Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (768. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 766767768769770
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizde bir sıkıntı var hocam garantisi varsa yollayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizin cihaz uyanık kalmış muhtemelen yoksa WiFi kullanımında bu sonucu almanız imkansız %50 pilini kaldığında en azından 5 saati görmüş olmanız gerekirdi sıralama kısmını birde ayrıntılar yapıp atarmisiniz ekran görüntüsü ayrıca otomatik başlat da uygulamalar açık mı senkronizasyon ne durumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harock -- 29 Şubat 2020; 10:31:12 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freddy Krueger

Bir dezavantajı yok bölgeyi Hindistan seçip fontu indirip uyguladıktan sonra restart yapın, daha sonra bölgeyi eski haline getirin yeter. Xiaomi o kadar saçmaladı ki aylar önce tanıttığı milan isimli fontu miui 11'e veremedi hala. Bundan önce Mi8 kullanırken yüz tanıma kullanmak için bölgeyi Azerbaycan falan yapıyordum, 1 sene sonra ancak getirdiler salaklar! Şu bölge saçmalağını hala anlamadım gitti!

EDİT : Kardeşim de hala Mİ8 var az önce sordum, Türkiye bölgesine yüz tanıma gelmemiş siz düşünün bu artık yazılım özürlüleri!

EDİT 2 : Mİ8 de kulaklıktan müzik dinlerken daha çok ses gelmesi için bile başka bölge kullanıyorduk hatta. Daha çok editlerdim de gerek yok şimdi. Neyse...
    Gerçekten ilginç. Evet bölgeyi Hindistan yaptım. Birkaç tane font uyguladım. Sonra tekrar Türkiye ye döndüm. Bu arada font olayında hiç Türkçe karakter sıkıntısı çekmedim. Hepsi de sorunsuz çalıştı. Bölge değişimi yapmak zorunda olmak saçma ama çok da zor değil bu şekilde yapmak da

• quote:

Orijinalden alıntı: Lalo Salamanca

Bu kullanımın çoğu wifi üzerindendi. Android 9 ve miui 10da aynı kullanımda yüzde 30u görünce 7 8saat ekran sürem oluyordu. Cidden canımı sıktı. Gece resmen telefon elimdeymiş gibi şarj yemiş. Yüzde 44ile yattım yüzde 30olarak aldım... Telefonu alırken benim için en önemli şeylerden biri bataryaydı. Gerçekten hayal kırıklığı... Keşke güncellemeseydim. Güncelleme bazılarında değişikliğe yol açmamış demekki telefondan telefona değişiyor.

Cihaza reset attım güncelleme sonrası.
    Bu programla pil kaybının önüne geçtim. Gece en fazla 2 gider şarjınız. Adb komutlarını pc den uygulayabilirseniz bunu kullanın.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.franco.doze

• Sağlam tarayıcı arayanlara da bunu öneririm:

https://play.google.com/store/apps/details?id=net.onecook.browser

Karanlık modu en verimli çalıştıran tarayıcı. Arka plan gerçekten siyah oluyor. Dahili vpn çok hızlı beni şaşırttı. Reklam engelleyici de çok iyi çalışıyor. İdm kadar verimli çalışan video indiricisi var. Ben çok beğendim

• quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Hangi rom üzerinde deniyorsunuz?
      https://vanced.app/

Buradan mı indirdiniz? Önce magisk yükleyip ardından module olarak kurmayı deneyebilirsiniz. Alternatif olarak newpipe da kullanabilirsiniz.

NewPipe
      https://f-droid.org/repo/org.schabi.newpipe_840.apk

Özellikleri:

• Videolarda ara
    • Bir video hakkında genel bilgileri görüntüleme
    • YouTube videolarını izleyin
    • YouTube videolarını dinleyin
    • Açılır mod (hareketli oynatıcı)
    • Videoyu izlemek için akış oynatıcısını seçin
    • Videolar indir
    • Yalnızca sesi indir
    • Kodi'de video açma
    • Sonraki / İlgili videoları göster
    • YouTube'u belirli bir dilde arayın
    • Yaş kısıtlamalı materyali izle / engelle
    • Kanallar hakkında genel bilgileri görüntüleme
    • Kanal ara
    • Bir kanaldan video izleyin
    • Orbot / Tor desteği (henüz doğrudan değil)
    • 1080p / 2k / 4k desteği
    • Geçmişi görüntüle
    • Kanallara abone olun
    • Arama geçmişi
    • Oynatma Listelerinde Ara / İzle
    • Kuyruk olarak izle
    • Kuyruk videoları
    • Yerel oynatma listeleri
    • Altyazı
    • Çoklu servis desteği (örn. SoundCloud)

