Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.740
Cevap
309
Favori
1.788.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

n11.com'da 3000 TL'ye 64GB modeli bulunuyor. neredeyse almak üzereyim.
    https://urun.n11.com/cep-telefonu/xiaomi-mi-9t-64-gb-6gb-ram-45g-cep-telefonu-P364099405

fakat bazı tereddütlerim var:

- cihaz ithalatçı firma garantili olduğu yazıyor. bu tam olarak ne anlama geliyor?? yani cihazı aldıktan 2 ay sonra çıkan bir arıza durumunda kiminle muhatap olmam gerekiyor?

- paylaştığım linkte iki farklı yorumda cihazın imei kaydının olmadığı yazılı. gerçekten böyle bir şey olma ihtimali var mı?? imei kaydının olmuş olması gerekmez mi??

- sonuç olarak bu ve benzeri sorunları yaşamak istemiyorum. teknosaya gidip fazladan 500 lira da vermek istemiyorum. bu konuda bilgi ve deneyimi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. sadece ben değil, benim gibi şüphede olanlara büyük yardım edilmiş olur.

• 4889 4 kullanıcısına yanıt
    Garanti muhtemelen deltadır. Satın aldıktan sonra muhatabınız bu firma.
    İmei kaydı satışa yetişmiyor ama genelde sorun olmaz birkaç gün içinde duzelir kendi kendine.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ultiMance kullanıcısına yanıt
    Nasıl 10 saat ekran süresi alabiliyorsunuz. Ben yaklaşık bir hafta olacak telefonu alalı, ilk olarak 5,5.5 saat aldım, sonra forumun ilk sayfasındaki batarya ömrü için arkadaşın verdiği önergeleri yaptım maksimum 7-7.5 alabiliyorum. Çok sorun etmiyorum gerçi sonuçta günü rahat bitiriyor ve çabuk şarj oluyor ama merak ettiğimden sordum. Ben de hiç oynamam telefonda, oyun alışkanlığım yok, sosyal medya kullanmam hiç ve sosyal medya uygulamaları yüklü değil bende. Kullanımımın %80 i webte geçer, geri kalan kullanım ise Word ve telefonu yormayan bir kaç program. Çok az da olsa takip amaçlı alış veriş uygulamaları. Pili test ettim pil sağlam.
    Merak ettiğimden soruyorum yanlış anlamayın lütfen. Sizin kullanım cetvelini öğrenebilir miyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın semers üzerinden alacağım telefonu. Kargo ile. Imei hemen açtırmak gerekmiyor değil mi? 4 ay bir simi 4 ay 2. simi kullandıktan sonra yapmak daha iyi?
  • Arkadaşlar bu telefonu kılıfı ve camlı kullanan var mı aranızda. Boyut büyük zaten kılıf ve cam takınca kaba bir görünümü olur mu, kullanan arkadaşlar varsa fikirlerini paylaşabilir mi. Ayrıca kullanıma bir sıkıntı yaratıyor mu.
    Not: Piyasada kılıf ve cam bulamadım ben n11 gibi sitelerde mevcut ama telefonda deneyemediğim için almakta çekiniyorum.

• dokucan kullanıcısına yanıt
    Bende hd görünüyor. Yurtdışı telefon kendim pasaport kaydı yapmıştım 600 tl zamanı.

• dokucan kullanıcısına yanıt
    ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

• 4889 4 kullanıcısına yanıt
    https://urun.n11.com/cep-telefonu/xiaomi-mi-9t-64-gb-xiaomi-turkiye-garantili-P359938185
    140 TL fazladan verip Xiaomi Türkiye garantili almak daha iyi olabilir gibi.IMEI sıkıntısı da ortadan kalkmış olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tb_fb

