Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alcest

Cihaz harika arkadaşlar. Sadece 4k video çekince başlangıçta kasma yapıyor. Nedenini anlayabilmiş değilim.
    Yazılımsal bir sorun gibi. Güncelleme ile halledilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aceloq kullanıcısına yanıt
    Aldiginiz ekran suresi nedir xiaomi turkiyenin tek bir servis agiyla anlasmali degilmiydi evafone mu bakiyoe servis olarak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brgst

Aldiginiz ekran suresi nedir xiaomi turkiyenin tek bir servis agiyla anlasmali degilmiydi evafone mu bakiyoe servis olarak
    Daha henuz yeni o yuzden net veri veremem ancak 1.5 saat 4.5G acik youtube kullandim. %15lik pil azaldi. Bundan bir cikarimda bulundum acikcasi. Kutunun icinden Xiaomi Turkiye Garanti Belgeli damga cikiyor ise evofone yani xiaomi turkiye garantilidir. Evofone da bakiyor Genpa da bakiyor teknik servis olarak.
    Genpa olanlar daha pahali anladigim ikiside xiaomi adi altinda gorunsede servisleri farklilik gosteriyor
    Eskiden evofone olap ithalatci almaktan farki nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: Brgst

Genpa olanlar daha pahali anladigim ikiside xiaomi adi altinda gorunsede servisleri farklilik gosteriyor
    Eskiden evofone olap ithalatci almaktan farki nedir
    Eskiden ithalatci garantiler ya evo ya da deltaydi. Bildigim kadariyla eski evo ile yeni evo arasinda fark yok ancak biraz daha resmilestikleri icin ve kotu ununden kurtulmak icin ismini de degistirdiler. Tecrubem olmadigi icin bilmiyorum ancak eskisine gore daha iyi olabilir. Deneyimleyen insanlara sormak lazim. Su an ithalatci garantili urunler Delta garantili ya da KVK garantili oluyor. Acikcasi gordugum kadariyla fiyat farki da cok olmadigi icin(100 TL) Xiaomi turkiye garantili almak daha mantikli geldi bana. Istersem Genpaya istersem evofone teknik servise gonderebiliyorum. Tecrubelerime gore de Genpa , KVK ve Deltaya gore daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmatadori

Yükledim de her yer siyah beyaz hocam.
    Gcam in selfie kamerasını gece denememiştim biraz önce dışarıda deneme fırsatım oldu aşırı kötü direk sildim gcam i

Zaten cihaz çok yeni olduğu için adam akıllı stabil çalışan bir gcam zor gibi
  • Kamera ve Ekran kalitesi olarak falan nasıl cihaz? Note 9'dan geçebileceğim tek elle kullanması daha kolay, pil performansı iyi bir cihaz arıyorum. Bu gayet hoş göründü gözüme teknosa mağazasında biraz inceledim ama kullanım deneyimi olarak tavsiye eder misiniz? Note 9 ekran ve ses olarak çok güzel ama cihaz çok büyük olduğu için bir tık daha küçük bir şeye geçme isteğim var.

• quote:

Orijinalden alıntı: bangez

Kamera ve Ekran kalitesi olarak falan nasıl cihaz? Note 9'dan geçebileceğim tek elle kullanması daha kolay, pil performansı iyi bir cihaz arıyorum. Bu gayet hoş göründü gözüme teknosa mağazasında biraz inceledim ama kullanım deneyimi olarak tavsiye eder misiniz? Note 9 ekran ve ses olarak çok güzel ama cihaz çok büyük olduğu için bir tık daha küçük bir şeye geçme isteğim var.
    Note 9a gore tabi daha dusuk bir cihaz. Ancak gunluk kullanimda cok fark olacagini sanmiyorum. Ekran kalitesi oldukca iyi sonucta Amoled. Kamera olarak gerisinde olmasi muhtemel ancak cok da uzak degil. Bu telefonun kamerasi Mi 9 ile neredeyse ayni hatta bazi durumlarda daha iyiymis.(Teknoseyir videosunda duyduklarim). Dxomark sonuclarina gore Mi 9 - 107 puan , Note 9 - 103 puan almis. Ses konusunda da ilk izlenimlerim oldukca iyi oldugu. Note 9a gore daha kucuk bir telefon evet ama yine de biraz buyuk tek elle kullanim zor oluyor. Sizin ilaciniz aslinda Samsung galaxy s10e ancak onunda pil sikintilari oldugunu duydum.

