Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu (321. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.864
Cevap
145
Favori
428.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EuroAsia

Selamlar,

SMS atarken cihazda ciddi sıkıntı yaşıyorum. Çoğu zaman SMS göndermiyor gönderdiği zamanda ''Mesaj gönderiliyor'' uyarısıyla birlikte 3-4 dakikayı bulabiliyor. Bunun nedeni ne olabilir? Nasıl bir çözüm üretebiliriz?
    Hat Turkcell ise

IPTAL yazıp 2142'ye sms atın çözülür. Bu konunun ilk 20 sayfasında bir yerde bunun muhabbeti geçmişti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fason kutu çok belli oluyor ilk bakışta anlamıştım 3 hafta önce doğubanktan arkadaşa aldık heryer fason kutulu satıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: hashus000

Hayır, satın almadım. Sahibinden'e şikayet ettim ilanı, ilan ve satıcının üyeliği kapatıldı. Daha önce de 3-4 kere benzer durum başıma geldi. Hepsinde ilan yayından kaldırıldı. X ticaret ya da x bilişim ismiyle üyelik açılıyor. Piyasa fiyatından ucuza ilanlar veriliyor. Tamam satın alacağım, anlaştık dedikten hemen sonra da satıcı tüm ilanlarını ve kayıtlı telefon numarasını Sahibinden'den kaldırıyor. Bu satıcı ile satın almaya anlaşmadım ama muhtemelen benzer bir durum olacaktı. Sıfır yurt dışı cihazı şimdiye kadar en ucuz kaça alan oldu acaba?

Alıntıları Göster
    O zaman sahibinden.com'dan havale ile almak yerine mağazaya gidip elden almak daha mantıklı.

• Sevgili dostlar,

şu an V11.0.3.0.QFKEUXM sürümündeyim. ancak 11.0.4.0 update varmış.
    Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu
    https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/raphael/ burada ota dosyasını yüklesem telefon 700mb lık dosyayı. manuel yüklesem 11.0.4.0 sürümüne mi yükselmiş olurum? (en azından kameradan galeriye geçiş sorununu ortadan kaldırayım)

mi flash ile CN rom yükleyesim var miui arama ve sms apk ları için. (ay geçti hala yapamadım işlerin yoğunluğundan) ilk sayfa da gerekli tüm bilgiler gittiğinden 9t konusunda anlatımla yapmayı düşünüyorum. Sorun yaşar mıyım? yaşarsam ne gibi sorun yaşarım?

• AHZ kullanıcısına yanıt
    OTA yazani yuklerseniz yukseliyor surum. Sorun yasamazsiniz. CN surumu kurmayin cogu uygulama cince, bazi ayarlarda cince. Verim alamazsiniz o sekilde. Xiaomi.EU stabil kurabilirsiniz onun yerine, 9T rehberlerinide kullanabilirsiniz. Bu isler icin yeterliler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 20 Şubat 2020; 11:8:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak23358

Haftalık eu romu nerden bulabilirim arkadaşlar bir de ekran süresi olarak ne kadar veriyor. Bende k20 pro nun romu yüklü miui 10 ama 8 saati göremedim hiç.
    Bilen yok mu acaba?
  • mcx kullanıcısına yanıt
    Rom olarak ne kullanıyorsunuz hocam acaba?
  • burak23358 kullanıcısına yanıt
    11.01 global

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oturkmen

O zaman sahibinden.com'dan havale ile almak yerine mağazaya gidip elden almak daha mantıklı.

Alıntıları Göster
    Satıcı elden teslimat yapmıyordu, telefonda sadece kargo ile teslim edebileceğini söyledi.

• quote:

Orijinalden alıntı: burak23358

Bilen yok mu acaba?

Alıntıları Göster
    Buyrun;
    https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-WEEKLY-RELEASES/20.2.20/

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

OTA yazani yuklerseniz yukseliyor surum. Sorun yasamazsiniz. CN surumu kurmayin cogu uygulama cince, bazi ayarlarda cince. Verim alamazsiniz o sekilde. Xiaomi.EU stabil kurabilirsiniz onun yerine, 9T rehberlerinide kullanabilirsiniz. Bu isler icin yeterliler.
    rootlu global 11.0.1 üzerine europe 11.0.4.0 kurabilir miyim? rootlu ota update nasıl yapılıyor twrp üzerinden mi flash etmek gerek zip dosyasını?
  • Şu mi flash ile sadece stock değil custom rom da yükleyebilsek ne güzel olurdu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EzerchE kullanıcısına yanıt
    Sizin fastboot ile sifirdan kurulum yapmaniz gerek o sekilde gecis olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Sizin fastboot ile sifirdan kurulum yapmaniz gerek o sekilde gecis olmuyor.
    Global romu yükseltebilir miyim peki 11.0.2.0'a TWRP üzerinden?
  • Ben güncellemeyi aldım.

Ancak aynı sürümde ki arkadaşa güncellemeyi bi türlü yükleyemedik. Herşeyimiz (ayarlar vs) aynı. Böye bir hata veriyor. Neden olabilir?

• Kutudan çıkan orijinal kılıfı satıyorum. 2 gün cihazda taktım. Daha sağlam kılıf aldığım için boşa çıktı.
    Karg
    Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konuosuyla dahil 46 Liraya satabilirim. Düşünenler PM atsın

• Şu telefonda eksikliğini hissettiğim tek şey kablosuz şarj.
  • Kablosuz sarj ve streo hoparlor, belki K30 daki gibi fiziksel parmak izi. Onun disinda kusursuz. Bu sekil bir model cikarirsa direk gececegim..

• Sony WI-c310 marka kulaklık aldım sesi çok kısık ve uzaktan geliyor. Diğer telefonlarda böyle bir sorun yok sadece mi9t pro da öyle.Çözüm yolu nedir?

• 
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.