Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu (399. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.864
Cevap
145
Favori
428.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam telefon zaten büyük bir güncelleme dosyası indiriyor kendi. Ama twrpde bulamıyorum ben onu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar cihazımın mi9t promu yada k20 promu olduğunu nasıl öğrenirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • undis06 U kullanıcısına yanıt
    Dışından mi bahsediyorsunuz yazılımsal olarak mı soruyorsunuz? K20 nin arkasında redmi yazıyor 9t pro nun arkasında mi yazıyor :)

• Sentez* kullanıcısına yanıt
    Cihazın otadan indirdiği bu klasörde oluyormuş. Internal memory >downloaded_rom

• arkadaşlar benim cihaz bazen ekran parlaklığı otomatikte oldugu zaman durduk yere ışık değişmeden ekran parlaklıgı azaltıyor sonra yükseltiyor. üst üste bazen yapıyor bunu bunun sebebi nedir nasıl çözülür. kimse cvp vermemiş acaba format atsam düzelirmi. formda birsürü insan var ama kimse bi cvp yazmadı

• semih_25 S kullanıcısına yanıt
    Miui 12 de misiniz? Eğer bu sürümde iseniz böyle hatalar alan kullanıcılar var. Ya yeni güncelleme bekleyeceksiniz ya da miui 11 e döneceksiniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: lawyer25

Dışından mi bahsediyorsunuz yazılımsal olarak mı soruyorsunuz? K20 nin arkasında redmi yazıyor 9t pro nun arkasında mi yazıyor :)
    Arka kapakta mi yazıyor ama kapakta değişmiş olabilir kayıtlı 2.el olarak almıştım cihaz 8-128

• quote:

Orijinalden alıntı: semih_25

arkadaşlar benim cihaz bazen ekran parlaklığı otomatikte oldugu zaman durduk yere ışık değişmeden ekran parlaklıgı azaltıyor sonra yükseltiyor. üst üste bazen yapıyor bunu bunun sebebi nedir nasıl çözülür. kimse cvp vermemiş acaba format atsam düzelirmi. formda birsürü insan var ama kimse bi cvp yazmadı
    miui 12 eu beta da düeltmişler bu sorun bende de oluyordu ama ben pil tasarufu için otamatik parlaklığı hep kapalı kullanırım benim için çok sorun değil
  • herakles24 kullanıcısına yanıt
    yok miui 11 de de aynıydı şimdi miui 12 güncelledi.m yine aynı format mı atsam acaba

• 10.3.1'de 12'ye kadar geldim. Hiç format yemedi. Sanırım artık vakti geldi. Bir sorunda yaşamıyorum. Stabil çalışıyor ama sanki format atarsam şarj sürem uzayacak gibi geliyor. Eskiden daha çoktu çünkü. Özellikle miui 10 efsaneydi. 12.0.1 geleli 1 ay falan oldu sanırım. 12.0.2 falan ne zaman gelir acaba? Gelsin öyle formatlayalım bari alınacak bir ton yedek var.
  • tasarımı çok hoş
  • pilotbeyBG kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle, k30 pro da biraz bozmuşlar arka kısmı bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    aynen aynen
  • Sentez* kullanıcısına yanıt
    ama fiyatı fena değil yani
  • Cihazıma MİUİ 12 Kurulumunu mi flash la temiz kurulum yaptım. Kurulum sonrası parmak izi kurulumunu yapmaya çalıştığımda cihaz kapanıp yeniden başlıyor. Cihaz bul uygulaması beklenmedik bir şekilde sonlandırıldı hatası çıkıyor. MIUI 11 de parmak izi sorunu yoktu Onun dışında başka bir sorunla karşılaşmadım. Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • susma123 kullanıcısına yanıt
    10 gün önce kadar ben de miflash ile temiz kurulum yaptım miui 12 yi. Bahsettiğiniz sorunları yaşamadım hocam..

• Eu stabil 11 üstüne 12.0.3 kurdum mesajlar uygulamasında rehber butonuna tıkladiğımda kişiler ve çevirici durduruldu diye bir uyarı alıyorum temiz kurulum yapanlarda böyle bir sorun var mı acaba

• mesci_663 M kullanıcısına yanıt
    Eu 12.0.3 temiz kurulum kullanıyorum.
    Bahsettiğiniz sorun yok.gayet memnunum.
  • arkadaşlar mi 9 t pro cihaz için imeil kaydetme ime ilgili adam akıllı bi video yokmu

• 
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.