Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu (397. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.864
Cevap
145
Favori
428.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu rom atma işini çekinip yapmıyorum çok şey kaybediyor gibiyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

12 güncellemesi geldi indiriyorum ancak yükleme de yüklenmiyor sorun oluyor. Sebep ne olabilir acaba. İmei li telefon bu arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gazellewish kullanıcısına yanıt
    Miflash ile full yazılım kurun. imei ye zarar vermiyor miflash. birkaç mesaj önce link paylaşmıştım.

• lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi mi flash i öneriyorsun. İnternette birsürü sürüm var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Tam sürüm halini indirip twrp den kurman lazım. Ya da üstte yazan arkadaşın dediği gibi mi flash ile kurabilirsin ama tüm bilgilerin silinir. Rom dosyasını da bu linkten bulabilirsin sürekli güncelleniyor.https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/raphael/

• weyis kullanıcısına yanıt
    Benim kullandığım sürüm 2019.11.11.0 sürümü hocam. Clean all seçili olacak sağ altta. Rom flashlarken sakın unutmayın.

• Liquido02 kullanıcısına yanıt
    Bugüne kadar güncellemelerde hiç sorun yaşamamıştım. Sorunun sebebi ne olabilir ki. İniyordu sadece yüklüyordum. Twrp den yükleme nasıl olabilir ki? Hocam size zahmet kısaca anlatabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gazellewish -- 14 Temmuz 2020; 19:45:33 >
    Twrp cihazda yüklü ise son sürüm recovery rom dosyasını indirip install kısmında seçmeniz yeterli. Daha önce normal güncelledim yazmışsınız. O zaman magisk ve twrp büyük ihtimal yüklü değildir sizde. Dediğim şekil recovery rom indirin romu güncelleme kısmında sağ üstte 3 nokta var ordan paket seçerek güncellemeyi deneyin birde. Bu şekilde sorunsuz kurulur mu emin değilim ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Liquido02 -- 14 Temmuz 2020; 21:5:25 >
  • Pixel experience rom un 2 günlük performansı wifi sadece akşam 1 2 saat aktif hep 4g de cihaz. Kurmayı düşünenlere duyurulur. Herhangi bir kısıtlama yapmadım ekran kısma 2g de kullanma vb.
    Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu
    Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

• MaterialScience kullanıcısına yanıt
    Bende bazen bu romda wifi deyken İnternet bağlantısı gidiyor 10-20 saniye sonra geliyor. Sizde de oluyor mu bu?

• Bugün miflash ile temiz kurulum yaptım miui 12 yi. Ota güncellemeden sonra göremediğim yazılımsal değişimler şimdi ortaya çıktı. Mesela sistem geneline uyarlanan karanlık mod. Gerçekten güzel olmuş. Ekran görüntüsünü attığım uygulamaların normalde karanlık modu yoktu. Ama şimdi miui 12 sayesinde var. Başarılı hareket :) Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

• lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Bankacılık uygulamalarından alışveriş uygulamalarına kadar hepsi karanlık moda bürünmüş arkadaşlar

Hocam çok teşekkür ederim. Kendi kendine düzeldi, bir kez daha otomatik güncelleme yaptım. Yüklerken zıp hatası almadı ve normal yükledi.

• Hala MIUI 10 kullanıyorum. Android sürümü de 9.
    Güncellemek pek telefonlarını ama güncelleyip imei atacam.
    Halihazırda MIUI 11.0.6 gelmişti. Bunu yüklemeden 12 gelmez mi ?

• Chosen7x C kullanıcısına yanıt
    Ota güncelleme yaparak sürüm yükseltecekseniz sırayla yüklemek zorundasınız. Bootloader kilidiniz açıksa miflash programı ile miui 12 yi direkt yükleyebilirsiniz.

• Çok spesifik bir hata yaşıyorum , telefonumdan internet paylaşımı yapıp age of empires 3 oynamaya çalışıyorum fakat lobiye girerken hata alıyorum başta sorun hatta olabilir diye düşündüm fakat eski telefonuma taktigimda çalışıyor ev interneti ile de çalışıyor sadece bu telefonda sıkıntı oluyor işin daha da garibi diğer oyunlarda bir sıkıntı yok , bir fikri olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim

• kowalsk1 kullanıcısına yanıt
    Wifiyi 5ghz paylaşmayı deneyin. Düzelmezse diğer cihazda bağlanırken dns değiştirin belki işe yarar.

• şeffaf yüzüklü veya destekli kılıf tavsiye alabilir miyim? bir de iyi bir ekran koruyu lazım
  • Şu 12 bir otursun 10 dan geçeceğim sanırım, değişiklik istiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    İkisinide denemiştim malesef işe yaramadı , tahminimce ipv4 adresi ile alakalı olabilir diye düşünüyordum çünkü her cihaz bilgisayara farklı bir adres atıyor bende farklı denemelerde bulundum ama o da işe yaramadı.Hem mi9t pro su olan hemden online aoe3 ü mobilden oynamaya calisan tek insan olabilirim o yüzden benzer hataları arıyorum çok fazla kaynakda yok elimde.
  • 
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.