Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu (191. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.864
Cevap
145
Favori
428.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlk sayfada var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • orphaned_land kullanıcısına yanıt
    Satıcı satışı kaldırmış
  • Evet telefon gelmiş şimdi bana gelmesini bekliyorum mavi renk 128 GB

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk mesajda yazanları yaptım yalnızca. Bence güzel anlatmışsınız. Ben yabancı forumdan okuyup yaptım miui 11 eea kurulu bende. Belki diğer romlarda işlemler farklı olabilir.
    Mantık şu.
    1. tuş kombinasyonu ile carrier check disable edilecek.
    2. Modem config içinden Türkiye uyumlu modem ayarı seçilecek.
    3. Servis sağlayıcının desteklediği bir modelde hattın volte özelliği aktif edilecek.
    Bu 3 koşul da sağlandığında volte ve vowifi çalışıyor.

• enesx86 kullanıcısına yanıt
    Marka model belli arayinca cikiyor internette.

https://m.n11.com/arama?q=blitzpower+9t

• Nasıl düzgünmü bu ekran koruyucular birde spigen rugged armor kılıf alıcam ama mi9t için var herhalde pro ile aynı boyutta bir farklılık yok anladığım kadarı ile içinden çıkan kılıfı beğenmedim üst tarafı komple açık hoşuma gitmedi. @theVerge

• notyetktu kullanıcısına yanıt
    Mi hesap ayarlarindan bolgeyi hindistan veya rusya yapin alir guncellemeyi sonra turkiyeye cekersiniz.

Widget kisminda Setting var ordan Location i kisayol yapip direk erisim saglayabilirsiniz.

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

• habib_723 kullanıcısına yanıt
    Ayarlari yapip test etmistim gece.ucak modunda arama yapabilmistim.sabah uyandigimda vowifi simgesi kaybolmustu.modem confige girdigimde aksamki kayidi sildigini gordum.yeniden yaptim kabul etti ve vowifi geldi tekrar.ama anlamadigim sey su.evde wifiye bagliyim mobil baglantim kapali.ara ara vowifiyi kapatiyor ve volte simgesi gorunuyor?neden olabilecegiyle ilgili fikriniz var mi?

• SUPERMAN kullanıcısına yanıt
    Koruyucu birebir kapatiyor, bende spigen kullaniyorum ikisi birlikte kusursuz. Konu ici arama ile arayip bakabilirsiniz gorsel paylasmistim konuda.

https://www.spigen.com.tr/urun/xiaomi-mi-9t-kilif-spigen-rugged-armor-matte-black

• Bu arada launcher olarak microsoft launcher benim cok hosuma gitti.iphonedan gectigim icin ekrani asagi cekince arama olayina cok alismistim.bu telefonda garip geliyordu.microsoftla arama yapabiliyorum.kisayol ekranlari ve ozellestirmeleri bence digerlerine gore daha iyi.en azindan benim aliskanliklarima daha uygun diyeyim.denemek isteyenlere tavsiye ederim.

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    Aynı sıkıntı bende de var.ilk başlarda telefon değiştirdiğim için alışamadım filan diyordum ama bu videoyu gördükten sonra taşlar yerine oturdu.sorunun en büyük belirtisi nişan alırken dürbünü kaydırırken takılıyormuş gibi yapması.bu da oyun deneyimini çok kötü etkiliyor.rom değiştirmeden bunun bir çözümü var mıdır acaba?

• ilyasklc İ kullanıcısına yanıt
    Ne oldu size geri dönüş yaptılar mı?

• Evet aynen bu kılıftan alıcam LG G7 de bu kılıfı kullanıyordum baya memnunum bu kılıftan kırılmaz camıda bu dediğinizden 2 adet sipariş geçeyim
    Teşekkürler @theVerge

• Mi 9T Pro (Global) miui 11.0.1.0 güncellemesinden sonra yoğun şekilde pil tüketimi başladı, cihazı resetlemek de işe yaramadı bu sorunu yaşayan ve çözen var mı?(Autostart boş)

Miui 10'da hiç böyle bir sorunum yoktu.
  • PUGB oynuyirsaniz sizde sarja takabilirsiniz. Videoda soyluyor zaten sarja takinca bu jitter denen sey kalkiyormus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 9 Aralık 2019; 14:32:15 >
  • Bende telefon gelince 11 e geçmiyeyim bari pil konusunda korkuttunuz beni.

• ayın 2 sinde siparişini verdiğim mi 9t telefonu biraz önce elime ulaştı n11 beskenelektronik üzerinden satın almıstım yalnız
    sitede bu yazıyordu (Xiaomi Türkiye Garantili)

ama ürün Kvk garantili geldi. sanırım buda genpa delta gibi resmi olmayan teknik servisler bilginiz var mı bu konuda cihazı geri göndermeyi düşünüyorum kutusunu açmadım

birde garanti belgesinde telefon modeli ve bandrol seri no yazmıyor
  • Telefonu tam ekran modunda kullaniyorum.internette gezinirken sayfayi sola da ceksem saga da ceksem geri komutunu yerine getiriyor.
    Soldan cektigimde geri,sagdan cektigimde ileri yapacak bir tarayici var midir?

• Telefon geldi, gerçekten de çok hızlı. Umarım böyle devam eder.

Gcam 7.2 yükledim fakat uygulamayı durduruyor. Otomatik rapor gönderdim. Sizde de böyle mi bende mi problem var acaba ?

Bu da ilk fotoğrafım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ComradeMakarov -- 9 Aralık 2019; 14:43:44 >

• ne diyorsunuz arkadaşlar Kvk garantili geldi telefon imei sorgulamada da ithalat yoluyla kaydedilen imei diyor
  • 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.