Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu (386. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.864
Cevap
145
Favori
428.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 384385386387388
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Link paylasabilirmisiniz.sorgulama için.internette aradim bulamadim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • onno66 kullanıcısına yanıt
    Burdaki kullanıcıların büyük çoğunluğu garantisiz cihaz kullandığı için bugüne kadar hiç böyle bir talep gelmemişti :) imei yi sorgulasaniz yeter e devletten. Kayıtlı ise garantilidir muhtemelen. Olmadı evofon u ararsınız.

• merhaba belki daha önce konuşulmuş olabilir göremedim kusura bakmayın. görüntüyü tv ekranına yansıtamıyorum. aynı ağada bağlı. daha önce oluyordu ama güncelleme sonrası olmuyor. orjinal ürün sahibiyim miui global 11.0.4 yüklü.

bu sorunun çözümü var mıdır?
  • Yurtdışı uçuşları açılsa bile Mi9t ve Pro üretimi durdurulduğu için sıfır ürün hiç bir zaman gelmeyecekmiş arkadaşlar...
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    tabi canım k30 çıktı daha artık gelmez.
  • Güncel, stabil google camera linki atabilecek var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BPG2004 kullanıcısına yanıt
    https://forum.miuiturkiye.net/konu/turkce-google-kamera-7-3-018-burial-v4.70512/
    Link vermek sakıncalı ise yönetici arkadaşlar silebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZENGIN

https://forum.miuiturkiye.net/konu/turkce-google-kamera-7-3-018-burial-v4.70512/
    Link vermek sakıncalı ise yönetici arkadaşlar silebilir.
    kullanıyorum çok hantal ve yavaş açıkcası
  • Bunu deneyin arkadaşlar, gece çekiminde rakipsiz.
    https://temp1-f.celsoazevedo.com/file/cfiles/gcm1/GCam_7.3.018_Urnyx05-v1.9.apk

• Arkadaşlar elbet yazılmıştır belki ama gerçekten 5-6 sayfa geriye gittim ve çok tatmin edici bilgiler elde edemeyince yazma gereği duydum.

Xiaomi Eu Rom 11.0.8 sürümündeyim, Miu12 yayınlanmış ve kullanan birisi varsa şu sarj mevzusu düzelmişmi bi aydınlatabilir mi acaba.
  • DelikanliCekirge kullanıcısına yanıt
    Global olarak yayınlanan MIUI 12'den çok MIUI 11.5 olmuş. Özellikle Kamera halen eski arayüz ile geliyor. Ben şuan eu beta 20.6.4 sürümü kullanıyorum, ancak 20.5.28 daha iyiydi (pil ömrü olarak) miui 11 ile benzer hatta biraz daha iyi (temiz kurulum yaparak, 20.5.28 sürümünde) Yoğun kullanımda 10 saati zorluyor. Hatta 5 gün açık kaldı cihaz, ekran süresi 5 saat 30 dakika. (5. Gün %19'da şarj edip 20.6.4 güncellemesini yaptım) ama son sürüm pili içiyor gibi. Yakında Mi Room kuracağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Özcan DELİKANLI

Global olarak yayınlanan MIUI 12'den çok MIUI 11.5 olmuş. Özellikle Kamera halen eski arayüz ile geliyor. Ben şuan eu beta 20.6.4 sürümü kullanıyorum, ancak 20.5.28 daha iyiydi (pil ömrü olarak) miui 11 ile benzer hatta biraz daha iyi (temiz kurulum yaparak, 20.5.28 sürümünde) Yoğun kullanımda 10 saati zorluyor. Hatta 5 gün açık kaldı cihaz, ekran süresi 5 saat 30 dakika. (5. Gün %19'da şarj edip 20.6.4 güncellemesini yaptım) ama son sürüm pili içiyor gibi. Yakında Mi Room kuracağım.
    Hocam merhabalar, bende miroom 11.0.8.0 surumundeyim ancak şöyle bir problem yaşıyorum. Kamera uygulamasında ana üst kamera 48 MP kamerası devreye girmiyor 48 MP secsem de hep alt kamerayı kullanıyor. Portre moduna gectigim anda ise 2x optik zum kamerasına geçip fotoğraf çekmeye çalışıyor. Bu yüzden eu stable a geri döneceğim sanırım başınıza geldi mi bu sorun hiç ?

