Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12 - ANDROID 10 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: e-rose Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir (4 Mobil) - 5 Masaüstü5 Mobil
5 sn
24.193
Cevap
424
Favori
1.516.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1735
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 957
  • Ortalama Mesaj Aralığı 30 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 683
  • Favoriye Eklediklerim 456
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • efebora06 (2132 mesaj) theVerge (1065 mesaj) Espa (957 mesaj) sirulas (438 mesaj) ALIENWARE (356 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (8787 mesaj) Mobil (9677 mesaj) Mini (1197 mesaj) Uygulama (4531 mesaj)
  • @
74 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12 - ANDROID 10 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    108 Mesaj

Bende de aynı durum geçerli, şimdi indirmeye başladım.
    |
    |
    klimanka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mehmet_alp

Nereden aldınız? Kart çekim yapıyorlarmı acaba?
    Hakkariden aldım hocam 2 adet. Fiyat da bize özel gibi bişeydi tanıdık vardı orda. Kart çekiyorlar mı hiç bilmiyorum kayıt olsaydı bide güzel olacaktı.
    |
    |
    Amd Ryzen 3 1200 3.9 Ghz OC // Asus Prime B350M-K // 2X4GB Kingston HyperX Fury 2666 Mhz // Msi GTX 1050 Ti 4GT OC 4 GB // Dark Shadow 500W // Corsair Le200 120 GB Ssd // Toshiba 500 GB Hdd // WD Blue 1 TB Hdd
  • Yüzbaşı
    702 Mesaj

Nasıl yani çağrıyı cevaplamadan, görüntülü arama çalarken mi açılıyor kamera?

Eğer öyleyse sakat iş. Ben klipsli çantada taşıyorum telefonu. Kamera açılmaya çalışırsa açılamaz zorlanır.
    |
    |
    C0LDWAVE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: GAMEHUNTER

Nasıl yani çağrıyı cevaplamadan, görüntülü arama çalarken mi açılıyor kamera?

Eğer öyleyse sakat iş. Ben klipsli çantada taşıyorum telefonu. Kamera açılmaya çalışırsa açılamaz zorlanır.
    Hocam eu rom da bu sorun yokmuş globalde sorun var. Eğer global rom kullanıyorsanız whatsappa uygulama kilidi koyun.
    |
    |
    Amd Ryzen 3 1200 3.9 Ghz OC // Asus Prime B350M-K // 2X4GB Kingston HyperX Fury 2666 Mhz // Msi GTX 1050 Ti 4GT OC 4 GB // Dark Shadow 500W // Corsair Le200 120 GB Ssd // Toshiba 500 GB Hdd // WD Blue 1 TB Hdd
  • Yarbay
    5275 Mesaj
    Şu an bootloader kilidi açık olarak kullanan var mı arkadaşlar? Benim süre doldu, şu an açabilecek durumdayım fakat şu Netflix meselesi kafamı karıştırdı...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    2542 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: FoxHound

Şu an bootloader kilidi açık olarak kullanan var mı arkadaşlar? Benim süre doldu, şu an açabilecek durumdayım fakat şu Netflix meselesi kafamı karıştırdı...
    netflix sorunu ne hocam ?

bu arada cihazı yarın sipariş vericem Ankarada uygun satan yer bulamadım hep pahalı istanbuldan kapıda ödeme ile alcam fakat renge karar veremedim kırmızı çok oyuncak gibi duruyor mavi alıcam sanırım

|
    |
  • Yüzbaşı
    555 Mesaj
    Bende bootloader açık, Netflix yüklenmiyor Google Play'den. Yüklemek için cihazın bölgesini Hindistan yapın, daha sonra eski haline getirirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realjackal -- 8 Ağustos 2019; 8:20:51 >
  • Yarbay
    2143 Mesaj
    Semers iletisim 3000TL'ye K20 Pro satiyor tek sim kayitli. Ankarada oturdugum icin kargo ile almayi dusunuyorum. Semers'ten daha once telefon alan var mi? Alsam sikinti yasar miyim acaba

Bir de aklima sey takildi. Simdi ilanda tek sim kayitli yaziyor ama ben aldigim zaman imei kayitli mi olacak yoksa sonradan mi yapacaklar bu islemi. Farkli sehirde olunca Istanbul`a git gel yapamam sirf imei kaydi icin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Sabertooth- -- 8 Ağustos 2019; 9:10:46 >