Ben aslında s10 düşünüyordum ama pil performansı iyi değildi incelemelerde. Keza s10e ondan daha da düşük kapasiteli olduğu için o da iyi görünmüyordu. Bir de Samsung bekleme modunda fazla pil tüketiyor.
    Mi 5s kullanmıştım yıllar önce çok güzel cihazdı şuan hâlâ kardeşimde sıkıntısız çalışıyor alet sadece pili ölmüş artık çabuk bitiyor.
    N11 de kupon indirimleri ve mi band hediyesi ile falan güzel fiyata geliyor aslında alet

• quote:

Ben aslında s10 düşünüyordum ama pil performansı iyi değildi incelemelerde. Keza s10e ondan daha da düşük kapasiteli olduğu için o da iyi görünmüyordu. Bir de Samsung bekleme modunda fazla pil tüketiyor.
    Mi 5s kullanmıştım yıllar önce çok güzel cihazdı şuan hâlâ kardeşimde sıkıntısız çalışıyor alet sadece pili ölmüş artık çabuk bitiyor.
    N11 de kupon indirimleri ve mi band hediyesi ile falan güzel fiyata geliyor aslında alet
    Nedense s10 serisinde herkes pilden sikayetci. Bu telefonun 4000 mAh pili olmasi iyi. Bu fiyata alinacak en mantikli cihazlardan acikcasi.
    Sanırım bunun bir de pro versiyonu gelecekmiş k20 de olduğu gibi. Fiyatı hangi seviyede olur acaba eğer mi 9 seviyesinde olursa değmez almaya ama daha düşük olursa o da mantıklı bir seçenek olabilir belki.

• quote:

Sanırım bunun bir de pro versiyonu gelecekmiş k20 de olduğu gibi. Fiyatı hangi seviyede olur acaba eğer mi 9 seviyesinde olursa değmez almaya ama daha düşük olursa o da mantıklı bir seçenek olabilir belki.
    Mi 9T : 300 Euro
    Mi 9 : 420 Euro
    Mi 9T Pro : 430 Euro

Burdan anlasildigi uzere mi 9dan bile pahali olmasini bekliyorum. Zaten K20 ile ayni cihaz. Cinde K20 , Avrupa da Mi 9t ismi ile satiliyor.
    Acikcasi benim icin gereksiz pil teslerini gordukten sonra ne diye dusunmusum proyu diyorum globale gelicegi kesinlesti gibi ama turkiye girmeye bilir gene setirip satanlar k20 proya yakin olur fiyat 3000 tl gibi bir sey olur

• 10 saat ekran suresi alanlarin kullanimi nedir 8 saat aliyorum ortalama mobil wifi tarwyici youtube wifi netflix birazda oyun gerci 8 saat bile 3 gunu cikarabilit

• Dostlar ağır çekim videoda görüntüde kırpma oluyo ve kaydı da o şekilde oluyo.kamera ayarlarını sıfırladım düzelmedi varmı çözüm önerisi olan acaba

• Arkadaşlar ben de bugün kırmızı 6/128 alarak aranıza katıldım.

• Benimde telefonum bugün geldi az önce elime geçti 8/128gb versionu, valla en son xiaomi mi5s kullanıyordum o da 4-5 ay bozuktu, şimdi birden elime bir yeni telefon alınca birde oled ekranlı çentiksiz çok harika geldi inşallah bir sorun çıkarmaz. Arka kamera lensinde ufak bir çizik gördüm ama bir sorun olmaz umarım çünkü tr'den almadım çinden getirttirdim 360 dollara.

edit: Beyler şu kutunun içinden çıkan kılıfı terli ellerle tutunca iz kaldı bunu neyle silmemiz lazım fiber bezle mi?

Beyler birde klavye ingilizce ama çinceye falan dönüyor arada ayarların bazıları çince, buna illa rom mu atmam lazım rom atmadan telefondaki her şeyi ingilizceye çeviremez miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asus gl702 -- 12 Ağustos 2019; 3:27:8 >
  • Arkadaşlar k20 pro kullananlar deneyimlerini paylaşabilir mi sonuçta global versiyon değil şebekede ve video oynatmada sıkıntılar oluyor mu

• 6/128 hepsiburadada Xiaomi tr garantili 3499 olmuş.Yavaş yavaş düşüyor fiyatlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali vardar -- 12 Ağustos 2019; 12:8:13 >
  • ali vardar kullanıcısına yanıt
    Ne kadar düşerse düşsün arada en az 1500 tl var
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.