Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (709. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu cihazı kvk garantili olarak en uygun nereden alabilirim yardımcı olabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önceden bu konu ile telefona imei atmıştım, bootloader kilidi açık, twrp silinmişti, az önce twrp yükledim ve şu an telefon mi logosunda kalıyor nasıl açabilirim, içinde bir sürü önemli dosya var :(
  • UoH kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam- Ekran süresi 10 saat alsa ne olur 6 saat alsa ne olur. Benim için kriter, eve kadar yetsin bana yeterlidir :)
  • efebora06 kullanıcısına yanıt
    Aynen doğru söylüyorsun hocam.

Bana kalırsa şarj kriteri; onu bunu kısıp şarjım uzun gitsin diye ayar yapmadan, eve kadar yetiyorsa şarjı tamamdır benim için.
  • spinmaster kullanıcısına yanıt
    Valla bende ilk başlarda çok kafaya taktım bu kılıf olayına. Silikon bir kılıf aldım, telefon zaten ağır ve büyük, iyice kalınlaştı ( bana göre ). Sonra kutudan çıkan kılıfı kullandım uzun süre. Ancak o kılıfı çıkarıp telefonu elime aldığımda, dedim ki bu telefonu kılıfsız kullanmam lazım. Blitzpower nano cam taktım. Arka yan ve üstleri kaplayacak şekilde bir şeffaf birde askeri kamuflaj desenli kaplama aldım. Askeri desenli olanı yapıştırdım ve oh be dedim :)

Şöyle bir durum var ancak darbeye karşı koruma oranı %3. O riskide göze aldı, kolay kolay telefon düşürmem. 10 gündür kullanıyorum
  • memomur M kullanıcısına yanıt
    Ayarlar geliştirici seçeneklerinden MIUI optimizasyonu kapatman gerek yeni son versiyon vanced kurmak istiyorsan .

• Mi4 le başladım 5yil olmuş ve şunu gördüm her telefon için portlanan farklı MIUI sürümleri ve custom romlar modelden modele değişiyor bir modelde eu bir modelde miuipro ... Yıldızlaşıyor
    bence mi9t için en iyi custom rom miroom dün miuimix geçtim oda fena değil akıcı bir 10 gün kullanayım yazarım burayada

• ynsylcn86 Y kullanıcısına yanıt
    Özellikle skinn (kaplama) nereden aldınız, link alabilir miyim.
    Son iki telefonumu daha bir yılları dolmadan ekranlarını kırınca Mi9T aldım. Bir hafta oldu korkudan kılıftan çıkarmıyorum 😄 ama sorun şu ki kılıf ve ekran koruyucu nefret ediyorum.
    Şu kapama ve ekran koruyucuya bir bakayım bakalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genius. kullanıcısına yanıt
    twrp acip pc ye baglayin, dosyalarinizi alabilirsiniz..

• ReeaLs R kullanıcısına yanıt
    Sizinki bir sorun degil ki yanlis yapiyorsunuz bir seyleri.. Bunu kesfetmemizi istiyorsunuz :) Bir telefoncuya goturun halleder 5dk da, bu kadar stres yapmayin.

• Ronaldinho26 kullanıcısına yanıt
    Revos u denediniz mi hocam. Fikrinizi değiştirebilir

• Kız kardeşime almayı düşünüyorduk bu telefonu yalnız şöyle bir geriye gidip okuyunca kafam karıştı. Bildirim sorunu yaşayanlar, garanti bir işe yaramıyor diyenler, bataryada pek stabil sonuçlar vermiyor sanırım. Kendisi iPhone dan geçecek bu telefona, dolayısıyla tereddütte kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piece.of.paper -- 15 Şubat 2020; 8:49:48 >
  • Hocam garantili almayın alacaksanız bence. Neredeyse 1000lira farkediyor 6/128 için... Herhangi bir sıkıntı çıkarsa da aradaki 1000 liraya çok rahat yaptirirsiniz zaten
    Bildirim sorunu hiç yaşamadım batarya yoğun kullanımda 7-8 saat ekran süresi veriyor... Güzel bir rom bütün bunların ilacı.
    Bir kere uğraşırsınz sonra rahat rahat kullanırsınız

• kobra.005 kullanıcısına yanıt
    Bildirim bildirim çubuğuna düşüyor titreşim ve ses açtığım halde ikisi de çalışmıyor.allsport365 sitesini açıp gol bildirimini açıp (herhangi bir maçta çan işaretine basarak açılıyor) denerseniz bizim cihaz sorunlu diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OsmanlıKafası -- 15 Şubat 2020; 9:18:39 >
  • OsmanlıKafası kullanıcısına yanıt
    Hocam yazdıklarınıza saygı duymakla beraber, Arada Uçurum yok ise ( Mi9se'yi örnek gösterebilirim)
    Bende tecrübelerimden dolayı, ne sıfır garantili ( Çok Özel Fiyat değilse) ne de garantisiz cihaz almayacağım.
    1800-1900'e Yurt dışı cihaz alacağıma 2100'e 15-20 günlük veya 1 aylık 2.el garantili cihaz aldım .
    Yok imei, yok rom vs.. uğraşmıyorum.

• Kiz kardesinize Samsung A51 alin, bu tur dertler ile ugrasmayin..

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-a51-2020-128-gb-samsung-turkiye-garantili-pm-HB00000Q7L4X

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 15 Şubat 2020; 9:55:19 >
  • OsmanlıKafası kullanıcısına yanıt
    Enayi demek biraz ağır olmuş bu kullanıcı tercihi burada ben dahil garantili ürün kullanıcıları var onun yerine "gereksiz-anlamsız-saçma" diyebilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • UoH kullanıcısına yanıt
    bu neyin kafası böyle diyecektim baktım osmanlı kafasıymış

• 
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.