Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu (385. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.864
Cevap
145
Favori
428.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hindistan sürümünde şu çekmeceyi kapatabiliyor muyuz 11 ya da 12 de? 10 da yoo çünkü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • masmavidoksanlar kullanıcısına yanıt
    Dostum sertifikaların anlamlarını biliyorum , şunu demeye çalıştım , telefonda stok olarak L1 sertifikası varsa , yüklediğim hiçbir rom yüzünden sertifika l3 e dönmedi , dönmez diye biliyorum

• qlidqyi Q kullanıcısına yanıt
    L3 ü l1 yapabiliyorsun.

Sanırım l3 u L1 yapmak , cihazda stok sertifika olmamasından kaynaklanıyor değil mi ?

Global
    Eu betalar stabiller
    Aosp romlar
    Kernel değişiklikleri

Ne yaparsam yapayim sertifika l3 olmuyor , olmadı hiç

Bunun sebebi nedir acaba ?

vallahi ben daha 9t proda l3 sertifakası duymadım daha çok note serisinde o problemi gördüm l1 var bizde
  • quote:

Orijinalden alıntı: qlidqyi

Sanırım l3 u L1 yapmak , cihazda stok sertifika olmamasından kaynaklanıyor değil mi ?

Global
    Eu betalar stabiller
    Aosp romlar
    Kernel değişiklikleri

Ne yaparsam yapayim sertifika l3 olmuyor , olmadı hiç

Bunun sebebi nedir acaba ?
    Hocam merhabalar. Cihazın stok olarak l1 i var zaten. Olmayan sertifika sonradan yüklenmiyor. 9t pro L1 sertifikasına sahip. Sadece rom atarken drm silinmiş olabilir o da otomatik l3 e atıyor. Bu benim cihazımdan. Eğer ki l3 gözüküyorsa sizde
    https://forum.miuiturkiye.net/konu/miui11-12-mi-9-t-pro-widewine-l3-olan-cihazi-l1-yapmak.75631/

Linkten patch i twrp ile yüklemeye çalışın.
    Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaterialScience -- 30 Mayıs 2020; 12:58:15 >

Persist yüklediyseniz geri getirme şansı yok birdaha. Onun dışında bazı romlar da l3 e düşebiliyor. Bunun içinde fix dosyaları vardı. Ama değim gibi persist yüklediyseniz fix lerde işe yaramıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hindistan romunu hiç denemedim hocam. Eu Stabil yüklü şuan onda kapatılıyor.

• Liquido02 kullanıcısına yanıt
    Hindistan sandım kusura bakma hocam

• L1 serfitika sadece global sürüm olan Mi 9T Pro'da mevcut. K20 Proda L3'dür. K20 Prodaki l3 serfitika L1 olmaz.

Mi 9T Proda global veya EEA vendoru kullanırsan L3 gözükmez. Bazı romlar çin vendoru kullandığı için l3 gözüküyor ama fix dosyaları sayesinde global vendoru varmış gibi gösterilebiliyor.

Eğer persist kısmına dokunursanız L1 serfitika L3'e düşer ve bir daha yükselmez. Persist kısmına dokunmadığınız sürece L1 serfitika kalır.

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Persist kısmına ne yapılırken dokunulmus oluyor? Rom yüklemekle alakalı değil sanırım. Persist ağrı flaşlanan bir şey mi? Ve neye yarıyor?

• Arkadaşlar 3 ay önce aldığım mi 9t pro telefonumu satıyorum. İmei atılmış cihaz. İlgilenen varsa özelden dönüş yapabilirler. Kolay gelsin.

• mobile veriyi açabilmem için bazen telefonu kapatıp açmam gerekiyor. nedeni nedir ? bir çözümü var mı ?
  • arkadaşlar adam akıllı şarjı en uzun giden rom şu an nedir? hindistan 11.0.4.0 rom attım ekran sürem 3.5-4.5 saat arası. ben bu kadar kötü olacağına inanamadım. yine bu başlıkta birisine sormuştum bunu atmamı söylemişti.ciddi manada tekrar soruyorum hangi romu atayım bizzat deneyen kullanan varsa atacağım hemen, yeter ki kurtulayım bundan. tercihim ses kaydetme özelliğinin aktif olması. ama rom çok iyi olursa ondan da vazgeçebilirim. umarım birisi çıkar bana yardımcı olabilecek.
  • trroadrunner T kullanıcısına yanıt
    Arama kaydı eu romda mevcut. Son stabil sürümü olan 11.0.8 i deneyebilirsiniz. Onun dışında global eea 11.0.6 sürümü de gayet iyi. Pil sorunu yok. Ancak arama kaydı yok global romlarda.

Pilde bir sıkıntı olabilir bende 11.0.4 romdayım kullanıma göre ortalama 7.5 8.5 saat ekran sürem var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b3k1rr -- 1 Haziran 2020; 8:57:49 >
  • serkaon S kullanıcısına yanıt
    Ayrı bir birim rom kurmayla bozulmaz.

İçinde bı serfitikalar ve sensör bilgileri var.

Bataryada problem var. 3 4 saat süreler çok kısa ya da telefondan GTA 5 oynuyorsunuz sanırım.

• amokaçi A kullanıcısına yanıt
    İmei atılmış cihaz mı

• Arkadaslar nasipse yarin 18 ay daha garantisi devam eden mi 9t pro alicam ama evefone garanti belgesi var .nerden sorguluyoruz orjinal olup olmadigini bilgisi olan car mi acaba.

• 
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.