Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12 - ANDROID 10 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (3 Mobil) - 6 Masaüstü3 Mobil
5 sn
24.457
Cevap
413
Favori
1.547.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1748
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 989
  • Ortalama Mesaj Aralığı 33 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 710
  • Favoriye Eklediklerim 445
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • efebora06 (2132 mesaj) theVerge (1073 mesaj) Espa (989 mesaj) sirulas (438 mesaj) ALIENWARE (356 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (8925 mesaj) Mobil (9782 mesaj) Mini (1218 mesaj) Uygulama (4531 mesaj)
  • @
74 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12 - ANDROID 10 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-
Giriş
    1218 Mesaj

Hocam zaten güncellediğimde sıfırdan kurulum yapmıştım. Cihazın performansı kötü değil elbette ama android 9 tabanlı miui 11 kadar akıcı değil arayüz geçişleri konusunda. O açıdan sormuştum.
    |
    |
    theVerge kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Pc yok hocam belimi büküyor bu durum baya yakınımda da kullanabiliceğim birisi de yok. 3 ay önce sattım elimde ki pc yi de eskidiği için

Başka seçenek yok değil mi hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NexusElite -- 1 Mart 2020; 21:55:6 >
    |
    |
    efebora06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    632 Mesaj
    Bu gün kulak pamuğun kolanyalayip kulak ses çıkışını sildim, garip şekilde oraya çok toz birikiyor,sizdede oylemi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Binbaşı
    1557 Mesaj

Hocam her cihazda var o sıkıntı bence. Benim en çok ahize tozlanıyor tüm cihazlarda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    souledge kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Telefondan indirin o zaman.. Her şeyi adım adım yazalım istiyorsunuz. Birazda kendiniz emek gösterin. Recovery sürümü indirin bir download manager ile güncelleyiciden kurun.

https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/davinci/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 1 Mart 2020; 22:18:0 >
    |
    |
    NexusElite kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!
  • Yarbay
    5504 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Çine 2. Güncelleme yeni geldi sayılır . Global için ne zaman gelir bilmiyorum 1 ayı bulabilir. İlk sürümü yapamadı ama xiaomi düzeltme güncellemesini iyi yapmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Yenibirmesajvar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Lenovo Y500 SLI
  • Yarbay
    3153 Mesaj
    iPhone da hiç video programı olmadan minik videolar kesebiliyordum, şimdi bazı video programları vs indirdim ama yinede verimli değil bir ton reklam onay vs vs çıkmakta .
    Ve ekran kaydediciyi başlatıp attığım videolarda ses yok..
    Nasil video keseriz ve ses olayını nasıl çözeriz

• Yarbay
    4836 Mesaj
    MIUI 12 alacak cihaz listesi, neredeyse hepsi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 1 Mart 2020; 22:25:0 >
    |
    |

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!
  • Teğmen
    235 Mesaj
    Maalesef benim telefonda ghost touch sorunu oluştu. Sürekli bildirim ekranı iniyor, video geri sarıyor vs. Delta servis garantili, yarın katgo ile göndereceğim. Delta servis hakkında bilgisi olan var mıdır, sorun yaşamam umarım.

• Yarbay
    4836 Mesaj

Geçmiş olsun, allah sabır versin.. Delta kimi zaman hiç bekletmeden değişim iade yapıyor kimi zaman aylarca süründürüyor..
    |
    |
    planer05 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!
  • Binbaşı
    1841 Mesaj

Vay anasını arkadaş bu nedir ya imalar kinayeler laf sokmalar sonu gelmedi bir türlü bir söyleyip bin işitiyoruz. Hayırdır horozunuza kışt mı dedik birinize mi sövdük? Cihazın BL kilidi açık değil paketim yok BL kilidi açmak için mobil açık olması lazımmış onu da geçtim pc yok belirttim. Geçen bile BL hakkında bilgi istedim rom işini biliyorsunuz dediniz. Bilsem sormam açıklamasını da yaptım o cihazlar da bl yok dedim hatta ama nerede bende kabahat burada öğrenmemek değil bilmemek ayıp belli ki

Şu yorumun üstüne gelip sakın araştırmıyorsunuz falan demeyin ilk sayfaya da bakıyorum mesajlara da bakmaya çalışıyorum yetmiyor netten de araştırıyorum ben sizlere güvendiğim için size sorup öğrenmek istiyorum o da suç oluyor belli ki

|
    |
    theVerge kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    4251 Mesaj

Hocam güncellemenin BL ile ilgisi yok, BL ister açık olsun ister kapalı olsun her türlü güncelleme alır/yüklenir.

