Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (729. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 727728729730731
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cunku sistem dosyalarini da silmissiniz. Tgz uzantili rom ile miflash uygulamasiyla erase all secenegini secerek kurulum yapin. Uzun sürer ama duzelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sondemindeyasamak kullanıcısına yanıt
    Erase All yazmaz programda!

Clean All yada Flash All yazar sürüme göre

• telefonum k 20 pro. telefonumda imei atılı, imei işlemi telefoncuda yapıldı, stock rom yüklü root veya twrp kurulu değildi. mi forumda anlatılan yöntemlerle twrp kurdum ve magisk yükledim. ancak telefon sürekli twrp ekranında açılmaya başladı. miflash tool ile yeniden fastboot ekranında eaa rom yüklemeye çalışıyorum ancak flash yükleme işlemi hala bitirilemedi ve telefonum hala fastboot ekranında. Özelden birisi yardımcı olursa sevinirim, ücreti ne ise ödeyebilirim. Telefonum kullanılmaz durumda.
  • Arkadaşlar vakti zamanında bir arkadaş bir tema paylaşmıştı zemin siyahtı kilit ekranında çerçeve vardı neon gibi rengarenkti bilen varmı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • szrozdmr kullanıcısına yanıt
    Temalara girip arama kısmına neon yazın cikar

• efebora06 kullanıcısına yanıt
    Ben buldum 😎

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

• efebora06 kullanıcısına yanıt
    Konuyu sahiplenip her mesaja cevap verip, konuyu canlı tutmanız takdire şayan. Fakat üslubunuza dikkat etseniz daha hoş olmaz mi? Konuyu elimden geldikçe takip ediyorum fakat hep üst perdeden konuşuyorsunuz.

• Arkadaşlar selam ,

En son güncellemeyle gelen video kayıt ekranında Vlog tarzı kamera kaydı oluştura bileceğim , daha uzun süre kayıt yapabilen bir uygulama var mı ? deneyen oldu mu?

Ben çok eğlenceli buldum açıkçası
  • ItsTimeToChange kullanıcısına yanıt
    Mesela?

• Freddy Krueger kullanıcısına yanıt
    Yazın ismini belki beğenen olur...

• Neon diye aratın çıkıyor

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

• quote:

Orijinalden alıntı: Freddy Krueger

Neon diye aratın çıkıyor

Kilit ekranında sms/whatsapp bildirimi geldiğinde mesaj falan gözükmüyor, işaret falan da çıkmıyor sildim valla 😔

• 2.whatsapp klon oldugundan sifreleme calismiyor olabilir. Bu adresten modlanmis whatsapplari kurun diger hattiniz icin. Bu uygulama ayrica gozukecektir onuda sifreleyin. Plus olani veya GBWhatsApp i kurabilirsiniz.

https://alexmods.com/wamods-en/

• Google Play'da Whatsapp Business diye 2.ci bir uygulama var Whatsapp'ın.
    Ben 2.ci hattım için onu kullanıyorum , Bir deneyin bence..

• Custom rom işini merak ediyorum, hazır vaktim varken denemek istiyorum. Ancak bazı sorularım var, kullananlar cevaplayabilirse yada bilenlerde vs sevinirim.

- Custom rom işinde şöyle açık kaynak takılan, adam gibi kendi sitesi olan, gene miui arayüzüne sahip ama reklam ıvır zıvır olmayan birtane rom var mı ? eskiden bilenler bilir cyanogenmod rom vardı güzeldi ama malum o tür şeyler galiba artık yok. Hani tamam biri portlamıştır ama işte o birisi olmasın adam gibi sitesi bilmemnesi olsun.

- Rom'u kurduktan sonra işte stabili yok stabil olmayanı vs her hafta güncelleyeni güncellemeyeni diye ayrım hala var mı ? Ben g2 döneminde malum bu işleri bıraktım, kalkıp şimdi orjinal miui rom ile 8 9 saat ekran süresi alıyorken, custom rom'a geçip işte bu hafta güncelleme çıktı kurduk ama ekran süresi 4 saate düştü durumu olmasın.

- Bankacılık uygulamalarında işcep enpara işte garanti vs. atm'den barkodu okutup para çekebiliyor muyum ? özellikle root varken tamam hide yapıp root'u gizliyorsun ama öbür türlü uygulama uyarıyor modlanmış sistem onu bunu yaptırtmam diye vs. custom romda hala uyarıyor mu ? yoksa orjinal gibi sıkıntı yok mu ?

Hani bu her güncellemede twrp üstünden rom atmaktan sıkıldım yani, kendi güncellesin geçsin imei uçar mı ? yok işte sıfırladım diye imei uçar vs gibi durumlardan sıkıldım, deneyeyim diyorum ama kritik soruların cevaplarını malesef bulamadım. Buradaki deneyimli arkadaşlar cevaplayabilirse sevinirim. :)

• Xiaomi.EU
    Haftalik ve Aylik Surum
    Kullanilabiliyor
    TWRP sart, imei ucmaz

• Güneş altında Mi 9T ekranı bir değişik yahu
    İlk kez güneş altında kullandım.
    Ekranda parmak izi gölgesi düşen yerle gölge dışındaki yerin rengi gözüme çok garip geldi. Resmen biri pembe biri beyaz.
    Renk şemasında hepsini kurcaladım ama durum değişmedi.
    Ekrana gölge düşünce bir garip oldu.

Daha önceki cihazlarım da AMOLED ekrandı. Böyle bir şey yaşamadım. Son cihazım IPS ama iki ayda gözüme garip hali gelecek yok.

Benzer durum yaşayan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: notyetktu

telefonum k 20 pro. telefonumda imei atılı, imei işlemi telefoncuda yapıldı, stock rom yüklü root veya twrp kurulu değildi. mi forumda anlatılan yöntemlerle twrp kurdum ve magisk yükledim. ancak telefon sürekli twrp ekranında açılmaya başladı. miflash tool ile yeniden fastboot ekranında eaa rom yüklemeye çalışıyorum ancak flash yükleme işlemi hala bitirilemedi ve telefonum hala fastboot ekranında. Özelden birisi yardımcı olursa sevinirim, ücreti ne ise ödeyebilirim. Telefonum kullanılmaz durumda.
    hocam son sürüm mü yüklüydü sizde global ?
  • 
Sayfa: önceki 727728729730731
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.