Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12 - ANDROID 10 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: orkun1975@yandex.com , UoH Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (5 Mobil) - 2 Masaüstü6 Mobil1 Android
5 sn
24.223
Cevap
424
Favori
1.520.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 31 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1737
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 964
  • Ortalama Mesaj Aralığı 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 688
  • Favoriye Eklediklerim 456
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • efebora06 (2132 mesaj) theVerge (1065 mesaj) Espa (964 mesaj) sirulas (438 mesaj) ALIENWARE (356 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (8806 mesaj) Mobil (9686 mesaj) Mini (1199 mesaj) Uygulama (4531 mesaj)
  • @
75 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12 - ANDROID 10 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1043 Mesaj
    Gece modunda flash ikonu yok ve flash yanmıyor normal midir.
    Birde gündüz dışarda, gündüz ev içi ve az karanlık ortamlarda resimleme olayını nasıl yapıyorsunu. Bir türlü ayar tutturamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Malum yolla imei işleminden sonra 4.5 g sıkıntısız kullanan var mı?
    |
    |
    Amd Ryzen 3 1200 3.9 Ghz OC // Asus Prime B350M-K // 2X4GB Kingston HyperX Fury 2666 Mhz // Msi GTX 1050 Ti 4GT OC 4 GB // Dark Shadow 500W // Corsair Le200 120 GB Ssd // Toshiba 500 GB Hdd // WD Blue 1 TB Hdd
  • Teğmen
    223 Mesaj

yani belki cihazda farklılık vardır ama bl acık mi 5 te ne google pay de ne de netflixte sorun olyuor gayet full hd çerik izleniyor
    |
    |
    dokucan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhabalar, bende dün vatan bilgisayardan Fibabanka kredisi ile 6/64 gb Mi 9T mavi aldım, yanında mi band4 hediyesi ile 6 taksit toplam 3.500.00 TL ye aldım, şuanlık her şey gayet iyi cihazı beğendim özellikle sinyal çekim gücü çok hoşuma gitti, bir önceki cihazım Note FE nin hiç sinyal almadığı yerde bu telefon ile oturduğum yerden gayet rahat görüşme yapabiliyorum. Ayrıca belirtmek istiyorum cihaz çok şık ve çok kaliteli bir izlenim veriyor.Henüz çok fazla deneyimim olmadı zamanla tam olarak hangi kalitede olduğu daha net olarak anlaşılır.

Iphone 7 den geçtim mi 9t ye benim için mucize bu süreler... Daha önce p20 pro kullanıyordum onda da 4000mah batarya vardı ama o bile 8 saat civarı alıyordu...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Binbaşı
    1043 Mesaj

Bu rakamları nasıl alıyorsunuz şaşıyorum açıkçası. Neredeyse benim 2 katımdan fazla. 11 saat açıklık muhteşem, nazar değmesin. Peki neler yaptınız bu kadar saat kullanımlarınız nelerdir.

|
    |
    ozmoplus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Xdada çoğu kullanıcı bu dertten yakınıyordu. Xiaomi belki yeni cihazlarında politikasını güncellemiş olabilir.

|
    |
    Brgst kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
  • Yüzbaşı
    774 Mesaj
    Telefonu sarj ettikten sonra bir seferde 10 saat video izlenebilir. Ama kullanim sebeke vs bende facia...

|
    |

|
    |

• Yüzbaşı
    642 Mesaj

Tanıdık bir abim global mi9t cihaz aldı. Bootloader kilidi kapalı olmasına rağmen HD ibaresi yok gördüğün gibi. Sen de bu ekranı atar mısın bakalım HD içerik miymiş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dokucan -- 5 Ağustos 2019; 11:33:31 >
    |
    |

hocam ben mi 5 için demiştim bu cihaz ile iglili bilgim yok kendim de alıcam o bakımdan bu sorun cozulur mu diye
    |
    |

zaten k20 prodan oyun vs bu kullanımlarda pılı daha ıyı cpu freansı stockta dusuk oldugu ıcın cektıgı guc az birde karanlık moda kullanmanız amaolede farkı cok oluyor
    |
    |
    ozmoplus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu nasıl olabiliyor peki? Bu cihazın netflix sertifikası mı nesi vardı :)
    |
    |

Orijinalden alıntı: alcest

Bu nasıl olabiliyor peki? Bu cihazın netflix sertifikası mı nesi vardı :)
    Valla orasını bilemiyorum hocam :D Normalde widevine l1 sertifikası var cihazın. Netflix ve diğer benzeri sağlayıcılarda hd içerik izlenebilmesi gerekli. Pocoda da böyle olmuştu. Netflix ile anlaşılamamıştı ama l1 sertifikası gelmişti. Bakalım ileriki günlerde ne olacak.
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: esendağlı

Merhabalar, bende dün vatan bilgisayardan Fibabanka kredisi ile 6/64 gb Mi 9T mavi aldım, yanında mi band4 hediyesi ile 6 taksit toplam 3.500.00 TL ye aldım, şuanlık her şey gayet iyi cihazı beğendim özellikle sinyal çekim gücü çok hoşuma gitti, bir önceki cihazım Note FE nin hiç sinyal almadığı yerde bu telefon ile oturduğum yerden gayet rahat görüşme yapabiliyorum. Ayrıca belirtmek istiyorum cihaz çok şık ve çok kaliteli bir izlenim veriyor.Henüz çok fazla deneyimim olmadı zamanla tam olarak hangi kalitede olduğu daha net olarak anlaşılır.
    bende de note fe var ve bir şikayetimde yok ama tam ekran, 3 lü kamera, ekrandan parmak izi kısacası daha modern bir telefon diye mi 9t almak istiyorum, siz ne diyorsunuz anlamlı bir değişiklikl hissiyatı verdimi ?

• Çavuş
    82 Mesaj

K20 demedim hocam, huawei P20 pro dedim 😉

|
    |
  • Yüzbaşı
    418 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: digi_boy2006

hocam band 20 olmamasının eksikliğini hissediyor musunuz, 4.5g çekiyor mu?

Alıntıları Göster
    İstanbul avrupa yakasında ikamet ediyorum, lte hep acık hic bir sorun yasamadım ne zaman cihaza baksam hep 4g aktif, bence haddinden fazla büyütülüyor bu olay, kırsal kesim icin birşey diyemem ama istanbulun göbeginde her yerde suan 4g olarak görüyorum cihazı, ki ben 3 senedir sürekli çinden alıyorum cihazları band20 olmayan cihazlarda hic bir sıkıntı yaşamadım

CPU: i7-720qm 1.6 Ghz - 6MB Ön Bellek | 4GB DDR2 RAM | nVidia GT230M GDDR3 1 GB Ekran kartı | 17.3" 1600x900 Led Ekran | | 5/1 Kart okuyucu | HP Web Kamerası | | 3 USB, 1 e-sata, 1 HDMI ve 1 VGA Bağlantısı | Blu-Ray Rom | 8 Hücreli Lityum İyon Pil | HP Mobil Uzaktan Kumandası |Windows 7 Ultimate 64 Bit
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Ekonomi
kripto para haberleri
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
Gülüş Tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.