Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (242. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizin mesajinizdan sonra aynı durum benim de dikkatimi çekti ama çözdüm. Çözüm için ayarlar dan kilit ekranı & parola kısmına girin "kilit ekranını bildirimler için uyar" kısmını kapatın. Ben bu şekilde çözdüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LaNDeR kullanıcısına yanıt
    Komple kapatır ama o işlem? Yani hiç bir uygulamadan bildirim almazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 15 Ekim 2019; 17:48:11 >
  • Hepsiburadanın Türkiye garantili olarak sattığı cihazların teknik servisi kvk mı genpa mı? Evofone'un sadece genpa ile anlaşması varmış galiba. Hepsiburadadan bu cihazı alanlar cevap verebilirmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: -KuTLuBeY-

Letgo da Xiaomi Mi 9T Pro 2000tl ye satan biri var. Elinde 8/256 versiyon da olduğunu söylüyor. Fotoğraflar yolladı, toptancı olduğunu söylüyor. Piyasanın %60a kendisinin cihaz verdiğini söylüyor. Ama ben dolandırıcı olduğunu düşünüyorum. Kapıda ödeme gönderemiyormuş. 1000tl ye kadar limitleri varmış kapıdan ödeme sisteminde. 1000tl havale edeceğim, 1000tl kargoya ödeyecekmişim vs. Sizce de haklı mıyım dolandırıcı olduğu düşüncesinde?
    Cihazın yurt dışı fiyatı 2000 üzerinde. Oradan hesap edebilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • crowland C kullanıcısına yanıt
    En güzeli cihazın kendi imeisi ile kontrol etmek, sanırım cihazın arkasındaki etikette yazıyordur.https://www.mi.com/verify/
  • -KuTLuBeY- - kullanıcısına yanıt
    İşlemciden ve Hafızadan dolayı 9T PRO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 15 Ekim 2019; 18:34:9 >
    Flyme için çok eksikleri var deniyordu. Ayrıca batarya konusunda da 16th ortalama bi performans veriyormuş sanırım. Bir de NFC yok 16th’da bildiğim kadarıyla. Bunlar eksiler.
    İşlemci mutlaka önemli ama günlük kullanımda hissedilmez bence. Oyun oynuyorsanız başka tabi.
    16th’da ois var ki bence önemli bir özellik. Garantili (garanti konusunda ne kadar iyi bir firma bilmiyorum) ve yasal olması da avantaj tabi. Bunlar da artılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srvngrc -- 15 Ekim 2019; 18:32:21 >
  • efebora06 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam bildirim almaya devam ediyorsun sadece kilit ekranını uyandırmıyor bildirimler için ki bu da tam olarak arkadaşın söylendiği sıkıntı. Şu an ben bildirimleri almaya devam ediyorum şahsen.
  • quote:

Letgo da Xiaomi Mi 9T Pro 2000tl ye satan biri var. Elinde 8/256 versiyon da olduğunu söylüyor. Fotoğraflar yolladı, toptancı olduğunu söylüyor. Piyasanın %60a kendisinin cihaz verdiğini söylüyor. Ama ben dolandırıcı olduğunu düşünüyorum. Kapıda ödeme gönderemiyormuş. 1000tl ye kadar limitleri varmış kapıdan ödeme sisteminde. 1000tl havale edeceğim, 1000tl kargoya ödeyecekmişim vs. Sizce de haklı mıyım dolandırıcı olduğu düşüncesinde?
    Bursalı firma mı.

• tgezer kullanıcısına yanıt
    Hayır. Edremit'de olduğunu söyledi. Dolandırıcı ya kesin. Toptancı adam uğraşır mı bir iki cihaz satmak ile.. Linkini bırakıyorum; link
  • quote:

Hayır. Edremit'de olduğunu söyledi. Dolandırıcı ya kesin. Toptancı adam uğraşır mı bir iki cihaz satmak ile.. Linkini bırakıyorum; link
    Tamam işte onlar. Bursa da merkezimiz dediler bana. Adres verin Konum atın gelicem dedim. Bir daha dönmediler. Konum da atmadılar.

• tgezer kullanıcısına yanıt
    Banada Edremit dediler. Şerefsizler ya! Linke girenler şikayet ederlerse iyi olur. Beni aradıkları numarayı tanıdığım bir yetkiliye verdim bakalım ne çıkacak..
    Evet işlemci de jenerasyon farkı var. Hafıza da daha yüksek 9T de. Pil de büyük. Burada sanırım kayıtlı, kayıtsız tercihi olmalı..
  • srvngrc S kullanıcısına yanıt
    Evet özellikle android güncellemesi ile alakası çok sorun yaşıyorlar kullanıcılar araştırdığım kadarıyla.. Flyme eskisi gibi sorunlu değil diyorlar. Bizim MIUI çok sorunsuz sanki :)
    Taktınız kayıt işine...

Bu devlet polisini askerini öldüreni haburdan davul zurna ile karşılayıp affetti.

Binlerce abone var bu durumda olan, elbet bir çözüm yolu bulucak...

Kanun çıktı demeyin... Ona bakarsan şapka kanunuda var ve şapka takmak zorunlu ama kim uyguluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 15 Ekim 2019; 19:12:12 >
    :)
    Ben zaten imei kayıtlı kullanıyorum. İki cihaz kıyaslaması için söyledim onu.. Ben her zaman söylerim yazılım da engel olmaz. Elbet yolu bulunur yine..
    Forum sayfasının yarısı nerden, kimden aldınız? Rom, root, güncelleme ile, kılıf takma ile imei silinir mi?

Diğer yarısı da imei kapanır mı? Kayıtlı mi kayıtsız mi alalım? Bildiğiniz, kullandığınız ince kılıf var mı? Vs...

Millet okuma özürlü. Son 10 sayfası okusa soru bile sormadan telefonu alır veya almaz ama kim okuyacak yaz foruma al cevabı....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 15 Ekim 2019; 19:28:10 >
    Kısmen katılıyorum. Nereden kimden aldınız diye sormak, normal bir durum. İnsanlar güvenip almak istiyor. Rom-Root konusunda soru sorulması çok doğal kimse doğuştan öğrenmiyor. Evet sayfaları geriye gidip okusa belki bulacak cevabını lakin, bazende kolay olmuyor bu durum. Çok aynı sorular yazılıyor, sebebi geri sayfaların okunmaması.. Okunsa, aynı soruların sayısı azalır. Forum, yardımlaşma mantığı ile kullanılır. Direk birincil iletişim kurulur. Bu yüzden çokta kızmamak gerek sorulara, görmezden gelmek bazen faydalı olacaktır.
  • Bende katılıyorum hocam artık imei mesajları görmek mide bulandırdı başka telefon kullanıcıları bile buraya soruyor imei işini

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hocam yazdıgim soruların hemen hemen tüm cevapları 10 sayfa geride var. 2 güne bir kimden aldınız demek doğru mu? Rom, root, twrp bu konularda YouTube izlese görerek yapar ama adam 2 bin TL telefona vermiş gün boyu mobil veriyi ara ara açıp kullanıyor Adamın hattında GB yok ....

Neyse en güzeli dediğiniz gibi görmezden gelmek ama onuda ben yapamıyorum hele ki bildiğim bir konu ise...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 15 Ekim 2019; 19:52:46 >
  • 
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.