Alıntıları Göster
    Orjinal rom uzerinde denedim evet o linkten indirdim samsungta catir catir calisan program calismiyor new pipe i indirdim sorun yok sanirim izinler ile ilgili bir sikinti olabilir ama ordada verim alamadim konunun uzmani arkadaslar varsa yardimci olurlarsa sevinirim

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun teşekkür ederim

• softdisk S kullanıcısına yanıt
    Uzun zamandir Adguard ve Yandex kullaniyordum 5dk dir test ediyorum ve gecis yaptim bende bu tarayiciya. Puani dusuk ama gercekten harika calisiyor tum ozellikleri. Chrome tarayici motorunu kullaniyor telefonda chrome olmaliymis kurdum. Tesekkurler tavsiye icin. Siyah temasi tam siyah degilmis ama grimsi.

• quote:

Orijinalden alıntı: softdisk

Sağlam tarayıcı arayanlara da bunu öneririm:

https://play.google.com/store/apps/details?id=net.onecook.browser

Karanlık modu en verimli çalıştıran tarayıcı. Arka plan gerçekten siyah oluyor. Dahili vpn çok hızlı beni şaşırttı. Reklam engelleyici de çok iyi çalışıyor. İdm kadar verimli çalışan video indiricisi var. Ben çok beğendim
    Video indirme çalışmıyor Bi türlü

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    Aslında 4.3 puan düşük değil ama pek bilinmeyen bir browser. Karanlık mod birçok tarayıcıda denedim verim alamadım. Bu da tam siyah değil ama koyu yapması çok başarılı

• Arkadaşlar telefonda arayüz geçişlerinde fps düşüklükleri yaşıyorum ve arkadaki uygulamalara geçerken takılarak geçiyor bu hep aynı sürüm android 10
    bunun bir çözümü varmı can sıkmaya başladı cihaz vatandan alınma
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

Video indirme çalışmıyor Bi türlü

Alıntıları Göster
    YouTube dışında tüm denediklerim çalıştı bende. Puhu tv dahil. YouTube çalışsa zaten google play de olmaz uygulama

• quote:

Orijinalden alıntı: Mcfallen

Arkadaşlar telefonda arayüz geçişlerinde fps düşüklükleri yaşıyorum ve arkadaki uygulamalara geçerken takılarak geçiyor bu hep aynı sürüm android 10
    bunun bir çözümü varmı can sıkmaya başladı cihaz vatandan alınma
    Miu da güncelledi isen ayarlara gir fabrika ayarlarına dön de... Programları Google playden yeniden kur

• lazer__ kullanıcısına yanıt
    hocam sıfırladım telefonu sizin tavsiyeniz üzerine güncelleyince herşey son sürüm şuanda telefonda bide android sistemi yuzde 28 lerde geziyor ama şarjı çok iyi gidiyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALIENWARE

Efsane devam ediyor

K30 pro popup kamera, 5g,sd865,güç tuşuna gömülü parmak izi okuyucusu, kablosuz şarj, 65w şarj cihazı
    Off efsane telefon olmuş

Renkleri muhteşem olmuş mavi ile mor özellikle
    Bakmak isteyen şu videonun 1.dakikasına bakabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 29 Şubat 2020; 13:7:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: softdisk

Aslında 4.3 puan düşük değil ama pek bilinmeyen bir browser. Karanlık mod birçok tarayıcıda denedim verim alamadım. Bu da tam siyah değil ama koyu yapması çok başarılı
    Şimdi tekrar kontrol ettim. Kontrast seçeneğini ON yaparsanız arka plan simsiyah oluyor

Samsung Tarayıcı kullanıyorum ben memnunum beğenmedim bunu

• quote:

Orijinalden alıntı: Mcfallen

hocam sıfırladım telefonu sizin tavsiyeniz üzerine güncelleyince herşey son sürüm şuanda telefonda bide android sistemi yuzde 28 lerde geziyor ama şarjı çok iyi gidiyo
    Android 10 olunca şarj tüketimi öyle gözüküyor galiba.. Sıfırladın demek nasıl şimdi takılma geçti mi

Tarayıcıya girdiğimde en son kapattığım sayfayı açıyor ? Ana ekran/sayfa nasıl açılır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

Android 10 olunca şarj tüketimi öyle gözüküyor galiba.. Sıfırladın demek nasıl şimdi takılma geçti mi

Alıntıları Göster
    sıfırladıktan sonra boyle oluyor arayuzde geçişlerde fps düşüyor

şarj dada ilk mesejamı 54 le attım suan 94 olmuş :d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mcfallen -- 29 Şubat 2020; 12:47:25 >
  • 
Sayfa: önceki 766767768769770
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.