Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (738. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 736737738739740
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar aranıza dün katıldım instagram da hikaye atınca videolar donma ve kalitesi düşüyor çözümü varmı
  • Mcfallen M kullanıcısına yanıt
    Maalesef yok, insta en düzgün ve sorunsuz İphone da çalışıyor

Diğer bulunan çözümler geçici, psikolojik olan çözümler....
  • Bostayken pil harcaması neye bağlı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tekin-71 kullanıcısına yanıt
    Şebeke çekimi, arka planda veri toplayan uygulamalar vs...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar telefonla konuşma yaparken ekran kilitleniyor tuşa basmak gerekirse power tuşundan ekranı açmak gerekiyor bunun bir çözümü var mı

• myctapha kullanıcısına yanıt
    Hayır yok
    Xiaomi de bu hata değil.
    Sadece ekran kilit süresini arttırıp bir tık daha uzatabilirsiniz ..

• Arkadaslar merhaba telefonda durup dururken bildirim sesi geliyor ama gelen her hangi bir bildirim yok varmı aynı sorunu yaşayan?

Kulaginizdan cektiginizde ekranin uyanmasi gerek. Kulaga dayadiginizda ekran kapanir.

• CheErnesto kullanıcısına yanıt
    Uygulama guncellemeleri ve senkronizasyon dan dolayi geliyor.

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    5dk ve daha fazla konuşunca ekran uyanmiyor güç düğmesine basmak zorunda kalıyorum kısa süreli konuşmada sorun Yok

• Öncelikle herkese merhaba, kendi cihazımın arka kemarasında sanırım bir problem var. Herhangi bir ışık vs. gözüktüğü ışın çevresinde beyaz bir çizgi oluşuyor. Şunun gibi;

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

Bu ciddi bir sorun mudur? Sizler yaşıyor musunuz?
    Trendyol üzerinden GENPA garantili olarak almıştım, garantiye göndermek bi çözüm sağlar mı?

Şimdiden cevaplar için herkese teşekkürler.

Xiaomi SAR değeri yüksek olduğu için böyle bir önlem almış olabilir, konuşmalar 5 dk'yı geçmesin istiyor
  • ericnr022 E kullanıcısına yanıt
    Servise gönder tabi ki fiyat farkı verdin garanti için çözsünler bu sorunu bence....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 20 Şubat 2020; 21:6:19 >
  • Telefon bekleme modunda kullanımda olduğundan daha fazla şarj tuketiyor
    Bunun nedeni ne olabilir.

Evet kesinlikle sorun var. Bende pro var lensler farkli ama bu derece isik yayilmasi normal degil. Garanti varsa gidip birebir anlatin sorunu. Degisim alabilirsiniz, sorun olmayan bir cihazla kiyas yapmaniz gerek ama..

• Çok teşekkürler cevaplar için. Yarın GENPA'yı arayıp yollamayı düşünüyorum. Herkese iyi forumlar.
    Cihazi elden teslim etmezseniz 1-2 hafta telefonsuz kalirsiniz, herhangi bir duzelme olmaz. Format atar sorun yok derler, siz bilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 20 Şubat 2020; 22:51:3 >
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Bırakın teslim etsin hocam paranla rezil olmak neymiş yaşasın arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mcfallen

arkadaşlar aranıza dün katıldım instagram da hikaye atınca videolar donma ve kalitesi düşüyor çözümü varmı
    InstaAero uygulamasını kullanıyorum tavsiye ederim. Bu tarzda sıkıntılar yaşanmıyor o uygulamadı ve bir çok ek özelliği mevcut.
  • efebora06 kullanıcısına yanıt
    yapma yav. sen paranla rezil olmayan kısımdansın yani :DD hadi bakalım deneyelim nasıl rezil oluyoruz :D
  • 
Sayfa: önceki 736737738739740
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.