Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12 - ANDROID 10 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (8 Mobil) - 4 Masaüstü8 Mobil
5 sn
24.172
Cevap
426
Favori
1.434.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1735
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 956
  • Ortalama Mesaj Aralığı 30 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 682
  • Favoriye Eklediklerim 458
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • efebora06 (2132 mesaj) theVerge (1064 mesaj) Espa (956 mesaj) sirulas (438 mesaj) ALIENWARE (356 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (8779 mesaj) Mobil (9667 mesaj) Mini (1196 mesaj) Uygulama (4529 mesaj)
  • @
74 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
93. Sırada  bugün en iyi #36
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12 - ANDROID 10 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-
Giriş
    536 Mesaj

anlamadım hocam mi 9t çift hat mı destekliyor yani ? Bilmiyordum her ikiside aktif kullanılıyor mu aldığım cihaz xiaomi türkiye garantili.
    |
    |
    efebora06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hafıza arttırılmıyor biliyorsun. Bana 64 GB yeter diyorsan alabilirsin. Ayrıca ithalatçı garantili daha ucuza var

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/xiaomi-mi-9t.html
    |
    |
    echto13 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Nasıl cihaz alıyorsunuz araştırmadan anlamıyorum :)

Bir üst mesajdaki linkten özelliklerine bakın hocam...
    |
    |
    fthcicek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam valla kaç haftadır bu telefonu alıp almamak konusunda karasızdım pazar günü siparişi verdim sim konusunu atlamışım yoksa çok araştırdım izlemediğim inceleme videosu kalmadı diyebilirim şuan kullandığım 6s 32 gb ve hiç hafıza sorunu yaşamadım 64 yeterli olacağını düşündüğüm için 64 aldım.Çift sim kart desteklemesi benim için bişey ifade etmiyor açıkçası kullanmayacağım bir özellik :)
    |
    |

Orijinalden alıntı: efebora06

Hafıza arttırılmıyor biliyorsun. Bana 64 GB yeter diyorsan alabilirsin. Ayrıca ithalatçı garantili daha ucuza var

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/xiaomi-mi-9t.html
    64 gb yeter mi yetmez mi bilemedim. Şu anki telefonumda android dahil 30 gb zor doldurmuşum.
    Bana bir akıl verin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam ben alalı 3 gün oldu ve kayıtsız 128 gb aldım. Karar ve tercih sizin, tavsiye geriye doğru 5-6 sayfa okuyun kararınız netleşir.
    |
    |

Benim sırf Spotify ve netlfix çevrimdisi indirmelerim 40 GB. Sana yeten başkasına yetmez. Ona yeten sana yetmez. Kişisel kullanımına göre değişir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Er
    3 Mesaj

Dün saat 23 00 da şarjdan %100 olarak çektim. Ekran süresine 8 saat dersek %20 de şarj kaldı oranlarsak 9,5 saat ekran süresi verecek gibi görünüyor.

Kullanım olarak Parlaklık otamatikteydi, wifi sürekli açıktı, zaman zaman Bluetooth açtım dosya aktarımı sırasında

2saat YouTube
    1 saat PDF okuma
    Geri kalan 5 saat uygulama kurulumları yedeklemeleri yükleme ve WhatsApp, Instagram, Twitter'da gezinmekle geçti. Eski telefonum LG g4 dü 4 yıl boyunca kullandım ve artık telefon ölmüştü 3 saat ekran görüntüsü zor veriyordu çağ atlamış gibi hissediyorum

|
    |

• Yarbay
    3290 Mesaj

Ben cihaz alırken mesela fiyat durumum nedir cihaza ne kadar para ayırabilirim ona bakarım..Atıyorum 2000 -2200 lira bir para ayırabilirim..
    Bu sekmentte en iyi isteklerimi karsılayan cihaz nedir ona bakarım.
    Pil işlemci kamera şekli güncelliği vs..
    Ona göre karar veririm artık..

|
    |
  • Yarbay
    2510 Mesaj
    Arkadaşlar bazı uygulamalara girdiğim zaman kullanmış olduğum duvar kağıdının silueti çıkıyor sanki ekranda. WhatsApp ta falan oluyor arada böyle menüsü açık renkli uygulamalarda. Efekt gibi bisey düşünün. Başına gelen oldu mu böyle bisey?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawyer25 -- 16 Ekim 2019; 1:11:12 >
  • Yarbay
    4093 Mesaj

