Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12 - ANDROID 10 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: minik73 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil
5 sn
24.809
Cevap
402
Favori
1.585.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1768
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1019
  • Ortalama Mesaj Aralığı 38 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 733
  • Favoriye Eklediklerim 434
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • efebora06 (2132 mesaj) theVerge (1073 mesaj) Espa (1019 mesaj) sirulas (438 mesaj) ALIENWARE (356 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (9096 mesaj) Mobil (9918 mesaj) Mini (1247 mesaj) Uygulama (4531 mesaj) (16 mesaj)
  • @
76 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12 - ANDROID 10 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-
Giriş
    5545 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

"İletişim araçlarının imei ve seri numaralarını değiştirmek yasal değildir. Lütfen yapacağınız tamirlerde orjinal IMEI bilgilerini kullanın.Burada anlatılan yöntem herhangi bir arıza durumunda telefonun imei'leri silinirse onları orijinal imeilerine döndürmek içindir." ,

İlk sayfada yazıyor bu. İlk sayfadaki yazıları telefonunuzun imei'si vs bozulursa kutu üstündeki orijinal imei'yi tekrar yazabilin diye yazdım. Hangi IMEI yazacağınız size kalmış
    |
    |
    C_K kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1356 Mesaj

Çok teşekkürler videoyu izleyince hallettim sonunda.

Size de ayrıca teşekkür ederim. @theVerge @FoxHound
    |
    |
    Bahsedilenler: FoxHound, efebora06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör theVerge
  • Binbaşı
    1356 Mesaj

Elinize emeğinize sağlık hocam. Bilen için açıklayıcı ama acemilik işte.
    |
    |
    Espa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1846 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: YESJET

Aaa öyle mi? O zaman bende de o sebepten dolayı geçen gün arkaplana aldı. Ben de vpn kullanıyordum çünkü. Şu an da vpn kapalı olduğu için olmuyormuş demek. Çok sağ ol. Allah razı olsun.

Alıntıları Göster
    |
    |

• Yarbay
    5545 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Eu rom çindeki sürümü baz aldığı için k20 olarak gözükür ancak işleyişte bir fark yok.

Aşağıdaki dosyayı TWRP üzerinden yüklerseniz; Açılış logosu ve Açılış animasyonu orijinal haline döner.

Cihaz ismi değişiyor mu bilmiyorum ben daha önce manuel olarak halletmiştim bunları. İsteyen olursa nasıl yapılacağını yazarım, root olmalı.(build.prob için)

Eski sürümde kamera imzası için de patch vardı ama yeni sürüm için henüz çıkarmamışlar.

- For 11.0.4.0+ Stable:https://mega.nz/#!qNMniIxB!dwAbIDGCcfrriWiv3CiIOjvLPsPeWtKmnBgEBfT6I7A

Konu için;
    https://xiaomi.eu/community/threads/redmi-k20-to-mi-9t-conversion-patch-miui-11-android-10.54074/
    |
    |
    Bahsedilenler: FoxHound kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör azad_van

• Yarbay
    11543 Mesaj

Onda da sıkıntı geri dönmeyi kilitlemeleri. Benim S7 vardı Android 8'den bir süre sonra geri dönmeyi kapattılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    carmaniacs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    11543 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fatihto

X-Men
    Burayı takip etmeden güncelleme yapmazsanız sorun olmaz. Burayı takip edip beklemeniz gerek usta kullanıcıların herşeyi açık olduğu için güncellemeyi kullanır test eder sorun yaşamazsa buraya yazar. Sizde buna bakarak güncellersiniz.

Usta kullanıcı dediğim sorun çıktığında eski yazılı dönebilecek kabiliyetteki kişiler.

|
    |
  • Emekli Yönetici
    3490 Mesaj
    BaX-Men

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 24 Ocak 2021; 11:25:42 >
  • Yarbay
    2266 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: resgodo

Kararımı verdim gibi dostlar. Kendime Mi 9T 64gb 2599 tl, nişanlıma da p30 lite 64gb 1899 tl alacağım. Fikirlerinize açığım tabiki.
    P30 lite yerine realme 5 pro öneririm

|
    |
  • Binbaşı
    1557 Mesaj

Hocam yakın bir dostum aşırı iyi anlar bu işlerden telefonu ona götürecem şimdi bakalım o kadar iyi mi hala. Duruma göre dediklerinizide denerim. Teşekkürler yazdığınız için.
    |
    |
    Espa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    100 Mesaj
    Arkadaşlar şu uygulamaların olduğu sayfanın yanındaki sayfa yani en soldaki sayfadaki eklentileri nasıl kaldirabilirim? Kısayol cubugu, Google kısayolunu kaldiramadim. Geri kalan eklentileri kaldirabildim ama bunlar nedense kalkmıyor.

• Binbaşı
    1557 Mesaj

Hocam arkadaşıma gösterdim cihazı dediklerinizi yaptı o da sanırım.Şuan sorun çözüldü gibi iyi gidiyor yani. Dediğine göre kapatmama rağmen arka planda Facebook services falan açık duruyormuş. Bir de garip şekilde ön yüklü Xiaomi uygulamalarında çoğu sürekli açıkmış arka planda. Bir şeyler anlattı ama pek anlamadım Çözüldü gibi duruyor ama olmazsa servis yolu göründü.
    |
    |
    carmaniacs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1968 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    carislove

Servislik bir durum yok aslında. Dediklerimi yapabilseniz çözülecek sorununuz

|
    |
    Yenibirmesajvar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5316 Mesaj
    Arkadaşlar Global Rom'dayken 4.5G öncelikli seçiliydi ve üst kısımda 4.5G ibaresini görüyordum. EU Rom'da sadece 4G olarak gözüküyor. Bunun sebebi nedir ya da ne yapmam gerekir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Bitcoin Alım Satım
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.