Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (785. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.737
Cevap
310
Favori
1.787.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 783784785786787
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vay arkadaş kaç gündür bakıyorum buraya bir kişi bile pişman olacaksın alma demedi. tam siparişi verdim art arda almayın pişman olursunuz yazıları okuyorum. Geldiği gibi iade etmeyi düşünüyorum şuan.
  • o.sahin kullanıcısına yanıt
    net olarak kronik sorunlari var, dedigim gibi a51 guzel cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 3 Mart 2020; 16:27:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • resgodo kullanıcısına yanıt
    jelatini acmayin hic, hatta teslim almasaniz bile olur iade olarak gondertin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 3 Mart 2020; 16:29:36 >
  • o.sahin kullanıcısına yanıt
    Anlayana ironi hocam a51 bu cihazın dengi olamaz.

• Allah akıl fikir versin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herkes troll olmuş sonunda eşiği aştık demek
  • Allah affetsin arkadaslar

• Tanıdık insanların olması daha iyi diye düşünüyorum. İlgilenen varsa burada tekrar yazayım.

Spotify 6 Aylık/12 Aylık Aile Hesabı

Hesaplar değişmeyecek, atılma vs. olmayacak.
    6 adet mail alıp kayıt işlemlerini ben yapacağım (adreslerde hata olmaması için, 1 sene bu şekilde sorunsuz kullandık daha önce).
    Sonrasında siz hesap şifresini değişirsiniz.
    Ben ve kardeşim 2 hesap olacağız geriye 1 (3 rezerve) boş yer mevcut.

6 Ay - 27TL

12 Ay - 54TL

• 9T pro konusunda imei fix rehberi kaldırılmış.
    Buradaki rehberde de 9t anlatılıyor.
    Yardım edebilir misiniz arkadaşlar.
    Teşekkürler.
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    2 saattir bana yaşattığınız stresi ben affederim ama Allah affeder mi bilemem
    Boşverin sağlığınız yerinde ise gerisi teferruat ..

İnsanlar sürekli aynı sorulardan bıkmış olsa gerek sizi trollemişler cihaz genel manada sorunsuz, doğru tercih yapmışsınız. İade etmeyin bence.

• Allah sizleri bildiği gibi yapsın ne diyeyim canlar. İade etmiyorum severek aldım. Oluşacak sorunlarda siz ne güne duruyorsunuz yardımcı olursunuz zaar
    Uzduysek affola, mobilde 785 safya olmus konu. Halen sorun var mi cok kararsizim acaba iyi mi ettim sorularini gorunce tutamiyoruz kendimizi

NexusElite kullanıcısına yanıt
    Garantili cihazlarda oluşan sorunlara pek müdahil olmuyoruz...

Telefon elinize ulaşır ulaşmaz,Apk yüklemeden önce hemen güncelleme yapıp, güncelleme bitimi HARD RESET atıp kurulumu yapın ve minimum 1 hafta, ideal 15 gün,stabil olarak 1 ay sonra batarya ve ekran süreniz normale döner...

Telefona şu kadar para verdim deyip aman bozulur karıştırmayayım, ellemeyeyim vs deyip cihazı olduğu gibi kullanmayın,bol bol ilk sayfayı okuyup tavsiye edilen önerileri uygulayın.

NexusElite kullandığımız dili değiştirelim Buranın lawyer25 'i var bak acımaz basar şikayet butonuna sonra benim gibi 1 ay sahalardan uzak durursun Hadi ben herşeye vakıfım olası sorunların üzerinden gelirim de senin için iyi olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 3 Mart 2020; 17:59:34 >
    Afola ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UoH -- 3 Mart 2020; 18:1:58 >
  • buferhn kullanıcısına yanıt
    Sana zahmet yorumla da ben de alayim. Kutudan cikan artik kalin gelmeye basladi arkayi da kapatiyor.

• iyi günler arkadaşlar telefonu aldım ve aranıza kaltıldım. Ancak WHATSAPP, INSTAGRAM, REDDIT ve TWITTER'de resim ve videolarda pixeller oluşuyor ve kutu kutu görüyorum izlediğim şeyleri. internet hızı düşük olur da kötü yükler ya onun gibi. İnternet hızıyla ilgili değil 30mbit hızla da mobil veriyle de denedim. Pil optimizasyonunu kapattım yine olmadı, Güncelleme alınca düzelir belki dedim android 9 miu 10 da android 10 miu 10 da işe yaramadı lütfen yardımcı olun hiçbiryerde çözüm bulamadım. Görüntüler kalitesiz.Rom atılmamıstır cihaz yeni alınmıstır sistemi orjinaldir.
    yaşadığım probleme ait bir görselhttps://www.youtube.com/watch?v=FC6jYTI8GM4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi janerbaba -- 3 Mart 2020; 18:17:44 >
  • 
Sayfa: önceki 783784785786787
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.