Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (716. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.737
Cevap
310
Favori
1.787.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 714715716717718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Egzz

telefonu ilk aldığımda whatsappı parmak izi korumasın almıştım. Nerden kaldırıyorum bilen var mı?
    Ayarlara girip arama yerine uygulama kilidi yazın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Espa kullanıcısına yanıt
    dostum dediğini yaptım. başka pc de denedim. işlem oldu imel güncelledim ama şekebe gitti şimdide. yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik hersey tamam şebeke yok :(
  • arkadaşlar telefona resimdeki fastboot romu kurdum ardından twrp yi ayarladım . şimdi bu resimdeki eea stable romdaki recovery romunuda kurmam gerekiyormu fastbootun ardından ayrıca ??? acil yardım★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReeaLs

dostum dediğini yaptım. başka pc de denedim. işlem oldu imel güncelledim ama şekebe gitti şimdide. yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik hersey tamam şebeke yok :(
    *#06# yapin imei gozukuyor mu?

SIM karti 2.slota takmissinizdir umarim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blade94 kullanıcısına yanıt
    hayir, recovery yazan twrp den yuklemek icin. fastboot yazan direk kurmak icin. kullanmaya devam edebilirsiniz.

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    Anladım çok teşekkür ederim. Yalnız ben resmi yanlış atmisim eea rom da değil global stable romdaymisim ben . Bu romda sıkıntı yok ama ne yaptıysam twrp kuramadım bilgisayarım eski ve önceden IMEI için kullanılan ADB dosyaları sıkıntılı veya bozuk . Driverlarda sıkıntı var büyük ihtimalle ondan kuramiyorum yardımcı olabilir misiniz

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/142027372

global onermiyorum ben, globalde twrp sorunlu. eea da bir problem yasatmamali. kullanmaniz gereken twrp bu, magisk kuracaksiniz ardina.

https://dl.twrp.me/davinci/twrp-3.3.1-0-davinci.img.html

https://github.com/topjohnwu/Magisk/releases

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    Ewet inek sim 1 de 0 gorunuyor. Sim 2 de güncel sim görünüyor. Sim kartımı da 2. Slota taktım ama şebeke yok. Global sürümde bu işlemleri yapıyorum. Onunla alakası olur mu acaba. Yada muiu 11 mi sıkıntı. Yoksa tüm operasyonu sıkıntısız yaptım gibi geliyor.

• ReeaLs R kullanıcısına yanıt
    Yok ondan degildir. Attiginiz imei calisiyordu dimi? İslemleri dogru yaptiysaniz ki oyle gozukuyor. Atilan imei kapatilmis olabilir.

• sonic35 kullanıcısına yanıt
    Bugün dediğiniz gibi hard reseti yapacağım. Siz kesinlikle tavsiye ettiğinize göre sorununz düzeldi, doğru mu?
    2nci sorum, bildiğimiz fabrika ayarlarına dön yapacağız değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • chips kullanıcısına yanıt
    Güncellemeden sonra zaten hard reset için beklemedim dolayısıyla o haliyle sorun varmıydı bilmiyorum.Bu şekilde android sürüm güncellemelerinde hard reset atılması performans olarak faydalı oluyor tavsiye ediliyor.
    Size attığım link de tuşları kullanarak nasıl yapıldığı yazıyor.Telefondaki fotoğrafları pc ye yedekleyip geri yüklerseniz ve programları sıfırdan kurarsanız daha iyi olur.Hard reset ile telefon kutudan yeni çıkmış gibi oluyor konunun başındaki ayarlara bakabilirsiniz.

• ReeaLs R kullanıcısına yanıt
    E devletten IMEI kontrolü yaptınız mı? 7 yıl boyunca kullanilmayanlar kapatılıyor. Aktif ise qpts ve qfil ile restore işlemlerini tekrar yapın.

• Android 10 geldi kurdum, mui 11.0.4 kararlı global sürüm, çok bı değişiklik yok şarj süreleri falan değişiklik görmedim sadece Whatsapp da kişi arayıp sayfasına girince klavyenin ekrandan silinmesinde gecikme oluyor gördüğüm tek hata bu

Olabilir, ben de beta sürüm kullandığımı bilmiyordum. Sıkıntı büyürse stabil versiyona geçiş yaparım. Teşekkürler.
  • alikkkk A kullanıcısına yanıt
    Tam ustune bastin ayni bug bende de var. Animasyon olarak klavye alttan geldigi icin bi sorun cikiyor sanirim. Animasyonlari kapatinca da cok kotu oluyor malesef. Bir cozum bulursan paylasir misin

• efebora06 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

muhtemelen konuda 500 defa geçmiştir ama ben yine de sorayım hazır imei konusu geçerken.

ben bu eski tarihli mesajı google'da gezerken buldum, başlıktaki bütün mesajları okumam kolay değil takdir edersiniz ama ilk mesajı okudum anlamadığım yerleri sormak istiyorum.

ben 9t alayım istiyorum ama bu imei işi gözümde büyüyor, şu şekilde söyleyeyim ben yanlış yapar bozarım diye elleşmek istemiyorum fakat normal kanallardan almaya da gücümüz yetmiyor artık.

twrp'den format data yapmak ayarlardan fabrika ayarları yapmakla eşdeğer mi ?
    en cahil adam bile bunu yapabilir değil mi ?
    tek isteğim telefonu istediğim zaman imeisi silinmeden formatlamak. bazen konuşulan gibi güncelleme geliyor ya da o an sıfırlamak gerekiyor imeisi giderse uğraş dur sonra diye çekiniyorum. :(
  • EngineerBaris E kullanıcısına yanıt
    Evet, Evet.

EFS yedegini alin TWRP den silinirse yedekten tekrar kurarsiniz gelir imei niz.

sonunda becerdim benim atladığım tek nokta QFIL ile yeni partition yüklemiyorum. bu sebepden imel güncelleniyor ama sebeke yok :)

kafasını ağırttığım herkesten özür dilerim.

özellikle @espa, @theVerge, @efebora06 hakkınızı helal edin dostlar sizleri yıprattım :)

yalnız dikkatimi çeken sim 1 kullanıyordum normalde. işlemler bittiğinde imel 0 olmasına rağmen sim 1 hala sebeke vardı. aramada yaptı daha sonra reset atınca gitti. sonra sim 2 geçtim sebeke vs hersey yerinde sorun görünmüyor.
  • 
Sayfa: önceki 714715716717718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.