Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu (415. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.864
Cevap
145
Favori
428.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SerkanAykut85

Son durum nedir Hocam ?

Dostum Dün full şarj ile evden çıktım. Akşam eve döndüğümde %49 civarı şarjı vardı. Rom'un şu hali eu romdan çok daha akıcı ve pil konusunda çok çok iyi. Gün boyu gps açıyorum aralıklarla ona rağmen süper gidiyor. Bugün 2 saat gps açıp yol tarifi almışım. Telefonla iş yapmama rağmen şuan %20 şarjım var. Eu rom olsaydı şuan çoktan bitmişti.

2 adet sorun tespit ettim Bliss rom'da.

1 - kamera çekim yapınc 1 kereliğine kapanıyor.

2- kilit ekranında telefonu eline alınca ekranın otomatik açılması gibi bi seçenek yok. Sürekli ya kilit tuşuna ya da 2 kere ekrana dokunmak gerekiyor. (ayarı bulamamışta olabilirim)

Çağrı kaydı çok iyi hatta harika diyebilirim. Tam istediğim gibi bir rom + miui den çok daha akıcı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Önder kullanıcısına yanıt

Merhaba Hocam,

Çözümü aşağıda bırakıyorum.

Ayarları aşağıdaki gibi bir yapıp deneyebilir misiniz?

Kamera açık iken;

Settings - Watermark - işaretli kısımları kaldırın.

Sorunun çözülmüş olması gerekiyor.

• Hiçbir rom kullanmıyorum. Telefon sürümü de şu anda MIUI 12.0.2'de. Bir ara hotspot açtım şarj haliyle orada hızlı gitti. Duruma göre ekran süresi 10 saati bulmak da mümkün sanırım. Rom yüklü olanlar ekran süresi kaç görüyor?

Edit: resimleri hotspot açmadığım az biraz oyun oynadığım haliyle değiştirdim.

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maybe4you -- 1 Aralık 2020; 1:42:28 >

• Son birkaç gündür bataryada ani düşüşler yaşıyorum. Akşam yatarken şarjı full yapıyorum. Sabah kalktığımda %92-93 arası oluyor. Önceden %96-97 olurdu genelde. Bu sorunu yaşayan var mı? Miui versiyonu: 10

• miui 12'den sonra yaşadığım yansıtma sorunu devam ediyor. Konuda daha önce sormuştum google home kullan demişlerdi ama google home'da işe yaramıyor. TV'yi görmüyor.

• Değerli arkadaşlar,

Xiaomi Mi 9T Pro cihazımda dosya yöneticisi bölümünde "özel dosyalarım" vardı.

Yukardan aşağı sürükleyince açılan bölüm var ya orası.

Note 10+ 'a dosyaları "smart switch" ile aktardım dün akşam.

Kablodan kabloya.

Hiçbir sorun yaşamadım. Gayet de başarılıydı ancaak

2 telefonda da tüm veriler duruyor olmasına rağmen tek sorun oluştu.

Maalesef o bahsettiğim "özel dosyalar" klasörünü desen çizgisiyle aynı şekilde açtığımda ortada hiçbir dosyamın olmadığını görüdm.

Ya bu dosyaları keserek Samsung'a taşıdı. Ancak orada nereye taşıdı onu da bulamıyorum.

Ya da taşınma esnasında taşımadan o dosyaları güvenlik vs gibi saçma bir sebeple sildi.

Bu tarz bir sorun yaşayanınız var mı?

Çözüm bulursak çok minnettar olurum.

• whiteshark kullanıcısına yanıt

Dediğin şey virüs olmasın? Flash belleklerde eskiden çok görürdüm. Şuna benzer şeyleri yaşamıştım hatta.

https://forum.donanimhaber.com/usb-bellekten-gelen-ozel-dosyalar-exe-virus-sanirim--96508098

• Virüs gibi bişey değildi.

Ancak en son o dosyaya ne zaman girdim hatırlamıyorum.

Aktarımla alakalı bişey olmayabilir de.

İnternette biraz tarama yaptım.

Xiaomi'nin belli bir süreden sonra dosyaları sildiğini söyleyenler bile var.

Klasörler arasında kayboldum neredeyse.

Hala bişey bulamadım.

• Beyler 10.3.4 sürümdeyim, sizce 12 ye geçmeli miyim yoksa fantaziye gerek yok mu

• 12 Baya fantazik tavsiye ederim
  • Sakin.iz S kullanıcısına yanıt

Pil performansından korkuyorum yoksa elli kere geçerdim

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Pil performansı üzer sizi.
  • Liquido02 kullanıcısına yanıt

miu 10 ile devamXiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu  teşekkrler

• Bir sonraki beta güncellemesi android 11 olacakmış. Ama betalara ara verildiği için ne zaman gelir belli olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Liquido02

Bir sonraki beta güncellemesi android 11 olacakmış. Ama betalara ara verildiği için ne zaman gelir belli olmaz.

Eu Stable Rom v12.0.4.0 yükledim. Adam akıllı tam bir şekilde Rom gelmeden ne beta ne stabil yüklemem Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu 

• Eu stable 12.0.4 teyim. Çok memnunum ama miui miui 11 ve 12 kaynaklı veya sadece android 10 kaynaklı olarak whatsapp konuşma ekranının en altta değilken kilit ekranını açınca tekrar yukarılara gitme problemim devam ediyor. Bir türlü çözümünü bulamadım bu hatanın. Bu yüzden yeni Android 11 romları hemen kuracağım mecbur.

• shadowmexo kullanıcısına yanıt
    Bende de devam ediyor o durum :) biraz daha sabredip 2021 model 5g destekli bi one plus a geçiş yapmayı düşünüyorum. Hayırlısı bakalım :)
  • lawyer25 kullanıcısına yanıt

hocam one plus 8t iyi gibi fp olarak, dolar euro bu seviyede kalırsa 2021 model 9t alınır gibi, ben büyük bir kusur göremedim pro modeline göre

• shadowmexo kullanıcısına yanıt

Alternatif bir WhatsApp derlemesi denediniz mi?

FOUAD WHATSAPP bu konuda en başarılısı diyebilirim, yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum sorunsuz.

https://www.mediafire.com/file/tysrcmny43sqark/Fouad.Whats.8.65_By-FouadMODS.apk/file

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Bu yılı bitirdik sayılır artık. Snapdragon 888 işlemcili cihazları görmek lazım :)
  • 
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.