Cep telefonu üzerinden rom indirirken kullandığınız tarayıcıyı MASAÜSTÜ versiyon yapıp indirin diğer türlü %90 yükleme esnasında zip hatası verir.
    |
    |

Orijinalden alıntı: efebora06

Hocam güncellemenin BL ile ilgisi yok, BL ister açık olsun ister kapalı olsun her türlü güncelleme alır/yüklenir.

Cep telefonu üzerinden rom indirirken kullandığınız tarayıcıyı MASAÜSTÜ versiyon yapıp indirin diğer türlü %90 yükleme esnasında zip hatası verir.
    Yok hocam BL olayı farklı bir olay onu geçenler de sormuştum sadece BL nin açık olup olmadığını kontrol edebiliyor muyuz diye malum uzun süredir Android kullanmadım

Masaütü yapıp indirince stock recovery ile atılabilir mi ki yoksa sistem direk görüyor mu zipi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NexusElite -- 1 Mart 2020; 22:40:13 >
    4251 Mesaj

Cihaz açılışında resimdeki yazı varsa BL açık yoksa KAPALI.

Güncelleme paketi seç seçeneği çıkmaz ise görselde yer alan 10/11 rakamı üzerine ard arda dokunun seçenek çıkar.

|
    |

• Binbaşı
    1841 Mesaj

Çok teşekkür ederim hocam işte bu tür bilgiler arayıp da bulamadıklarım oluyor

|
    |
    efebora06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    EU rom son sürümü indirdim bugün milan pro yazı tipi gelmiş baya hoşuma gitti. Gerçi bayadır güncelleme vs. takip etmiyorum daha önceden de gelmiş olabilir.
    ❖ Ryzen 5 3600 @4.2ghz ❖ XFX RX5600 XT Thicc II Pro ❖ ASUS B350 Prime Plus ❖ Gskill Ripjaws V 16GB 3200mhz ❖ ACER XF272UP 1440p 144Hz Freesync HDR400 ❖ XPG XS8200 Pro 512GB ❖ Crucial BX100 240GB ❖ WD 2TB Blue ❖ Corsair 300R ❖ High Power Element-DD 750W 80+ Bronze ❖ Asus TUF M3 7000DPI ❖ Hyper X Cloud II ❖ Razer Goliathus XXL ❖
  • Yarbay
    4836 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: NexusElite

Vay anasını arkadaş bu nedir ya imalar kinayeler laf sokmalar sonu gelmedi bir türlü bir söyleyip bin işitiyoruz. Hayırdır horozunuza kışt mı dedik birinize mi sövdük? Cihazın BL kilidi açık değil paketim yok BL kilidi açmak için mobil açık olması lazımmış onu da geçtim pc yok belirttim. Geçen bile BL hakkında bilgi istedim rom işini biliyorsunuz dediniz. Bilsem sormam açıklamasını da yaptım o cihazlar da bl yok dedim hatta ama nerede bende kabahat burada öğrenmemek değil bilmemek ayıp belli ki

Şu yorumun üstüne gelip sakın araştırmıyorsunuz falan demeyin ilk sayfaya da bakıyorum mesajlara da bakmaya çalışıyorum yetmiyor netten de araştırıyorum ben sizlere güvendiğim için size sorup öğrenmek istiyorum o da suç oluyor belli ki
    Hiçbir bahaneniz kabul edilemez. Google'a manuel miui güncelleme de yazamıyorsanız vay halinize..

https://lmgtfy.com/?q=how+to+install+miui+update+manually&iie=1

Okuduğunuzu anlamadığınızı düşünelim o zaman Youtube'a yazıp izleyin..

https://www.youtube.com/results?search_query=how+to+install+miui+update+manually

Bunlar aramayıpta bulamadığınız bilgiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 1 Mart 2020; 23:26:57 >
    |
    |

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

• Yarbay
    5504 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Animasyonda lag hiç yaşamadım, global yada EEA sürümünde de olmaması lazım.
    Launcher da sorun yaşıyorsanız poco launcher öneririm. Sistem genelinde bir lag VS varsa hard reset gerekir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    carmaniacs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Lenovo Y500 SLI
  • Binbaşı
    1557 Mesaj

Hocam ekran kaydediciyi açıp ses kaynağını kendinize göre ayarlamayı dener misiniz. Aynı sorunu bende yaşamıştım ve çözdüm diye hatırlıyorum. Sanırım bu şekilde çözmüştüm.

|
    |
    attci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam şu fani dünyada arayıp bulunamayan tek şey ölümsüzlük

Boşuna sora sora Bağdat bulunur dememişler

Biz sadece oltayı tutmanızı sağlıyoruz, gerisi size kalmış....

|
    |
Webtures SEO;SEO Nedir?
kripto para haberleri
ankara gülüş tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,031
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.