Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu (171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.864
Cevap
145
Favori
428.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bende global sürüm mi9t pro 128 lik aldım bu facebook taki gruplardan,

4+4 ay imei konusu olmadan idare ediliyormuş sanırım , şimdilik acelesi yok onun.

Bunun dışında telefonu açınca otomatik güncelleme geldi, imei işlemi öncesinde güncelleme yapayımmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crossingover35

arkadaşlar bende global sürüm mi9t pro 128 lik aldım bu facebook taki gruplardan,

4+4 ay imei konusu olmadan idare ediliyormuş sanırım , şimdilik acelesi yok onun.

Bunun dışında telefonu açınca otomatik güncelleme geldi, imei işlemi öncesinde güncelleme yapayımmı ?
    Hocam kaça aldınız?
    İmei başka telefonun imeinin çakılmış hali mi?
    8 Ay sonra imei si boşa mı düşüyor yani?
    Böyle bir telefonu yaptırmak için bir yere verebiliyor muyuz? Adamlar bunun imeisi çakma deyip bizi gönderirse nerede yaptıracağız telefonu????

• stalker(1979) kullanıcısına yanıt
    2500 tl ,
    Hocam imei ile ilgili konular "riskli" olduğundan detaylı açıklamayı kimse size yapmaz. tavsiyem internette biraz gezinin
    basit ve yüzbinlerce kişinin yaptığı bir işlem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crossingover35

2500 tl ,
    Hocam imei ile ilgili konular "riskli" olduğundan detaylı açıklamayı kimse size yapmaz. tavsiyem internette biraz gezinin
    basit ve yüzbinlerce kişinin yaptığı bir işlem.
    İnternette 3785 TL ye satılıyor şu anda. Yani 1285 TL daha ucuza almışsınız.
    Hocam benim için imei önemli faktör. Sürekli imei çaktırmak benim için sıkıntı olur.
    Garantisi olmaması sorun değil ancak tamir servisleri bu telefonun tamirini imei'i bahane edip kabul etmezlerse benim için büyük sıkıntı olur.
    1285 TL az vermek gerçekten çok iyi ancak getireceği sıkıntılar da beni çileden çıkartabilir.

• peki imei işlemi öncesinde güncellemeler açık mı olmalıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C4CF452C5

Bu mesaj silindi.
    8 ay içinde bootloader kilidini açtırırsak telefonu problemsiz kullanabiliyor muyuz?
    Telefona format atmak zorunda kaldık diyelim. Bu işlemleri tekrar tekrar yapmamız mı gerekiyor?
  • Android 10 ve miui 11 güncellemesi gelmeyen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Niye kimse ilk mesaji okumuyor?

Yazanlari ben biliyorum zaten, sizin icin yaziyoruz. Silelim konuyu doga resimleri koyalim ilk mesaja bari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 2 Aralık 2019; 19:58:50 >
  • theVerge T kullanıcısına yanıt

onca okuyan varken bir kaç okumayan için yapmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: stalker(1979)

İmei olayı nasıl? Başka telefonun imei mi çakıyorlar?
    Garanti olayına çok takmıyorum ancak telefon bozulursa garantisi yok deyip gönderirlerse ortada kalmak da can sıkıcı olur.

Alıntıları Göster
    Evet ben kendime ait kullanmadıgım bir telefonun imei numarasını kullanıyorum. Kaba bir hesapla 6-128 modelden nerdeyse iki tane alınıyor garantili parasına. O yüzden mantıklı geldi bana garantisiz aldım. Kapalı kutu alırsanız sorun çıkma ihtimali düşük bence. Zaten kontrol amaçlı süre verdi aldıgım arkadas. Ben kontrolleri yaptım 3 telefonda da sorun yoktu. Hala da yok kullanıyoruz :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ustad'ım merhaba , telefonun acilması için talep oluşturduk ve beklemeye başladık diyelim bu arada telefon kullanıma kapandı o zaman cihazı komple kaybediyor muyuz yoksa talep oluştugu için günü gelince açılıyor mu yine acaba ?
  • Mantıken benimde aklımdan bu geçmişti , alakan için teşekkürler
  • quote:

ÇİN TELEFON PAZARI
    ÇİN TELEFONLARI TÜRKİYE
    XİAOMİ HARUN MOBİL CİHAZ SATIŞ PLATFORMU
    ZAHTER MOBİL CİHAZ PLATFORMU
    AHMET MARDİN TELEFON PAZARI

Bu gruplardan Mi 9t proyu hangi aşamalar ile alıyoruz?
    -Önce parayı ödeyip sonra telefonu mu bekliyoruz?
    -Telefonun imei işini biz mi halletmek zorundayız?( imei işlerinden pek anlamıyorum. Telefon geldikten sonra kendimiz mi uğraşmak zorundayız? )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stalker(1979) -- 2 Aralık 2019; 21:41:53 >
  • quote:

Çakma imei ile mi almış oluyoruz?
    Telefonun garantisi oluyor mu?

Alıntıları Göster
    Çakma imei ile 2300. 2400 e alırsınız garantili 4000 lira cıvarında 128 gb olanı
    Facedeki satıcılar güvenilir satıcılardır. Bana bir arkadaşım önermişti ben de oradan satın aldım parayı havale yaptım hemen telefonumu gönderdiler.
    Kutudan salatalık falan çıkmaz merak etmeyin

• quote:

quote:

ÇİN TELEFON PAZARI
    ÇİN TELEFONLARI TÜRKİYE
    XİAOMİ HARUN MOBİL CİHAZ SATIŞ PLATFORMU
    ZAHTER MOBİL CİHAZ PLATFORMU
    AHMET MARDİN TELEFON PAZARI

Bu gruplardan Mi 9t proyu hangi aşamalar ile alıyoruz?
    -Önce parayı ödeyip sonra telefonu mu bekliyoruz?
    -Telefonun imei işini biz mi halletmek zorundayız?( imei işlerinden pek anlamıyorum. Telefon geldikten sonra kendimiz mi uğraşmak zorundayız? )
    Telefonum botloader kilidi telefona sim kart takip işlem yaptıktan 1 hafta sonra ancak açılabiliyor ama satanların içinde kutuyu açıp imei yükleyip sıfır olarak size gönderecek olanlar da vardır

• Arkadâşlar
    Telefona imei yüklendikten sonra eğer miflash ile temiz kurulum yaparsanız daha sonraki güncellemeleri otomatik alır ve normal yoldan güncellersiniz.
    Daha sonra format atmak isterseniz twrp yükleyip format atmanız gerekir ama mşflash ile yaptığınız yüklemede zaten sıfırlayıp yükleme yapıyor ve normal stock recovery yüklüyor.
    Telefom rootsuz ve custom recoverisiz olduğu için ota dan güncelleme sorunsuz oluyor.
    Hatırlatmak istedim

• 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.