Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (792. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.737
Cevap
310
Favori
1.787.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 790791792793794
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu hic gosterilmedi yanlis hatirliyor olabilirsiniz, baska cihazla karistiriyor olabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cenkozgen C kullanıcısına yanıt
    Google Dialer da mevcut degil. Uygulama var ama ne derece duzgun calisir bilinmez.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.androminigsm.fscifree

• genesis23 G kullanıcısına yanıt
    Yüklendikten sonra sadece fabrika ayarlarına döndürdüm ama laglar takılmalar başladı sadece arayüz değil wp ve YouTube da yapıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaz şarjda çok ısınıyor normal mi bu

• @@hey you@@ kullanıcısına yanıt
    Normal..
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Denedim bunu saglikli calismiyor. Bakalim baska cozum ariyorum, bulursan yazarim yine

Denedim bunu saglikli calismiyor. Bakalim baska cozum ariyorum, bulursan yazarim yine

Bu konuda eminim hatta rehbere tıkladığımda kişilerin altında küçük puntolarla şirket ünvanı görünüyor ve arama geldiğinde de ismin altında şirket bilgisi çıkıyordu. Google'dan aktarılan rehberin detaylarında görünüyor fakat kişi arayınca çıkmıyor. Bir de kişi detayları kısmında sadece şirket kısmına yazınca gelen arama ekranında görünüyor. Rehberdeki kişilere detay eklerken şirket kısmına yazılmalı ve şirket kısmı da bilgisayardan(google kişiler ile) değil de telefondan kişi ekleme yaparken yazılmalı. Sadece bu şekilde yapınca çıkıyor. Deneyince görürsünüz.Benim sorum bu gösterim olayını açıp kapatarak yapılan bir yer var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aglc -- 5 Mart 2020; 18:41:32 >
  • Yarenle kavuştuk 😍 çok harika cihazmis. İyi ki note 8 pro almamisim.
    ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

• resgodo kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullan, Allah kaza bela vermesin telefonuna kardeşim.

• Freddy Krueger kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Gelir gelmez ekran koruyucu ve darbe emici kılıfı taktım. Güle güle kullanmak nasip olur inşallah 😊

• Android 10 güncellemesi sonrasın Xiaomi bin kendi yedekleme sistemi içinde arama kayıtları ve mesajlar yedeklenmiyor. Ayarından açmaya çalıştığında program hata veriyor.

• softdisk S kullanıcısına yanıt
    Bu işi ben de yaptım biraz önce, Facebook hariç birebir kaldırdım. Android kullanımı %20 den %5 e düştü. Bakalım, yarın tam şarjda gün içi kullanımda belli eder kendini.
  • resgodo kullanıcısına yanıt
    Bir tık korkuttuk sizi kusura bakmayın tekrardan, hayırlı olsun. Batarya ve güncelleme konusunda serzeniş mesajlarınızı heyecanla bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 5 Mart 2020; 20:39:25 >
    Canınız sağolsun 😊 güncelleme yapmayacam dayanabildigim kadar. Yapınca yazarım kesin. Şuan arayüzde ufak tefek hatalar gözüme çarpıyor ama daha ilk saatler zamanla alisiriz belki birbirimize😅😆

• youtube vanced kullanmak isteyenler, armv8 işlemciler için güncellenen "apks" kurulumunu yapmak için:

bunu kurun
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.aefyr.sai

bunları indirin
    https://vanced.app/downloads/YouTube_Vanced-v15.05.54-nonroot-default-black.apkshttps://vanced.app/downloads/MicroG/microg_YouTube_Vanced_0.2.6.17455_28052019.apk

önce microg kurun sonra sai uygulamasını açın youtube dosyasını seçip kurun
  • Guc tasarruf modu tam olarak neyi kisitliyor bilen var mı?

• Bykclk kullanıcısına yanıt
    Buraya girip görebilirsiniz.

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 790791792793794
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.