Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (773. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 771772773774775
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    "İletişim araçlarının imei ve seri numaralarını değiştirmek yasal değildir. Lütfen yapacağınız tamirlerde orjinal IMEI bilgilerini kullanın.Burada anlatılan yöntem herhangi bir arıza durumunda telefonun imei'leri silinirse onları orijinal imeilerine döndürmek içindir." ,

İlk sayfada yazıyor bu. İlk sayfadaki yazıları telefonunuzun imei'si vs bozulursa kutu üstündeki orijinal imei'yi tekrar yazabilin diye yazdım. Hangi IMEI yazacağınız size kalmış
  • Çok teşekkürler videoyu izleyince hallettim sonunda.

Size de ayrıca teşekkür ederim. @theVerge @FoxHound
  • Espa kullanıcısına yanıt
    Elinize emeğinize sağlık hocam. Bilen için açıklayıcı ama acemilik işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1C92E98D9

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
  • FoxHound kullanıcısına yanıt
    azad_van A kullanıcısına yanıt
    Eu rom çindeki sürümü baz aldığı için k20 olarak gözükür ancak işleyişte bir fark yok.

Aşağıdaki dosyayı TWRP üzerinden yüklerseniz; Açılış logosu ve Açılış animasyonu orijinal haline döner.

Cihaz ismi değişiyor mu bilmiyorum ben daha önce manuel olarak halletmiştim bunları. İsteyen olursa nasıl yapılacağını yazarım, root olmalı.(build.prob için)

Eski sürümde kamera imzası için de patch vardı ama yeni sürüm için henüz çıkarmamışlar.

- For 11.0.4.0+ Stable:https://mega.nz/#!qNMniIxB!dwAbIDGCcfrriWiv3CiIOjvLPsPeWtKmnBgEBfT6I7A

Konu için;
    https://xiaomi.eu/community/threads/redmi-k20-to-mi-9t-conversion-patch-miui-11-android-10.54074/

• Onda da sıkıntı geri dönmeyi kilitlemeleri. Benim S7 vardı Android 8'den bir süre sonra geri dönmeyi kapattılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihto

X-Men
    Burayı takip etmeden güncelleme yapmazsanız sorun olmaz. Burayı takip edip beklemeniz gerek usta kullanıcıların herşeyi açık olduğu için güncellemeyi kullanır test eder sorun yaşamazsa buraya yazar. Sizde buna bakarak güncellersiniz.

Usta kullanıcı dediğim sorun çıktığında eski yazılı dönebilecek kabiliyetteki kişiler.

• BaX-Men

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 24 Ocak 2021; 11:25:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: resgodo

Kararımı verdim gibi dostlar. Kendime Mi 9T 64gb 2599 tl, nişanlıma da p30 lite 64gb 1899 tl alacağım. Fikirlerinize açığım tabiki.
    P30 lite yerine realme 5 pro öneririm

• Espa kullanıcısına yanıt
    Hocam yakın bir dostum aşırı iyi anlar bu işlerden telefonu ona götürecem şimdi bakalım o kadar iyi mi hala. Duruma göre dediklerinizide denerim. Teşekkürler yazdığınız için.
  • Hocam arkadaşıma gösterdim cihazı dediklerinizi yaptı o da sanırım.Şuan sorun çözüldü gibi iyi gidiyor yani. Dediğine göre kapatmama rağmen arka planda Facebook services falan açık duruyormuş. Bir de garip şekilde ön yüklü Xiaomi uygulamalarında çoğu sürekli açıkmış arka planda. Bir şeyler anlattı ama pek anlamadım Çözüldü gibi duruyor ama olmazsa servis yolu göründü.
  • Servislik bir durum yok aslında. Dediklerimi yapabilseniz çözülecek sorununuz

• Arkadaşlar Global Rom'dayken 4.5G öncelikli seçiliydi ve üst kısımda 4.5G ibaresini görüyordum. EU Rom'da sadece 4G olarak gözüküyor. Bunun sebebi nedir ya da ne yapmam gerekir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 771772773774775
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.