Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12 - ANDROID 10 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mertsamet , many@ik Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 10 Misafir (7 Mobil) - 3 Masaüstü9 Mobil
5 sn
24.194
Cevap
424
Favori
1.516.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 17 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1735
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 957
  • Ortalama Mesaj Aralığı 30 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 683
  • Favoriye Eklediklerim 456
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • efebora06 (2132 mesaj) theVerge (1065 mesaj) Espa (957 mesaj) sirulas (438 mesaj) ALIENWARE (356 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (8788 mesaj) Mobil (9677 mesaj) Mini (1197 mesaj) Uygulama (4531 mesaj)
  • @
74 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12 - ANDROID 10 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-
Giriş
    4672 Mesaj

Sag altta bulunan bluetooth ikonuna tiklayip dosya al diyin yoksa windows izin vermez dosya almaya.. Bu sorunun yeri bu konu degil ama olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    LEONİM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!
  • Yarbay
    2063 Mesaj

Telefona hard reset attınız mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    emilll kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5463 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Fotoğrafı çeker çekmez mi basıyorsunuz? HDR+ gelişmiş açıksa fotoğraf işlemesi biraz uzun sürüyor. Bir de başka sürümden güncelleme yaptıysanız gcam özelliklerine gidip verileri temizle demelisiniz.
    |
    |
    Ali_80 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Lenovo Y500 SLI
  • Yarbay
    5463 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Telefonu 1-2 gün kullanın hala devam ediyorsa fabrika ayarlarına (wipe data) dönün. Android 10 kullanıp sorun yaşamayan kişiler de mevcut.
    |
    |

Lenovo Y500 SLI
  • Binbaşı
    1086 Mesaj

Resmin olduğu bir haber sitesi var mı Samsung Tarayıcı kullanıyorum ama üstteki adres çubuğunu aşağıya almak mümkün değil pili daha az kullanan diğer alternatifleri deneyeceğim artık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    nick bırakmamışsınız lan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3892 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Espa

Fotoğrafı çeker çekmez mi basıyorsunuz? HDR+ gelişmiş açıksa fotoğraf işlemesi biraz uzun sürüyor. Bir de başka sürümden güncelleme yaptıysanız gcam özelliklerine gidip verileri temizle demelisiniz.
    Fotoğrafı çekiyorum daha sonra çektiğim fotoğrafı açınca uygulama kendi kendini kapatıyor. Direkt ilk sayfadaki linkten son sürümü kurmustum. Önceden indirdiğim bir sürümünü guncellemedim yani.

361 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sonic35

Telefona hard reset attınız mı ?
    Merhaba hard reset nasıl atılıyor ?
    İntel P4 3,06 Ghz ~ Biostar Anakart ~ Oem 1 GB DDR 400 ~ Sapphire Radeon X1650PRO 256MB DDR3 AGP ~ Samsung 80 GB 7200 Rpm İDE ~ PHİLİPS 52x cd rw ~ PHİLİPS 16x DVD rw ~ FLYVİDEO 3000 Tv kartı ~ 2+1 Speaker
  • Yarbay
    2063 Mesaj

Tuşları kullanarak nasıl atıldığı yazıyor;sıfırdan kurulum yapmanız daha faydalı olur.

https://www.formatatmak.com/xiaomi-mi-9-format-atma-sifirlama-reset/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonic35 -- 15 Şubat 2020; 22:53:41 >
    |
    |
  • Yarbay
    4672 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: harock

Resmin olduğu bir haber sitesi var mı Samsung Tarayıcı kullanıyorum ama üstteki adres çubuğunu aşağıya almak mümkün değil pili daha az kullanan diğer alternatifleri deneyeceğim artık
    Yandex ve Adguard

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 16 Şubat 2020; 0:7:48 >
    |
    |

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

• Binbaşı
    1471 Mesaj

Teşekkürler
    |
    |
    Espa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Ali_80

Fotoğrafı çekiyorum daha sonra çektiğim fotoğrafı açınca uygulama kendi kendini kapatıyor. Direkt ilk sayfadaki linkten son sürümü kurmustum. Önceden indirdiğim bir sürümünü guncellemedim yani.

