Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (3 Mobil) - 5 Masaüstü3 Mobil
5 sn
8.026
Cevap
189
Favori
275.235
Tıklama
Giriş
    63 Mesaj

İlk sayfada var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    enesx86 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    224 Mesaj

Satıcı satışı kaldırmış
    |
    |
    orphaned_land kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hocam ilk mesajda yazanları yaptım yalnızca. Bence güzel anlatmışsınız. Ben yabancı forumdan okuyup yaptım miui 11 eea kurulu bende. Belki diğer romlarda işlemler farklı olabilir.
    Mantık şu.
    1. tuş kombinasyonu ile carrier check disable edilecek.
    2. Modem config içinden Türkiye uyumlu modem ayarı seçilecek.
    3. Servis sağlayıcının desteklediği bir modelde hattın volte özelliği aktif edilecek.
    Bu 3 koşul da sağlandığında volte ve vowifi çalışıyor.

|
    |
    theVerge kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Marka model belli arayinca cikiyor internette.

https://m.n11.com/arama?q=blitzpower+9t

|
    |
    enesx86 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!
  • Yarbay
    2606 Mesaj

Nasıl düzgünmü bu ekran koruyucular birde spigen rugged armor kılıf alıcam ama mi9t için var herhalde pro ile aynı boyutta bir farklılık yok anladığım kadarı ile içinden çıkan kılıfı beğenmedim üst tarafı komple açık hoşuma gitmedi. @theVerge

|
    |
    Bahsedilenler: theVerge

Mi hesap ayarlarindan bolgeyi hindistan veya rusya yapin alir guncellemeyi sonra turkiyeye cekersiniz.

Widget kisminda Setting var ordan Location i kisayol yapip direk erisim saglayabilirsiniz.

|
    |
    notyetktu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

• Çavuş
    91 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Kamilsüvari

Ayarlari yapip test etmistim gece.ucak modunda arama yapabilmistim.sabah uyandigimda vowifi simgesi kaybolmustu.modem confige girdigimde aksamki kayidi sildigini gordum.yeniden yaptim kabul etti ve vowifi geldi tekrar.ama anlamadigim sey su.evde wifiye bagliyim mobil baglantim kapali.ara ara vowifiyi kapatiyor ve volte simgesi gorunuyor?neden olabilecegiyle ilgili fikriniz var mi?

|
    |
    habib_723 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Koruyucu birebir kapatiyor, bende spigen kullaniyorum ikisi birlikte kusursuz. Konu ici arama ile arayip bakabilirsiniz gorsel paylasmistim konuda.

https://www.spigen.com.tr/urun/xiaomi-mi-9t-kilif-spigen-rugged-armor-matte-black

|
    |
    SUPERMAN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!
  • Çavuş
    91 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Kamilsüvari

Bu arada launcher olarak microsoft launcher benim cok hosuma gitti.iphonedan gectigim icin ekrani asagi cekince arama olayina cok alismistim.bu telefonda garip geliyordu.microsoftla arama yapabiliyorum.kisayol ekranlari ve ozellestirmeleri bence digerlerine gore daha iyi.en azindan benim aliskanliklarima daha uygun diyeyim.denemek isteyenlere tavsiye ederim.

|
    |

Aynı sıkıntı bende de var.ilk başlarda telefon değiştirdiğim için alışamadım filan diyordum ama bu videoyu gördükten sonra taşlar yerine oturdu.sorunun en büyük belirtisi nişan alırken dürbünü kaydırırken takılıyormuş gibi yapması.bu da oyun deneyimini çok kötü etkiliyor.rom değiştirmeden bunun bir çözümü var mıdır acaba?

|
    |
    theVerge kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ne oldu size geri dönüş yaptılar mı?

|
    |
    ilyasklc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet aynen bu kılıftan alıcam LG G7 de bu kılıfı kullanıyordum baya memnunum bu kılıftan kırılmaz camıda bu dediğinizden 2 adet sipariş geçeyim
    Teşekkürler @theVerge

|
    |
    Bahsedilenler: theVerge
    Mi 9T Pro (Global) miui 11.0.1.0 güncellemesinden sonra yoğun şekilde pil tüketimi başladı, cihazı resetlemek de işe yaramadı bu sorunu yaşayan ve çözen var mı?(Autostart boş)

Miui 10'da hiç böyle bir sorunum yoktu.
    AMD FX 8320 | Asus 970 Pro Gaming Aura | MSI Nvidia GeForce GTX 1070 Armor 8GB OC | Schneider APC BX650LI-GR | Logitech M330 Silent Plus | Logitech G410 Atlas Spectrum | HP 6020st | 240GB Corsair Neutron GTX SSD | Asus MX279H | Samsung Galaxy S7 Edge Silver Titanium | Samsung Gear S3 | Motorola Moto 360 Black Steel | Playstation 3 | Playstation 4 Pro | Logitech Z5500 | SONY KD-55XE9305 | Cube U30GT2 | Casper VIA-T8W
  • Yarbay
    4401 Mesaj

PUGB oynuyirsaniz sizde sarja takabilirsiniz. Videoda soyluyor zaten sarja takinca bu jitter denen sey kalkiyormus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 9 Aralık 2019; 14:32:15 >
    |
    |
    Serkan5896 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!
  • Yarbay
    2606 Mesaj
    Bende telefon gelince 11 e geçmiyeyim bari pil konusunda korkuttunuz beni.

|
    |
    ayın 2 sinde siparişini verdiğim mi 9t telefonu biraz önce elime ulaştı n11 beskenelektronik üzerinden satın almıstım yalnız
    sitede bu yazıyordu (Xiaomi Türkiye Garantili)

ama ürün Kvk garantili geldi. sanırım buda genpa delta gibi resmi olmayan teknik servisler bilginiz var mı bu konuda cihazı geri göndermeyi düşünüyorum kutusunu açmadım

birde garanti belgesinde telefon modeli ve bandrol seri no yazmıyor
    Kamilsüvari

Telefonu tam ekran modunda kullaniyorum.internette gezinirken sayfayi sola da ceksem saga da ceksem geri komutunu yerine getiriyor.
    Soldan cektigimde geri,sagdan cektigimde ileri yapacak bir tarayici var midir?

|
    |

Gcam 7.2 yükledim fakat uygulamayı durduruyor. Otomatik rapor gönderdim. Sizde de böyle mi bende mi problem var acaba ?

Bu da ilk fotoğrafım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ComradeMakarov -- 9 Aralık 2019; 14:43:44 >
Lastik Avcısı
Sohbet
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.