• MaterialScience kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ben stabil sürümler yerine beta sürümleri kullanıyorum. Hiç stabil yüklemedim, zaten beta planlar oldukça stabil ve çok sayıda özellik barındırıyor. Şuan kullandığım sürümde de tüm kameralar çok başarılı çalışıyor. Özellikle video modunda zoom özelliği inanılmaz fonksiyonel olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Özcan DELİKANLI

Merhaba, ben stabil sürümler yerine beta sürümleri kullanıyorum. Hiç stabil yüklemedim, zaten beta planlar oldukça stabil ve çok sayıda özellik barındırıyor. Şuan kullandığım sürümde de tüm kameralar çok başarılı çalışıyor. Özellikle video modunda zoom özelliği inanılmaz fonksiyonel olmuş.
    Onerdiginiz rom hangisidir hocam ona geçeyim deneyeyim

• merhaba telefon düştü ekranı kırıldı yeni ekran alıp değiştireceğim,,, mi 9t pro ile mi 9t ekranı farklı mı? aynı ekran ikisinde de çalışır mı? bilgi bulamadım
  • DrUltiva kullanıcısına yanıt
    Ebat olarak aynılar ama ekranda kavis farkı vardı yanlış bilmiyorsam. Çalışıp çalışmayacağı konusunda bir fikrim yok.

• 1-2 hafta aradan sonra eu beta yükledim. Eskiye göre animasyonlar büyük oranda düzelmiş çok rahatsız edici seviyede değiller. Arada bir sadece tekleme yapabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: MaterialScience

Hocam merhabalar, bende miroom 11.0.8.0 surumundeyim ancak şöyle bir problem yaşıyorum. Kamera uygulamasında ana üst kamera 48 MP kamerası devreye girmiyor 48 MP secsem de hep alt kamerayı kullanıyor. Portre moduna gectigim anda ise 2x optik zum kamerasına geçip fotoğraf çekmeye çalışıyor. Bu yüzden eu stable a geri döneceğim sanırım başınıza geldi mi bu sorun hiç ?

Alıntıları Göster
    Üstteki kamera ana kamera değil.
    48 MP yazısını onun yanına yazmışlar ama o Telefoto lens . 2x zoom yapan 8 MP
    Ortadaki ana kamera geniş açı 12 MP ve 48 MP
    Alttaki ultra geniş açı ve 13 MP.
    Gece çekimlerinde telefoto iptal olup ortadaki kamera devreye giriyor ve dijital zoom yapıyor.
    Lensleri parmaklarınızla kapatıp deneyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 8 Haziran 2020; 2:57:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar babam 1 aydır sorunsuz olarak bu telefonu kullanıyordu... Dün 9t yi şarja taktık %49 iken... 20 dk sonra baktığımızda hala pil yüzdesi değişmemişti.... ekranda şarj animasyonu çıkmıştı ancak şarj ışığı yanıyormuydu bakmadım

O halde işi çıktığı için dışarı çıktı.. Gece eve geldiğinde telefonda face falan bakmış elinde telefon uyuya kalmış.. Uyandığında şarjı %1 miş telefonu kapatıp şarja takmış uyumuş .

Sabah baktığında Şarj ışığı yanmıyormuş

Açmaya kalkınca da ekranda mi yazısı görünüp kayboluyor

Ne yapabiliriz

Garanti kağıdında genpa erdem holding yazıyor.. İncehesap tan almıştık. İncehesap sitesine telefon ile ulaşmak da imkansız

istanbul dışında bir şehirde ikamet ediyoruz.şimdi garantiye verince de 1 aydan önce gelmez ya offff :((
  • quote:

Orijinalden alıntı: uret21

merhaba belki daha önce konuşulmuş olabilir göremedim kusura bakmayın. görüntüyü tv ekranına yansıtamıyorum. aynı ağada bağlı. daha önce oluyordu ama güncelleme sonrası olmuyor. orjinal ürün sahibiyim miui global 11.0.4 yüklü.

bu sorunun çözümü var mıdır?
    bu konuda bilgisi olan var mıdır arkadaşlar?
  • 
Sayfa: önceki 384385386387388
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.