Temadan kaynaklı olabilir.
    |
    |
    lawyer25 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Telefonun kendi orijinal teması hocam. Farklı duvar kağıtları da kullansam yine oluyor. Nedendir bilmiyorum. Mesela WhatsApp a giriyorum arka beyaz fonda duvar kağıdı beliriyor. Konuşmaya girip çıkarken yine aynı şekilde arkada duvar kağıdının izi beliriyor. Her zaman olmuyor ama gün içinde muhakkak denk geliyorum. Enteresan bir durum.

|
    |
  • Yarbay
    2715 Mesaj
    Telefonun sisteminin kapladığı alan ne kadar acaba?

Bendeki 128 GB lik modelde sistem depolama alanı 11.07 gb olarak gözüküyor.

|
    |
    Gurney5 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    688 Mesaj
    Mi9t veya mi9t pro almayi dusunuyorum,

S9 plus ile kıyaslarsak;
    -gece/gunduz cekimi,
    -hoparlor olarak nasildir?

Malum sari sitedeki magazalardan alsak herhangi bir guvenlik acigi vs olusur mu yoksa normal kullanilir mi ?

Orijinalden alıntı: korsallar

Mi9t veya mi9t pro almayi dusunuyorum,

S9 plus ile kıyaslarsak;
    -gece/gunduz cekimi,
    -hoparlor olarak nasildir?

Malum sari sitedeki magazalardan alsak herhangi bir guvenlik acigi vs olusur mu yoksa normal kullanilir mi ?
    DXOmark a göre K20 pro(9T pro) nun kamerası S9+ dan daha iyi fakat ben pek inanmıyorum. S9+ ın sensörü 1.5 diyaframa kadar düşüyor ve kamera yazılımı olarak samsung xiaomi den çok çok daha iyi bir firma.

9T pro performans, tam ekran deneyimi, çok daha uzu batarya süresi artıları var.

S9+ ise 2K ekran, IP68 sertifikası, stereo hoparlör den yana daha iyi bir cihaz.

Sıfır alınacaksa tabi ki 9T pro alınır fakat hali hazırda S9+ varsa asla geçilmez.
    ❖ Ryzen 5 3600 @4.2ghz ❖ XFX RX5600 XT Thicc II Pro ❖ ASUS B350 Prime Plus ❖ Gskill Ripjaws V 16GB 3200mhz ❖ ACER XF272UP 1440p 144Hz Freesync HDR400 ❖ XPG XS8200 Pro 512GB ❖ Crucial BX100 240GB ❖ WD 2TB Blue ❖ Corsair 300R ❖ Corsair VS650 80+ ❖ Asus TUF M3 7000DPI ❖ Hyper X Cloud II ❖ Razer Goliathus XXL ❖
  • Yarbay
    15000 Mesaj

Mi 9t kullanmadım ama s9 kullandım. S9 un 14.5 cm civarı ufak boyu olmasına rağmen taşınabilir hoparlör gibi ses çıkarıyor. Ois sayesinde 1080p 60 fps veya 4k video da titreme olmuyor. Fotoğraf kalitesi güzel ama belki foto kalitesi gündüzleri geri kalabilir

|
    |
    korsallar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ekran yanığı değil demi? Farklı arkaplan dener misiniz
    |
    |
    Telefonun galeri uygulamasında resim ve video görüntüleme olarak miui 11 de bir değişiklik olmuş mu? Video ve giflerin otomatik oynamamasi, resimleri yeterince zoom yapamama, resmi görüntülerken birazcık aşağı cekseniz hemen menüye dönmesi, mi videonun islevsizligi gibi şeyler beni çok soğuttu telefondan.

|
    |
  • Yüzbaşı
    945 Mesaj

Bende de var hocam, özellikle WhatsApp'de dolaşırken oluyor. Sanırım Miui kaynaklı bir sorun, endişelenmeyin

|
    |

Reklamlar
Gülüş Tasarımı
Ekonomi
Web Tasarım
Sohbet
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,878
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.