Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (732. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 730731732733734
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamam ne demek istediğimi anlamıştır o ? Mesajıda düzenledim

Sende 1 yıl kullanıp da nasıl cüzi bir zarar ile satabiliyorsunuz diyeceğine benim yanlisimimi aradın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 19 Şubat 2020; 0:17:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Ben telefonun pil kapasitesini arttırmışım görüyor musunuz ne güzel kullanıyorum

%100.8

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eninde sonunda Android 10a geçeceksiniz,IMEI atılmadan geçin,hard reset atın ondan sonra IMEI atın.

IMEI atıldıktan sonra ASLA cihaz üzerinden reset atmayacak siniz. Reset ihtiyacı olursa twrp yükleyip format data yaparak reset atacaksınız....

%96 çıktı, 2 aylık cihaz. Sıfır cihazlarda kaç gözüküyor acaba merak ettim.

• ALIENWARE kullanıcısına yanıt
    Bence net değil bu, ciddiye alınacak bir şey değil. Benim 7 aylık cihaz %100.8 çıktı
  • Espa kullanıcısına yanıt
    Yeni format attınız mı? Tam şarj kapasitesine göre değişiyormuş çünkü MF_05 değeri. Çok güzel kullanmışsınız yada
  • Espa kullanıcısına yanıt
    theVerge T kullanıcısına yanıt
    @Espa Batarya dediğin böyle olur

@theVerge ben bugün format attim, 1 2 döngüden sonra değişir öyleyse. Bak yine Xiaomi insanların kulağına su kaçırıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALIENWARE -- 19 Şubat 2020; 0:34:6 >
  • ALIENWARE kullanıcısına yanıt
    Bugün şirketteki system safety analysis dersinde hocanın söylediği aklıma geldi "batarya teknolojisinde çok ilerlendi, 10 yıla kadar kayıp yaşamadan kullanabileceğimiz bataryalar var ama telefonda batarya ömrü 2 yıldır.. niye? telefondan soğuyun ve yenisini almak için sebebiniz olsun diye.."
    En son bootloader kilidi açtığım zaman format attım, 5 ay olmuştur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Espa -- 19 Şubat 2020; 0:47:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efebora06

Eninde sonunda Android 10a geçeceksiniz,IMEI atılmadan geçin,hard reset atın ondan sonra IMEI atın.

IMEI atıldıktan sonra ASLA cihaz üzerinden reset atmayacak siniz. Reset ihtiyacı olursa twrp yükleyip format data yaparak reset atacaksınız....
    Güncel kullandığın rom nedir? RevOS'u bıraktın mı devam ediyor musun? Android 10'a geçeceğim artık, eu'mu kursam RevOS'a devam mı etsem bilemedim.
  • Khalasar kullanıcısına yanıt
    Custom rom içerisinde sadelik istiyorsan E.U.Rom yok biraz özelleştirmesi bol olsun dersen RevOs. Linkte yer alan görsellerden diğer romlar arasındaki farkları eklemiştim, tavsiye ederim RevOs romu.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/141750405
  • Arkadaşlar selamlar. Güzel temperli cam öneriniz var mı acaba? Teşekkürler

• YuMi__YuMi Y kullanıcısına yanıt
    Bir üst mesajdaki linke tıklayınca çıkan mesajın 1 alt mesajında öneri var....
  • Şöyle söylesem daha net anlaşılır. 3bin ₺ Mi8 geçen yıl aralıkta alındı. 2300e birine satıyorsun yerine 2600₺ mi 9t siparişi verdim telefonu değiştirdiğimde az bir miktar zarar edip sıfır telefon sipariş verdim benim mantığıma uygun. Tabi ki yıllarca da kullanabilirsin kişisel tercih.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fisik13 -- 19 Şubat 2020; 1:10:44 >
  • fisik13 F kullanıcısına yanıt
    Bu arada da amiral gemiden,filikaya geçiş yaptığınızı da göz önünde bulundurmanız lazım
  • Haklısınız işlemcide bariz fark var. Gerisi çok mühim değil.

• arkadaşlar selam

ben bu telefondan almak istiyorum ..incehesap.com dan alacağım...benim simkartım eeski...yanılmıyorsam micro sim ve bu telefon nano sim istiyor..yeni bir sim çıkaracağım sonuç olarak...

1- hattım vodafone ..bayisine gidip yeni nano sim alsam ne kadar sürede aktif oluyor?
    2- imei atma falan denmiş ben bunu incehesap.com üzerinden faturalı alacağıma göre böyle işlerle uğraşmama gerek yok heralde?
    3- incehesap.com efatura yolluyor bu sorun olur mu ?
    4- telefonu sıfırdan açınca internete bağlandığnda sistem güncellemesi alıyor sanırım.android sürümü ve mui arayüzü güncelleniyor galiba ? bazı arkadaşlar bu güncellemeden sonra hard reset önermiş doğru mu ? doğru ise onu nasıl yaparım ? yaparsam imei falan uçar mı başıma iş çıkar mı android yazılımına çok yabancıyım anlamıyorum romdan kodtan falan
    5- dosya sisteminde boyut sınırlaması var mı ? mesela windows fat32 de bir dosya 4gb dan büyük olamıyordu.tek parça 20-30gb bir dosya indiremiyorduk torrent ile... bu telefonda öyle bir sorun olur mu ?
    6- sizce koruyucu kılıf olarak 360 derece saran (hem ön cam hem arka kapak) silikon kılıf mı yoksa 2 parçalı cam kılıf mı alayım ?
    .

kenarları mıknatıslı 2parçalı cam kılıf:https://www.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-redmi-mi-9t-cift-tarafli-miknatisli-360-tam-koruma-kilif_pdp_527819795#product-detail

silikon kılıf:https://www.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-mi-9-t-kilif-360-seffaf-tam-koruma-silikon-kilif_pdp_492765095

şimdiden çok teşekkür ederim cevaplar için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neroavalon -- 19 Şubat 2020; 3:47:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Espa

Bence net değil bu, ciddiye alınacak bir şey değil. Benim 7 aylık cihaz %100.8 çıktı
    Benim de %100.8 çıktı. Uydurma birşey bence de.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • neroavalon kullanıcısına yanıt
    1-vodafone a sorun bu soruyu..
    2-gerek yok
    3-sorun olmaz
    4-evet guncelleniyor, fabrika ayarlarina don dersiniz ayarlardan
    5-ext4 dosya sistemi var sinir yok
    6-icinde kilif var, begenmezseniz silikon kilif alip kullanin cihazin tum guzelligi kapaniyor

• efebora06 kullanıcısına yanıt
    ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 730731732733734
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.