Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu (355. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.864
Cevap
145
Favori
428.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ekran kaydı yaparken ekranı kilitleme yapınca kayıt kapanıyordu. Düşük kalite de olsa upload yaptım.

https://streamable.com/zm1k7

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmkansız beyler o cihazları MI cihaz olması, sarı sitedeki şark kurnazlarının kelime oyunlarına kanmayın.
  • shadowmexo kullanıcısına yanıt
    Çok enteresan denedim olmadı(pin, nova launcher, navigasyon tuşları açık) böyle bir durum. Ghost touch yapıyor remsen..

Sizdeki koşulları(parmak izi, stok launcher, navigasyon tuşları kapalı) deneyim dedim yine olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 27 Mart 2020; 1:19:24 >
    Denedim aynısı bende de oldu. WhatsApp konuşma ekranı bıraktığım yerde başlamıyor. Ustlere doğru kayıyor. Enteresan gerçekten :))
    Edit: eu stable 11.0.7 kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawyer25 -- 27 Mart 2020; 1:23:14 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Konuşmanın en altında yapmayıp ortalarında yapıyor olması veri dosyası okuması hatasına benziyor. Whatsapp yedeğini alıp sonrasında root explorer ile whastsap'a dair her şeyi silip tekrar yükleme yapacağım. Bir problem var bakalım nedir bende şaşkınım :) Başka hiç bir uygulamada problem yaşamadım böyle. Bugün markete gidince fark ettim bende.

• lawyer25 kullanıcısına yanıt
    İşte aynı problem sizde de var demek ki :) Kendimce bir şeyler deneyeceğim. Çözüm bulursam haberdar ederim.

Teşekkür ederim ; beklemedeyim :)

Kafanizda soru isareti kalmasin diye bende ekran kaydi aldim. Ayni surumdeyiz ama kosullar farkli tabi siz ekstra neler yaptiniz onuda bilmiyorum. Bircok etken olabilir buna.

https://streamable.com/1p3a5

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

Cihazım kısmına girdiğim zaman sizdeki gibi detay yok bende :)

build.prop ile oynamissiniz, ondandir..

Redmi yerine mi yazsin diye flashladigim dosya ile mi ilgili?

Evet, o degistiriyor build.prop dosyasini.

• Ben önce eski dosyayı flashladım düzelmedi. Sonra tekrar temiz kurulum ile romu baştan kurdum ama gene düzelmedi :)

Edit: Ayrıca yeni bir şey daha fark ettim. Whatsapp konuşmasından ekranı hızlıca kilitleyip açınca olduğu yerden geri geliyor ama bir iki saniye sonra kilidi açınca yukarılara gidiyor gene. Yani o ilk andan sonra ne oluyorsa oluyor.

Edit 2: Whatsapp konuşmasında ortalara gelip daha sonra opera açıkken ekranı kilitleyip açıyorum ve arka planda whatsapp ekranında sorun olmuyor. Sadece whatsapp konuşma ekranında oluyor. En altta değil de en alttan biraz üstte oluyor olması çok komik :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowmexo -- 27 Mart 2020; 7:5:36 >
  • https://streamable.com/usut4 Sadece whatsappta bu problemi yaşıyorum. Cihazı sıfırladım başka bağlantıdan indirdim formatlayıp kurdum ama nafile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masmavidoksanlar -- 27 Mart 2020; 8:59:39 >
    O bölüme baktım hocam ancak hala reklam çıkıyor.birkac farklı sürüm denedim ancak sonuç aynı.
    İlginize teşekkürler

• Birkac surum derken, her zaman vanced.app sitesindeki son surum kullanilmali eski surumleri kullanmayin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 27 Mart 2020; 10:33:2 >
  • masmavidoksanlar kullanıcısına yanıt
    Buda enteresan bir problem. Gelistirici seceneklerindeki animasyon kismiyla oynadiniz mi?

• Herkesin derdi ayri her insan farkli kullaniyor cunku cihazi kim ne yapiyor kestiremiyoruz. Allah sabir versin hepinize ayri ayri ne diyim

Evet hocam son sürümü kullanıyordum ilk soruyu sordugumda, yine de.eski sürümleri de denedim işe yarayacak mı diye ancak çare olmadı. Son sürümü tekrar yükledim sonuç aynı maalesef.

• Bilemiyorum malesef, bende yok bir sey

• 
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.