Nasıl 10 saat ekran süresi alabiliyorsunuz. Ben yaklaşık bir hafta olacak telefonu alalı, ilk olarak 5,5.5 saat aldım, sonra forumun ilk sayfasındaki batarya ömrü için arkadaşın verdiği önergeleri yaptım maksimum 7-7.5 alabiliyorum. Çok sorun etmiyorum gerçi sonuçta günü rahat bitiriyor ve çabuk şarj oluyor ama merak ettiğimden sordum. Ben de hiç oynamam telefonda, oyun alışkanlığım yok, sosyal medya kullanmam hiç ve sosyal medya uygulamaları yüklü değil bende. Kullanımımın %80 i webte geçer, geri kalan kullanım ise Word ve telefonu yormayan bir kaç program. Çok az da olsa takip amaçlı alış veriş uygulamaları. Pili test ettim pil sağlam.
    Merak ettiğimden soruyorum yanlış anlamayın lütfen. Sizin kullanım cetvelini öğrenebilir miyim.
    %80 wi-fi kullanımı ile 10 saati aşan süre alıyorum. GPS kapalı. Gerektiğinde açıyorum. Ekran otomatik parlaklıkta. Senkronizasyon kapalı. Miui arayüzünde reklamlar tamamen kapalı. Oyun oynamıyorum. Facebook, Instagram, YouTube uygulamaları kullanıyorum daha çok. Web'de gezinti yapıyorum. Hattım Turkcell. Bu cihazda 5-5,5 saat ekran süresi almanız sıkıntı olduğunu gösterir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultiMance -- 6 Ağustos 2019; 23:36:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: alcest

Yarın semers üzerinden alacağım telefonu. Kargo ile. Imei hemen açtırmak gerekmiyor değil mi? 4 ay bir simi 4 ay 2. simi kullandıktan sonra yapmak daha iyi?
    Hemen yapmanız gerekmiyor. Belirttiğiniz şekilde kullanılabilir.

• alcest kullanıcısına yanıt
    128 için o fiyatları söylemiştim semers 64 o fiyata satıyor bakalım sanırım semersten alacağım 64 gb

128 olsa daha iyi olurdu o fiyata

• Arkadaşlar siparis verme aşamasındayim ama telefonu canlı gözle hiç görmedim sormak istediğim ekranın renk kontrast canlılık keskinlik vs. Açısından durumu nasıl ?xiaomi lerde genelde gördüğüm ekran samsung amoledlere gore biraz soluk ve cansız duruyor bunda durum nedir ? Mesela mi8 ekranını begenmemistim bunun ekranı bu manada daha iyi diyebilirmiyiz? Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ultiMance kullanıcısına yanıt
    Wifi olmadığından hiç bağlı değil, hep mobil veri açık benim, ve muhtemelen sık sık hat istasyon değiştiriyordur bulunduğum konum itibari ile (Türk Telekom).

• quote:

Orijinalden alıntı: Y. K. G.

128 için o fiyatları söylemiştim semers 64 o fiyata satıyor bakalım sanırım semersten alacağım 64 gb

128 olsa daha iyi olurdu o fiyata
    6/64 icin 2050 TL iyi fiyat. 128 lik en asagi 2250 den satiliyor acikcasi 200 lira fazla vermeye degmez.

• 1980 TL ye 128 GB mavi alarak aranıza katıldım

• simaros kullanıcısına yanıt
    Nereden aldınız?
  • Link vs? GM5plus mobilden bu modele geçeyim diyorum. Ama hiç IMEI işlemleri vs tecrubem yok. Prosedür nasıl işliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: klimanka

Ben de Netflix'i açınca aynı şekilde HD ibaresi çıkıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: simaros

1980 TL ye 128 GB mavi alarak aranıza katıldım
    1980 nerede var hocam? kendiniz mi getirttiniz?
  • Bende eşime aldım 128 gb modeli 1900 tl ye geldi imei kaydı nasıl oluyor , diğer bir sorumda cihaz 4 ayda kapanıyor biz 9 ay yurtdışı 3 ay tr deyiz bu süre her sene yenileniyor mu ? Öm atarsanız sevinirim

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.