Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kamera hareketli çekimlerde donuyor mu ?

Bide kamerayı bi türlü keşfedemedim ultra wide foto nası çekiyoruz

Hdr açıkken mnzarayı çekiyor ama insanı karartıyor öbür türlüde manzara bembeyaz bi türlü ortasını bulamadım güm fotoğraflarda kafasına göre bi oynama yapıyo

Birde ekran koruyucu takınca parmak izi okuyucu yalan oldu kaliteli nir ekran koruyucu bulan var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: realjackal

6/128 en uygun yurtdışı nerden bulabilirim bilgisi olan var mı?
    Bende mevcut hocam 2500 tl

• realjackal R kullanıcısına yanıt
    Sahibindene ve facebook gruplarına bakın max 2400 e bulursunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • samuel34 S kullanıcısına yanıt
    Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum. İki sime de sorunsuz imei atılıp atılmadığı konusu önemli. Şimdilik tek sim atılıyorsa ileriki zamanlarda iki sim için imei olayının çözülme ihtimali olur mu merak ediyorum

• Emeğinize sağlık
    Teşekkürler...

Şuan sadece tek sim'e imei atılabiliyor anladığım kadarkyla başka bir modele uygulanan bir metodla atılıyor telefon tutarsa ben çift sim'ide birinin kırıp yapacağını düşünüyorum

Fakat rom'larla alakalı görüşlerinizi anlamadım ne farkediyorki o kadar

Beni yeni yöntemle yapılan redmi note 7 yi gördüm sadece sim 2 ye IMEI atılmış sim 1 imeisi sıfır gözüküyordu yeni yöntemde durum bu bende bu işlerle uğraşmamak için maalesef 1300 TL fazla verip garantili aldım açıkçası yeni yöntem benim içime pek sinmedi

• Şu anlık sadece sim 2'ye imei atılıyor, sim 1 boş gözüküyor. Bu işi yapanlar eu rom yüklüyor ona göre ayarlıyor ancak. Eu rom yüklenme sebebi global rom'da bu işlemi yaptıklarında eğer fabrika ayarlarına dönerseniz imei uçması. Eu rom'da fabrika ayarlarına sıfırlasanız dahi uçmuyor hiçbir şekilde.

Ben xiaomi telefonlarda her zaman eu rom kullanırım global'e göre daha stabil, reklam gereksiz mi uygulaması yok ve batarya daha iyi gidiyor. Daha önce garantili mi 8 lite kullanıyordum bootloader açıp eu rom kurdum, satana kadar öyle kullandım hiç bir şikayetim olmadı.

Telefona alacak kişiler bu durumları göz önünde bulundursun. Çift sim aktif kullanıyorsanız imei atmak işinize gelmez. Yurt dışına gidip kendiniz alırsanız 2000 tl civarı bulabilirsiniz, üstüne isterseniz kendi pasaport kaydınızı yaparsınız çift sim slotuna da. burada 2300-2400 bulabiliyorsunuz. Bu şekilde bile TR'deki aşırı yüksek fiyatından ucuza geliyor.

• Şuan için ithalat garantili 3300 TL ye bulunuyor sıfır kutulu.Hen çift hat aktif hemde iyi yada kötü garantili cihaz.

Hepsiburada daki ithalatci garantisi delta mi acaba bunu bilen var mı?

• mi 9 daki bildirim sorunlarını bu cihazda da yaşayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bf

mi 9 daki bildirim sorunlarını bu cihazda da yaşayan var mı?
    Nasıl bir sorun ben bildirim konusunda bir sorun yaşamadım

• bf B kullanıcısına yanıt
    Bildirim sorunları çentikli cihazlarda mevcut. Mi 8 lite kullanırken yaşıyordum ama mi 9t de böyle bir sorun yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sudafed

Şuan için ithalat garantili 3300 TL ye bulunuyor sıfır kutulu.Hen çift hat aktif hemde iyi yada kötü garantili cihaz.

Hepsiburada daki ithalatci garantisi delta mi acaba bunu bilen var mı?
    3.289 ve 3399 TL ye n11 de Xiaomi garantili mevcut bence ithalatçı alınmaz cihazın Xiaomi garantilileride çift hat

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chn_yldz_ -- 17 Temmuz 2019; 13:36:2 >

• mahmutuslu kullanıcısına yanıt
    Bu yöntemlere nereden ulaşabilirim :)

SIM 2 olması kötü olmuş SIM 1i açmıştım ben

Bide eu rom yaparsam global rom yedeğini indirebilir miyim telefonu aynen kurar mı bu ayarlarda ?

• tahago kullanıcısına yanıt
    Yöntemin ne olduğunu nasıl yapıldığını kimse açıklamıyor Facebook gruplarından konuşuluyor sadece eu rom kurmanız için bootloader açık olmalı ve twrp ile kurmanız gerekir ben şahsen eu romu seviyorum çin beta tabanlı oluyor dolayısıyla yeni eklenen özelliklere erken erişim imkanı sağlanıyor

• Bu fiyata Türkiye garantili nasıl verebiliyorlar kıllandim acikcasiAma iyi fiyat bencede.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sudafed

Bu fiyata Türkiye garantili nasıl verebiliyorlar kıllandim acikcasiAma iyi fiyat bencede.
    Fiyat iyi 3 bine plastik a70 ve parmak izi leş bir telefon almaktansa mi 9t bu fiyata her türlü alınır hem işlemcisi 730 kasa plastik değil parmak izide süper

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chn_yldz_ -- 17 Temmuz 2019; 15:17:23 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.