Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (712. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 710711712713714
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Blitzpower Nano aldım ama memnun değilim. Parmak izi okuması bir tık kötüleşti bir de tam ekran da kullanıyorum telefonu son uygulamalar ve geri gelme konusunda sıkıntı yaşıyorum ekranı tam kaplamadığı için ne yapıcam bilmiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kardes bildirimler genel olarak problemli kafasina gore takiliyor zamanla alisirsin :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi baktım destekliyor. Birçok şehir var oldukça pratik. Denizbank hesabına gerek yok telefona indirin tel no ile fastpay hesabı açıp kullanın.
    Kılıf engel olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • efebora06 kullanıcısına yanıt
    Cihazım garantili değil maalesef. Bekleyeceğiz o zaman başka bir yöntemi yok. İlginize teşekkür ederim.

• Arkadaşlar lütfen yardımcı olun yoksa bu telefonu kirip aticam en sonunda. 1000 tane ayarlama yaptim güncelleme yaptim ama bu lanet tlf asla kilit ekranında bildirimi göstermiyor. Napsam cozemedim. Lanet olasi androidde 50 tane bildirim ayari var tikla tıkla açılmıyor. Nereden sattim iPhone u artik bıktım bu bildirim olayindan. Varsa bilen lütfen yardımcı olsun. Hergun bi ton öğrenciyle ugrasiyorum bu kadar zorlanmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-EB5C36580

Arkadaşlar merhaba,
    Dün aldım cihazı ve aranıza katıldım.
    Herşeyi ile memnunum şu anda fakat bir sorunum var ki mesela telefon masada duruyor kendi kendine 2defa titriyor bakıyorum ne bildirim var ne birşey, dün aldığından beri böyle neyin titreşimi bu acaba
    Senkronizasyon o titremeler. Kendi mail uygulamasi veya gmail veya zaman ayarli ne kurduysaniz o titretiyor bende de vardi.

• silveraction kullanıcısına yanıt
    Yapmaniz gereken 3 ayar var oysaki binlerce ayara gerek yok.

Uygulama bildirimini ac.
    Kilit ekraninda bildirim icerigini goster de.
    Uygulamanin ozelinde bulunan kilit ekrani bildirimi goster de.

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-
    ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 15 Şubat 2020; 15:49:41 >

• Arkadaşlar,
    Kutudan çıkan orijinal kapağı kullanmayıp satmak isteyen varmı acaba?

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    Bunlarin hepsini yaptim

• Acik kardesim ama kilit ekranina hicbirsey dusmuyor. Android 9 da böyleydi 10 guncelledimbyine ayni. ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

O zaman bir format atin veya always on display aciksa onu kapayin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 15 Şubat 2020; 16:3:52 >
  • Always on hic kullanmadım. Ozellikle Twitter da imkan yok kilit ekrana bildirim dusmuyor. Tlf cok memnunum ama bu bildirim olayi beni deli ediyor. En sonunda geri donucem eski de olsa iPhone'a

• PowerHazard kullanıcısına yanıt
    Bu süre zarfında ve daha sonrasında da GÜVENLİK uygulamasını kullanma, kullanınca geliştirici seçeneklerini kapatıyor. Gözünüzün önünden kaldırın o dandik uygulamayı...

Mi hesabına çıkış giriş yapmayın, farklı hesap denemeyin, mümkünse hattıda değiştirmeyin. Uygulamayla sürekli ne kadar kaldı diye giriş çıkış yapmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 15 Şubat 2020; 16:21:1 >
    Olmuyorsa tabi en iyisi geri donmeniz iPhone'a.

• Şarjı deli gibi bitiyor güncelleme sonrası 1/3 üne düştü nerdeyse guncellemeyin

• Metal kılıf olmadığı sürece sorun olmaz.

Kocaeli kartı bilemem istanbuldayım.

Fastpay babamda var ama onun telefonunda nfc yok. Fastpay başka bankayla oluyor mu bilemem babamın emekli maaşı denizbankta diye kullanıyor fatura ödemek için. Birde İstanbul karta para atmak için.

• arkadaşlar bu gün telefon elime geçti, artık bende mi9t kullancısı olmuş bulunmaktayım. Yalnız telin romu rus romuda, bootloader kilidi açtıktan sonra mi flasher ile global rom flashlasam sonra imei atsam doğru olur mu ?
  • 
Sayfa: önceki 710711712713714
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.