Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (254. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.737
Cevap
310
Favori
1.787.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AİGUN kullanıcısına yanıt
    Çift hat için onlar hocam ama siz bilirsiniz. Tek hat kullananlar için sar değerinin yarısını alıyorsunuz ve telefonun sar değeri gayet makul.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • -KuTLuBeY- - kullanıcısına yanıt
    Twrp ile yapılan reset de hard resettir öyle mi Madem aynısı ise twrp'yi kaldırıp bir reset at bakalım aynısımıymış

Adam güncelleme geldi,yapsam İMEİ silinir mi diye soruyor? Siz kalkmış bilen de bilmeyende twrp yükler diyor :)

Şimdi ben cihazı satarken Mi-Flash ile global rom atıp (Mi-flash ile atılan rom da twrp silinir) verdim cihazı diyelim alan kişi de bir fabrika ayarlarına döneyim şöyle sıfırdan kurulum yapayım derse ne olacak ? Sattığım adama aman ha ne yap et twrp yükle mi diyeyim ?

Konuyu gereksiz yere uzatmayın.... Herkes yazılanları okusun,bilgi sahibi olsun....
  • Mi9t cihazımıızda hızlı sarj ozellıgını kapatabilirmiyz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cicek_7 C kullanıcısına yanıt
    5V 2A değerinden daha düşük bir adaptör ile şarj edin olur biter.

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 19 Ekim 2019; 12:47:17 >
  • blacksss kullanıcısına yanıt
    quote:

Bootloader kilidi açtıktan sonra Netflix yüklenememesi yada HD ibaresi sorunu
    -Ayarlar/Ek Ayarlar/Bölge kısmından Hindistan'ı seçtikten sonra ana menüye gelen Mi App uygulamasından Netflix'i indirebilirsiniz @@FoxHound Yada internetten (apkpure.com gibi) apk olarak indirebilirsiniz.
  • Emre.Sefer kullanıcısına yanıt
    Telefon geliştiricilerinin öyle bir açıklaması varsa doğrudur ama ben daha göremedim.

Çift sim kartlı mate 20 pro sar değeri 0.4W

• efebora06 kullanıcısına yanıt
    5 e 2 de hızlı şarj. İphone şarj aletleri 5 volt 1 amper olanlar aslında normal yavaş şarj

Şayomi leş sar değeri tavsiye hmmmmmm

• Dört taraftan derken

• Ben ayarlar-uygulama ayarlarına girip bütün uygulamaların teker teker pil tasarrufunu kapatıyorum siz de yapın. Hatalı çalışan bir uygulama varsa bilin ki sebebi şayominin otomatik olarak açık gelen pil tasarrufu.

Ayrıca ekranın gerçek kalitesini almak için de

Ayarlar-ekran-kontrast ve renkler-standart'ı seçin

Otomatik kontrastı güneş altında telefon görünebilsin diye eklemişler ama ekranın içine edeceğini düşünmemişler.

Bu şayominin içine ya apple çalışanları sızmış ya da aşırı beceriksizler.

Otomatik kontrastın maharetleri:

https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comments/cuest5/display_contrast_is_changing_in_bright/?utm_medium=android_app&utm_source=share

https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comments/blaxiw/few_observations_about_mi9_display_anyone_else/

Samsung'ta da açık olarak gelen gömülü pil tasarrufu var. Onların içine de elmacılar sızmış olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AİGUN -- 19 Ekim 2019; 2:0:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuharremAylar

quote:

Bootloader kilidi açtıktan sonra Netflix yüklenememesi yada HD ibaresi sorunu
    -Ayarlar/Ek Ayarlar/Bölge kısmından Hindistan'ı seçtikten sonra ana menüye gelen Mi App uygulamasından Netflix'i indirebilirsiniz @@FoxHound Yada internetten (apkpure.com gibi) apk olarak indirebilirsiniz.
    Benim telefonum Xiaomi resmi garantili evofone dan alındı yine de bootlader kilitini açmak gerekiyormu?

• efebora06 kullanıcısına yanıt
    Peki bole bi şarj cihazı kullansak yanı yawas yapsak bi fark olurmu

Otomatik kontrast kapatınca renkler çok soluyor, otomatik kontrast zararlı mı diyorlar orayı anlayamadım.

• Hocam imei işlemi sonrasında güvenlik riski falan oluşur mu? Malum bootloader kilidi kalkıyor ve cihaz rootlanuyor banka uygulamaları için sıkıntı olurmu? @espa

• sirulas kullanıcısına yanıt
    Telefon sabit duracak parmağınızı sağdan-soldan-üstten-alttan olacak şekilde tanıtın
  • blacksss kullanıcısına yanıt
    Açarsanız garanti dışı kalırsınz...
  • fortnite30 F kullanıcısına yanıt
    Güvenlik riski oluşturmaz,magisk (root) içerisinden HİDE kısmından kullandığınız banka uygulamalarını işaretleyin sorun olmaz/uyarı vermez uygulamalar.Banka uygulamalarını bu şekilde işaretliyorum sorun yaşamıyorum...

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-
  • cicek_7 C kullanıcısına yanıt
    Deneyin hocam sonucu da burda paylaşın...
  • 
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.