Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (715. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 713714715716717
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sag altta bulunan bluetooth ikonuna tiklayip dosya al diyin yoksa windows izin vermez dosya almaya.. Bu sorunun yeri bu konu degil ama olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emilll kullanıcısına yanıt
    Telefona hard reset attınız mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ali_80 kullanıcısına yanıt
    Fotoğrafı çeker çekmez mi basıyorsunuz? HDR+ gelişmiş açıksa fotoğraf işlemesi biraz uzun sürüyor. Bir de başka sürümden güncelleme yaptıysanız gcam özelliklerine gidip verileri temizle demelisiniz.
    Telefonu 1-2 gün kullanın hala devam ediyorsa fabrika ayarlarına (wipe data) dönün. Android 10 kullanıp sorun yaşamayan kişiler de mevcut.
  • Resmin olduğu bir haber sitesi var mı Samsung Tarayıcı kullanıyorum ama üstteki adres çubuğunu aşağıya almak mümkün değil pili daha az kullanan diğer alternatifleri deneyeceğim artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Espa

Fotoğrafı çeker çekmez mi basıyorsunuz? HDR+ gelişmiş açıksa fotoğraf işlemesi biraz uzun sürüyor. Bir de başka sürümden güncelleme yaptıysanız gcam özelliklerine gidip verileri temizle demelisiniz.
    Fotoğrafı çekiyorum daha sonra çektiğim fotoğrafı açınca uygulama kendi kendini kapatıyor. Direkt ilk sayfadaki linkten son sürümü kurmustum. Önceden indirdiğim bir sürümünü guncellemedim yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: sonic35

Telefona hard reset attınız mı ?
    Merhaba hard reset nasıl atılıyor ?
    Tuşları kullanarak nasıl atıldığı yazıyor;sıfırdan kurulum yapmanız daha faydalı olur.

https://www.formatatmak.com/xiaomi-mi-9-format-atma-sifirlama-reset/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonic35 -- 15 Şubat 2020; 22:53:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: harock

Resmin olduğu bir haber sitesi var mı Samsung Tarayıcı kullanıyorum ama üstteki adres çubuğunu aşağıya almak mümkün değil pili daha az kullanan diğer alternatifleri deneyeceğim artık
    Yandex ve Adguard

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 16 Şubat 2020; 0:7:48 >

• Espa kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali_80

Fotoğrafı çekiyorum daha sonra çektiğim fotoğrafı açınca uygulama kendi kendini kapatıyor. Direkt ilk sayfadaki linkten son sürümü kurmustum. Önceden indirdiğim bir sürümünü guncellemedim yani.

Alıntıları Göster
    O bende de oluyor. Sanırım uygulamanın galeriye erişim izni yok.
  • Beyler batarya performansında sanki bi azalma var gibi . Yoksa ben mi öyle hissediyorum ?
  • Çıtır Para kullanıcısına yanıt
    Psikolojik zamanla geçer merak etmeyin
  • Mordecaí kullanıcısına yanıt
    Gcam izinleri bende bu şekilde sizin nasıl?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malum cihaz imei işlemi yapılmış. Dedim hazır rom çıkmış indirip atayım. TWRP'den romu çekip miui 11 android 10'u attık. Telefon açıldı sıkıntı yok herşey yerli yerinde. Ama twrp kurmak için fastboot'a alıp kurdum, dedim birde magisk atayım, onu da yaptı vs twrp üstünden reboot ettim, açılıyor android yazısı geliyor altta 3 bokta var dönüyor dönüyor çat en başa twrp'e atıyor tabi içimden hasss diye sövdüm yalan yok. Hazır içinde gene rom var, mağdem twrp geldi vs. romu tekrar ilk güncellediğim gibi attım, dedim twrp falan magisk salla böyle takılayım ne yapayım deyip bıraktım. İlk sayfadaki magisk ile problem oldu, o yüzden @Espa Dostum ona ufak not düşsen iyi olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Espa

Gcam izinleri bende bu şekilde sizin nasıl?

İzinler kısmına girdiğimde sizdekiyle tamamiyle aynı bir pencere açılmıyor. Şimdi sizin için fotoğraf çekip galerisine tıkladım, uygulamadan atmadı. İlginç. Versiyon olarak Gcam 7.2.010 by Urnyx05 V2.2 config file olarak balanced-astro-mi-9t-nocturnal.xml kullanıyorum. Sorunsuz şuan.

• Arkadaşlar kavisli ekrana tam oturan, dokunmatiği etkilemeyen , ele takılıp rahatsız etmeyen bir ekran koruyucu yok mu ya bu telefona? Hepsinin bir sıkıntısı var.

• Mordecaí kullanıcısına yanıt
    2.2 sürümünü kullandığınızı bilmiyordum onda sorun olabilir beta olarak geçiyor, ben 2.0 kullanıyorum daha Stabil.
    https://ffff.celsoazevedo.com/file/cfiles/gcm1/GCam_7.2.010_Urnyx05-v2.0.apk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Espa -- 16 Şubat 2020; 0:43:2 >
  • Display On Always e güncelle gelmiş. Bildirim ekranındaki semboller renkli hale gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi constantine05 -- 16 Şubat 2020; 1:31:26 >
  • telefonu ilk aldığımda whatsappı parmak izi korumasın almıştım. Nerden kaldırıyorum bilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 713714715716717
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.