Alıntıları Göster
    O bende de oluyor. Sanırım uygulamanın galeriye erişim izni yok.

Psikolojik zamanla geçer merak etmeyin
    |
    |
    Çıtır Para kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Gcam izinleri bende bu şekilde sizin nasıl?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Mordecaí kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Lenovo Y500 SLI
  • Yarbay
    4556 Mesaj

Malum cihaz imei işlemi yapılmış. Dedim hazır rom çıkmış indirip atayım. TWRP'den romu çekip miui 11 android 10'u attık. Telefon açıldı sıkıntı yok herşey yerli yerinde. Ama twrp kurmak için fastboot'a alıp kurdum, dedim birde magisk atayım, onu da yaptı vs twrp üstünden reboot ettim, açılıyor android yazısı geliyor altta 3 bokta var dönüyor dönüyor çat en başa twrp'e atıyor tabi içimden hasss diye sövdüm yalan yok. Hazır içinde gene rom var, mağdem twrp geldi vs. romu tekrar ilk güncellediğim gibi attım, dedim twrp falan magisk salla böyle takılayım ne yapayım deyip bıraktım. İlk sayfadaki magisk ile problem oldu, o yüzden @Espa Dostum ona ufak not düşsen iyi olacak.

Orijinalden alıntı: Espa

Gcam izinleri bende bu şekilde sizin nasıl?

İzinler kısmına girdiğimde sizdekiyle tamamiyle aynı bir pencere açılmıyor. Şimdi sizin için fotoğraf çekip galerisine tıkladım, uygulamadan atmadı. İlginç. Versiyon olarak Gcam 7.2.010 by Urnyx05 V2.2 config file olarak balanced-astro-mi-9t-nocturnal.xml kullanıyorum. Sorunsuz şuan.

• Çavuş
    56 Mesaj
    Arkadaşlar kavisli ekrana tam oturan, dokunmatiği etkilemeyen , ele takılıp rahatsız etmeyen bir ekran koruyucu yok mu ya bu telefona? Hepsinin bir sıkıntısı var.

2.2 sürümünü kullandığınızı bilmiyordum onda sorun olabilir beta olarak geçiyor, ben 2.0 kullanıyorum daha Stabil.
    https://ffff.celsoazevedo.com/file/cfiles/gcm1/GCam_7.2.010_Urnyx05-v2.0.apk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Espa -- 16 Şubat 2020; 0:43:2 >
    |
    |
    Mordecaí kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Lenovo Y500 SLI
  • Yüzbaşı
    392 Mesaj
    Display On Always e güncelle gelmiş. Bildirim ekranındaki semboller renkli hale gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi constantine05 -- 16 Şubat 2020; 1:31:26 >
    |
    |
    Phanteks Eclipse P400S | GIGABYTE Z370 AORUS Ultra Gaming | MSI NVIDIA GeForce GTX 1080 GAMING X 8G | Intel Core i7-8700K | Corsair Hydro Series H100i v2 | Corsair 2x8 16GB 3000MHz DDR4 RAM | EVGA SuperNOVA 650 G3 80 Plus Gold | Sandisk 480GB SSD Plus | Crucial BX300 240GB SSD | Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM | Corsair Gaming Strafe RGB Mekanik Klavye | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Corsair Gaming Void Pro RGB Gaming Headset | 3x Corsair HD120 RGB Fan | 2x Corsair LL120 RGB Fan | Corsair Lighting Node PRO
    Samsung LC27HG70 27" Curved HDR QLED Gaming Monitor 2K 144HZ
    x/MSI OPTIX MPG27CQ 2K 144 Hz 1ms WQHD Curved Gaming Monitor
  • Çavuş
    65 Mesaj
    telefonu ilk aldığımda whatsappı parmak izi korumasın almıştım. Nerden kaldırıyorum bilen var mı?
Radyo Dinle
Masal Oku
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,805
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.