Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu (401. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.864
Cevap
145
Favori
428.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 399400401402403
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cevaplar için teşekkürler twrp menüsünden orangefox zipini rom kurar gibi kurdum çok kolay oldu .
  • OsmanlıKafası kullanıcısına yanıt
    Ben orangefoxun miui ota desteğini miui 11’de denedim çalışıyordu. Miui 12 için denemedim daha doğrusu miui 12’yi kurmadım. İmeiyi silmez. İmeiyi silen tek şey fabrika ayarlarına telefon ayarlarındam dönmek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ota ayarları bu şekilde mi olmalı? Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bootlader kilidini açayım dedim 1459 saat verdi. Sorun şu ki benim kapanmasına 1 ay kaldı telefonun. Millete 96 saat verirken bana neden bu kadar saat verdi ve değiştirmek için ne yapabilirim bu saati?

• Liquido02 kullanıcısına yanıt
    Ben hiç ayarlarını kurcalamadan yüklemiştim lakin bende şu var ekran kilidi kapalıydı böyle olunca dosyalar şifrelenmiyor recovery’deyken bunun etkisi olabilir belki güncellemeyi kurmadan ekran kilidini kapatın bence.

• Chosen7x C kullanıcısına yanıt
    https://www.xiaomitool.com/V2/latest

Hocam bu programla hem bootloader kilidi hemen kaldırılıyormuş hem de rom yüklemesi yapılıyormuş. Pc ye kurup deneyebilirsiniz. Önce bir araştırın arayüzünü inceledim ben sadece güzel duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıKafası

Hocam bu programla hem bootloader kilidi hemen kaldırılıyormuş hem de rom yüklemesi yapılıyormuş. Pc ye kurup deneyebilirsiniz. Önce bir araştırın arayüzünü inceledim ben sadece güzel duruyor.
    Ne yazık ki işe yaramadı hocam. Bilseydim daha erken açardım 1490 saat verdi,çılgınlık resmen. O zamana kadar çoktan kapanır ve botloader açık olmadığı için brick olur telefon.

Hocam programın sitesi bile bootloader engellenemez diyor. Başka bir mi hesabı açıp tekrar deneyin belki süre düşer

Başvuru yaptığınız için hat gitse bile işlem devam eder brick olmaz cihaz diye biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıKafası

Hocamdün ikinci defa yaptığımda adımları doğru uygulandığında kilid açıldı. Şaka gibi ama program sayesinde o çılgın rakamları beklemeye gerek bile yok. Çok teşekkür ederim :)

Rica ederim hocam yardımcı olabildiysek ne mutlu. Gözünüz aydın rahat bir nefes almışsınızdır.
  • Netflix' in çalıştığı bir apk var mı bu telefon için?

Netflix normalde de calisiyor. Markette cikmiyor mu size? Cihaz bolgesini hindistan yapip uygulamalarda acilan mi marketten kurabilirsiniz. Sonra tekrar turkiye yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 30 Temmuz 2020; 12:1:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: undis06

Arka kapakta mi yazıyor ama kapakta değişmiş olabilir kayıtlı 2.el olarak almıştım cihaz 8-128

Alıntıları Göster
    fastboot ekraninda su komutu yazin cihaz bilgileri dokulur ekrana.

fastboot getvar all

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 1 Ağustos 2020; 11:36:7 >
  • mesci_663 M kullanıcısına yanıt
    Pubg hafızayı yoğun kullanıyor.Ben oyundan cıktıktan sonra telefonu hep yeniden baslatıyorum.Kabloyu takınca hızlı şarj logosu ve yazısı cıkması gerekir.kontrol et.Kabloyu tekrar cıkarıp tak.Normal hızlı şarj oluyor,sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi necars -- 31 Temmuz 2020; 17:55:18 >
  • necars N kullanıcısına yanıt
    Ben hiç sorun yaşamadım pubg de hiç sorun çıkmazdı yüzde 50 si doluydu benim hafızanında

• Miui 12 kuran arkadaşlar telefonun eski canlı duvar kağıtları gidiyor mu, incelemelerde hep dünyalı ve marslı olan var ben eski canlı kağıtları seviyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

fastboot ekraninda su komutu yazin cihaz bilgileri dokulur ekrana.

fastboot getvar all

Alıntıları Göster
    Hocam var mı önereceğin stabil bir rom?
  • Benim alet 2-3 gündür sıcaklık düşük uyarısı verip duruyordu bu gün kapandı gitti şarj falanda almıyor. Araştırdım Batarya veya şarj soketindeki ısı sensöründen diyorlar. İzmir içi bunu yapabilecek bir babayiğit servis var mı işiniz düşüp memnun kaldığınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 3 Ağustos 2020; 16:5:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: odesh

Hocam var mı önereceğin stabil bir rom?

Alıntıları Göster
    Konudaki arkadaslar kizar belki ama ben her zaman EU Beta oneririm. Suan 7.30 var sanirim, bir deneyin derim. Beta kullanmayi sevmiyorsaniz EU kullanin, daha stabili yok malesef.

• 
Sayfa: önceki 399400401402403
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.