Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (3 Mobil) - 6 Masaüstü3 Mobil
5 sn
8.026
Cevap
189
Favori
275.236
Tıklama
Giriş
    4401 Mesaj

Kayıt işlemini yaptınız mı operatörden? Mesaj geliyor 24 saat içinde aktif olacak diye, aktif olduğunda da mesaj geliyor.
    |
    |
    orphaned_land kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!
  • Çavuş
    63 Mesaj

Öyle bir mesaj gelmedi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    theVerge kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    880 Mesaj
    Arama yerinde şu Volte ve vowifi kodlarını giriniz..

vowifi için *#*#869434#*#*

volte için *#*#86583#*#*

telefonu yeniden başlat sonra

Turkcell için volte için apn ekleme...

Ayarlar >>Sim kart & mobil ağlar >>Sim kart ayarları >> erişim noktası adları >> yeni apn ekle...

Ayarları bu şekildedir Turkcell için....

ad: Turkcell IMS
    APN: ims
    APN türü: ims
    APN protokolü:IPv4/IPv6
    Geri kalanını olduğu gibi bırakın ve üç noktalı yere (daha fazla kısmı) basıp kaydet deyin

Daha sonra

QuickShortcutMaker play storeden yükleyin arama kısmına Modem Config yazın, uygulamayı açın ve oradan mbn Netherla olanı seçiniz...

Bende Turkcell de bu şekilde düzeldi... Kaç gündür uğraşıyordum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi habib_723 -- 8 Aralık 2019; 23:33:7 >

• Binbaşı
    1764 Mesaj
    Telefonu alalı 2 hafta oldu, ilk bir hafta bootloader açamadığım için stok yazılım global miui 10ile kullandım. Arama rehber ve mesajlar uygulaması googleydi ve hiç memnun değildim. Daha sonra kilit açıldıktan sonra Eu rom yükledim ve arama mesajlar uygulamam miui oldu. Eu rom daha önceki mi 6X cihazimda kullandığım ve memnun kaldığım bir custom romdu ve 9T pro cihazımda da çok memnunum. Ufak tefek şeyler dışında bir sorun da görmedim. Tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Aynı işlemleri yaptım Mbn netherla yıda mbn turkey yazanıda seçtim olmadı. Uçak moduna alıp wi-fi yi açıyorum arama yapıyorum "uçak modundan çıkın yada bir kablosuz ağa bağlanın" uyarısı alıyorum.bu işlemlemi 4-5 kere yaptığımda bazen yukarıda yazan volte yazısı kayboluyor birdaha geri gelmiyor. Umarım anlata bilmişimdir.

|
    |
    habib_723 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    880 Mesaj

Niye böyle oluyor anlamadım... Bende aktif olduğundan beri hala volte yazısı duruyor... 2-3 defada yeniden başlattım değişiyor mu diye ama sabit duruyor şuan...

|
    |
    orphaned_land kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    63 Mesaj

Vodafone müşteri hizmetlerini arıyacagım son kez bir daha uğraşmam sıkıldım çünkü .(bu arada hala VoLTE yazısı gitmedi 2 kere Restart yaptım 6-7 kere uçak moduna aldım ama hala uçak modunada arama yapmıyor) herkese cevapları için teşekkürler.

|
    |
  • Çavuş
    91 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Kamilsüvari

Volte sorunsuz kullaniyordum ama vowifi yapamamistim.anlattiginiz sekilde yapinca vowifi de geldi.programdan turkey sectim ve restart istemedi.telefonda gereksiz uygulama tutmayi sevmiyorum.quick shortcut uygulamasini suan silsem ayarlar kaybolur mu?

Cok tesekkur ederim.

|
    |

Denemedim ama ayar silinmez diye biliyorum... Program sadece bir araç çünkü...

|
    |
    Kamilsüvari kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1307 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: orphaned_land