Orijinalden alıntı: realjackal

Bende bootloader açık, Netflix yüklenmiyor Google Play'den. Yüklemek için cihazın bölgesini Hindistan yapın, daha sonra eski haline getirirsiniz.
    Teşekkürler hocam deneyeceğim...

|
    |
  • Yüzbaşı
    796 Mesaj

bende kirmizi ile mavi arasinda kaldim karar veremedim, ben hasan bahardan alacağım 1930tl + bootloader acildiktan sonra 100tl kayit ucreti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Vril kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

LG G7 + ları

+ Ses sistemi çok iyi (Boombox hoperlör, DTS:X 3D Surround Ses)
    + Daha güçlü işlemci ( SD 845)
    + Suya ve toza dayanıklı ( 1,5 metre derinlikde 30 dakika )
    + 6 kat daha düşük sar değeri ( 0.244 W/KG )
    + Süper parlak ekran ( 1000 nit, ama amoled değil IPS EKRAN )
    + SD kart takılabilir olması

Mİ 9T + ları

+ 4000 mA batarya ( LG G7 DE 3000)
    + 6 GB RAM ( LG G7 DE 4 GB)
    + Tasarım olarak tam ekran oldugu için daha iyi

Kamera performansları konusunda bi fikrim yok, bu konuda net birşey bulamadım. Sizce hangisi arkadaşlar ?

128gb için fiyat nedir simdi facebook grubuna istek atım da hangi renkler var istanbuldan elden alınabılıyor mu yada kontrolu kargoyla
    |
    |
    sahbazpower- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hangi rom yuklu cıhaz cın versıyonu olabılır redmı k20 dısında bırde cın romlu gelen 9t var eger oyleyse global at
    |
    |
    VO Photographics kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

6/128gb mavi kirmizi var 2235tl+100tl kayit ucreti. istanbuldan elden teslim olmasi lazim

|
    |
    Brgst kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6351 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Snorlanx

Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar, LG G7 ile Mİ 9T arasında kaldım, fiyatları birbirine çok yakın sizce hangisi tercih etmeliym;

LG G7 + ları

+ Ses sistemi çok iyi (Boombox hoperlör, DTS:X 3D Surround Ses)
    + Daha güçlü işlemci ( SD 845)
    + Suya ve toza dayanıklı ( 1,5 metre derinlikde 30 dakika )
    + 6 kat daha düşük sar değeri ( 0.244 W/KG )
    + Süper parlak ekran ( 1000 nit, ama amoled değil IPS EKRAN )
    + SD kart takılabilir olması

Mİ 9T + ları

+ 4000 mA batarya ( LG G7 DE 3000)
    + 6 GB RAM ( LG G7 DE 4 GB)
    + Tasarım olarak tam ekran oldugu için daha iyi

Kamera performansları konusunda bi fikrim yok, bu konuda net birşey bulamadım. Sizce hangisi arkadaşlar ?
    Mi 9T nin ses kalitesi iyi. 24 bit hi-res ses desteği var. LG ve Samsung telefonların sar değerleri düşük evet ama ona oranla çekim güçleri de düşük. Çoğu telefonun çektiği yerde zor çekiyorlar. Kamerada LG nin yazılımı iyi sayılır ama Mi 9T de yabana atılacak cinsten değil. İşlemciyi günlük kullanımda hissetmezsin. 4 GB ram olan telefon günümüzde alınmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    5275 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: VO Photographics

Merhaba dostlar bende mavi renk alarak aranıza katıldım. Şuan tek sorunum Netflix yükledim dizilerin içeriğinde HD yazmıyor diğer kullanıcılarda ayzıyor. Bl kapalı ve imei attırmadım.
    Benim bootloader kapalı, global rom, HD ibaresi var...

|
    |
  • Binbaşı
    1011 Mesaj

Global rom güncellemeleri de yaptım ama nafile
    |
    |
    Brgst kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar, benim telefonda Hepsiburada.com uygulaması ve Türktelekomun Online işlemler uygulaması çalışmıyor yani uygulamalar hiç açılmıyor bile, ürün Mi9T Global rom ve tüm güncellemeler yapılmış, neden çalışmadığı ve çözümü hakkında bir fikri olan var mı acaba.
Ekonomi
Web Tasarım
Cancer Clinical Trials
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Gülüş Tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,343
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.