Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (794. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 792793794795796
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: theVerge

youtube vanced kullanmak isteyenler, armv8 işlemciler için güncellenen "apks" kurulumunu yapmak için:

bunu kurun
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.aefyr.sai

bunları indirin
    https://vanced.app/downloads/YouTube_Vanced-v15.05.54-nonroot-default-black.apkshttps://vanced.app/downloads/MicroG/microg_YouTube_Vanced_0.2.6.17455_28052019.apk

önce microg kurun sonra sai uygulamasını açın youtube dosyasını seçip kurun
    Tabi önce geliştirici seçeneklerinin en altında bulunan miui optimizastonunu kapatmanız lazım kurabilmesi için ardından tekrar açabilirsiniz kapattığınız içinde izin ayarları sıfırlanacak tekrar her şeye izin vermek zorunda kalacaksınız kısa bir bilgi

• harock kullanıcısına yanıt
    sai uygulamasi onu soyluyor zaten miui optimizasyonu kapatin diye, kimse okumadigi icin gozardi ediliyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

sai uygulamasi onu soyluyor zaten miui optimizasyonu kapatin diye, kimse okumadigi icin gozardi ediliyor..
    bende bişey demedim zaten miui in halt yemesi :D
  • Arkadaşlar whatsapp’a dark mode geldi mi android tarafında?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sánchez

Arkadaşlar whatsapp’a dark mode geldi mi android tarafında?
    Geldi.
  • constantine05 kullanıcısına yanıt
    Herkeste bu renk mi? Ben simsiyah olsun istiyorum bu yesilimsi renk cok kotu.. iOS tarafinda gercekten siyah.

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 6 Mart 2020; 14:59:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Bende de bu şekilde koyu mod.
    Bende de aynı hatta "renk körümüyüm" diye şüphe duymuştum kendimden ama çok şükür değilmişim iyileştirme şart hele ki konuşma bantlarının yeşil oluşu o font üzerinde ayrı bir berbat duruyor.

• UoH kullanıcısına yanıt
    substratum ve SwiftBlack kurdum ama yinede simsiyah yapmadi
    ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

karanlık mod ve destekleyen uygulamalarda ios bariz önde. hatta karanlık modda ip 7 plus sanki amoled ekran gibi mi 9t lcd ekran gibi gösteriyor ilginç çözemedim.

Cihazımda dark mod seçili ama whatsapp'ta işe yaramıyor. Ayrı bir ayar mı lazım?
  • spinmaster kullanıcısına yanıt
    wp, ayarlar, yazismalar, tema

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 6 Mart 2020; 16:43:7 >
  • Ben duvar kağıdını düz renk siyah yaptım, koyu tema ile çok daha iyi oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esendağlı -- 6 Mart 2020; 16:36:18 >
  • UoH kullanıcısına yanıt
    theVerge T kullanıcısına yanıt
    Bence muhteşem olmuş :). O yeşilimsi renklerde muazzam uyum içerisinde. Umarım sizin isteğinize göre de bir seçenek daha gelir. Simsiyah, yeşilimsi gibi.

Wp'de ayarlar bölümünde yazışma ve tema diye bir seçenek bulunmuyor maalesef.
    bende chats ve theme diye geciyor, cidden bulamiyorsaniz guncel degildir uygulama guncelleyin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 6 Mart 2020; 16:40:35 >
    Ayarlar, sohbetler, tema.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esendağlı -- 6 Mart 2020; 16:42:53 >
    Tema bende yok, cihazın sürümünü kontrol edeyim. Teşekkürler...
    WhatsApp I güncellediniz mi, Bana güncelleme ile birlikte tema seçeneği geldi.

• ItsTimeToChange kullanıcısına yanıt
    İlerleyen dönemlerde geri bildirim oranına göre mutlaka iyileştirmeler olacaktır henüz çok yeni.

• 
Sayfa: önceki 792793794795796
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.