Vodafone müşteri hizmetlerini arıyacagım son kez bir daha uğraşmam sıkıldım çünkü .(bu arada hala VoLTE yazısı gitmedi 2 kere Restart yaptım 6-7 kere uçak moduna aldım ama hala uçak modunada arama yapmıyor) herkese cevapları için teşekkürler.
    hocam bence siz önce telefonu miui 11 e güncelleyin
    |
    |
    AMD FX 8320 | Asus 970 Pro Gaming Aura | MSI Nvidia GeForce GTX 1070 Armor 8GB OC | Schneider APC BX650LI-GR | Logitech M330 Silent Plus | Logitech G410 Atlas Spectrum | HP 6020st | 240GB Corsair Neutron GTX SSD | Asus MX279H | Samsung Galaxy S7 Edge Silver Titanium | Samsung Gear S3 | Motorola Moto 360 Black Steel | Playstation 3 | Playstation 4 Pro | Logitech Z5500 | SONY KD-55XE9305 | Cube U30GT2 | Casper VIA-T8W
  • Yarbay
    4401 Mesaj
    MIUI 11.1 EU betaya gectim. Senelerdir Spotfiy'a yaziyorum bildirim panelini su hale getirmeleri icin. Android 10 dan dolayi mi Spotify dan dolayimi bilmesemde cok iyi olmus.

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!
  • Yüzbaşı
    449 Mesaj

Çok kullanışlı ve çok şık gözüküyor. Güle güle kullanın. Peki bu sürümü tavsiye eder misiniz?
    |
    |
    theVerge kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: EzerchE

hocam bence siz önce telefonu miui 11 e güncelleyin

Alıntıları Göster
    Güncelleme şuan gözükmüyor,geçen hafta vardı ama geri çekmişler sanırım

|
    |
    Bahsedilenler: EzerchE
  • Yarbay
    4401 Mesaj

Daha 2.gun olacak. Bir probleme rastlamadim simdilik. 2.sarjdayim batarya sureside iyi denebilir.

|
    |
    Yen@l kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!
  • Çavuş
    42 Mesaj
    Dünden beri sim karta isim kaydedemiyorum. Google hesabı ve Muş hesabı çıkıyor. Çözümünü bilen arkadaşım var mı?

Bootloader kilidini açtıktan sonra kilid açma sesi değişti. Açtığımda çıkırt diye ses gelirdi şimdi kapı vurması gibi ses geliyor. Bunu değiştirmem mümkün mü?

Orijinalden alıntı: orphaned_land

Güncelleme şuan gözükmüyor,geçen hafta vardı ama geri çekmişler sanırım
    Güncelleme gelince sorunlarınız çözülecektir bence.
    |
    |
    AMD FX 8320 | Asus 970 Pro Gaming Aura | MSI Nvidia GeForce GTX 1070 Armor 8GB OC | Schneider APC BX650LI-GR | Logitech M330 Silent Plus | Logitech G410 Atlas Spectrum | HP 6020st | 240GB Corsair Neutron GTX SSD | Asus MX279H | Samsung Galaxy S7 Edge Silver Titanium | Samsung Gear S3 | Motorola Moto 360 Black Steel | Playstation 3 | Playstation 4 Pro | Logitech Z5500 | SONY KD-55XE9305 | Cube U30GT2 | Casper VIA-T8W
  • Yarbay
    4401 Mesaj

SIM'e kayit yoktu zaten diye biliyorum, yada hic kullanmadigimdan olabilir. MIUI ve Google var suan icin. Bu uygulama ile ekleme cikarma ne istiyorsaniz yapabilirsiniz. Arama kisminda gostermez sim numaralarinizi.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.midi.simcontacts

Ses güncelleme vs. yaptiysaniz degismistir belki. Root olmadan degistirmek mumkun degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 9 Aralık 2019; 9:59:15 >
    |
    |
    Chosen7x kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!
  • Yüzbaşı
    899 Mesaj
    K20 Pro model telefon satın aldım. telefonda global Mi 9T Pro rom yüklü. Android sürümü 9 PKQ1.181121.001, MIUI sürümü: MIUI Global 10.3.3
    Telefonu aldıktan hemen sonra bir güncelleme geldi yükledim. Ancak forumda gördüğüm kadarı ile MIUI 11 sürümü var. Ancak güncellemeleri kontrol ettiğimde yeni güncelleme yok diyor. Cihazım güncellemeleri otomatik alır mı yoksa elle mi yüklemeliyim. Elle yükleme yapmam durumunda imei gider mi?

Birde oneplustan geçiş yaptım. kısayollarda konum servislerini açıp kapatmaya yarayan kısayol yok mu bunda? Çift GPS var ancak konum servisleri için switch bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi notyetktu -- 9 Aralık 2019; 11:52:53 >
    Mi 9t pro için ekran koruyucu cam ne tavsiye edersiniz link atarsanız sevinirim
bankalar.org
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,944
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.