Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • XİAOMİ note 7 mi yoksa mi9t mi arkadaşlar?

eksikleri fazlası nedir.
  • Aydınlık sensörünün ayarını kısma gibi şey yok mu arkadaşlar? Otomatiğe alınca bana aşırı aydınlık geliyor hemen hemen her ortamda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ultiMance kullanıcısına yanıt
    Hocam bende mi8 ve mi9t arasında kaldım sizce hangisi daha iyidir + sı - si nelerdir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deorro4

bu telefona imei atılıyor mu ?
    ilanlara bakıyorum kayıtlı yazmışlar cihaza ama bir kaç ay sonra başımız ağrır mı acaba https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-xiaomi-mi-9t-128gb-mavi-global-avrupa-bahariye-mobile-713340371/detay mesela bu ilan pasaport kayıtlı yazmışlar ama o kadar para verip kayıt yaptıklarını sanmıyorum, imei atma da olmuyorsa bu telefona 4 ay sonra başımız ağrır.
    bilenler yardımcı olursa sevinirim.
    evet atılıyor ama tek sim kayıtlı .olabildiğince garanti veren satıcıları tercih edin
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-64gb-6ram-sifir-mi-9t-en-uygun-fiyata-semers-iletismde-716805746/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: swat882

XİAOMİ note 7 mi yoksa mi9t mi arkadaşlar?

eksikleri fazlası nedir.
    Her konuda mi 9t önde. Note 7 de plastik kasa var. Mi 9t alüminyum kasa. Note 7 IPS ekran, mi 9t HDR destekli Amoled ekrana sahip. Note 7 de eski 14 nm SD660 işlemci varken mi 9t de 8 nm SD730 işlemci var. Kamera konusunda da mi 9t daha donanımlı. Ses konusunda mi 9t de 24 bit hi-res desteği var. Note 7 standart ses çıkışına sahip.

• quote:

Orijinalden alıntı: ByMustafa59

Hocam bende mi8 ve mi9t arasında kaldım sizce hangisi daha iyidir + sı - si nelerdir?
    İkisi de memnun eder mi 9t daha güncel bir cihaz. Yüksek güç istiyorsanız mi8, üstün pil performansı ve yeterli bir güç istiyorsanız mi 9t.

• Bu arada eski telefonum HTC One M8 di. Ses çıkış gücü ve kalitesini bilen bilir. Mi 9t nin ses çıkış gücü M8 seviyesinde diyebilirim. Ayrıca ses kalitesi de kaliteli kulaklıkla gayet iyi.

• ultiMance kullanıcısına yanıt
    Hocam aslında beni kamera tarafı daha alakadar ediyor mi8 güçlü fakat termal throttling testinde 10 dkdan sonra performansı ciddi anlamda düşürüyor yani kullanamadığım bir gücün pek bir önemi olmuyor pil konusunda mi9t daha iyi diye biliyorum tasarım anlamında da göze daha hitap eden bir telefon fakat ön kamera özellikle beni tedirgin ediyor diyafram 2.2 açılır kapanır ışığı tam alıyor mu kalitesi nasıl bilemiyorum mi8 ile bir kıyaslama videosu da yok hali hazırda kamera benim için daha belirleyici yani hocam bu bağlamda bilginiz nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByMustafa59

Hocam aslında beni kamera tarafı daha alakadar ediyor mi8 güçlü fakat termal throttling testinde 10 dkdan sonra performansı ciddi anlamda düşürüyor yani kullanamadığım bir gücün pek bir önemi olmuyor pil konusunda mi9t daha iyi diye biliyorum tasarım anlamında da göze daha hitap eden bir telefon fakat ön kamera özellikle beni tedirgin ediyor diyafram 2.2 açılır kapanır ışığı tam alıyor mu kalitesi nasıl bilemiyorum mi8 ile bir kıyaslama videosu da yok hali hazırda kamera benim için daha belirleyici yani hocam bu bağlamda bilginiz nedir?
    Ön kamera benim için pek önemli değil fakat yaptığım testlere göre gün ışığında gayet iyi performansı var. Düşük ışıkta çok iyi performans beklememek lazım.

• dereli68 D kullanıcısına yanıt
    Mesela ben bu ilandaki telefonu aldığımda kilit açılması sonra bekleme imei atma vs mi yapacağım yoksa kendiler o işlemleri yapmış halde mi bana verecek biliyor musunuz ?

• Deorro4 kullanıcısına yanıt
    Sana sıfır açılmamış kapalı kutu cihaz veriyorlar 15 gün falan geçince bootloader kilidi açılınca giyorsun imei çakıyor bu kadar

• Ürün yakın bi zamanda elime ulaşacak kırmızı almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar kırmızı rengini nasıl buldu acaba? Cihaz global rom ile gelirse ne yapmalıyım imei konusunda başımı ağrıtsın istemiyorum manuel olarak kendim güncelleyebilirim direk eu roma mı geçmeliyim imei uçar mı?
  • sarper26 kullanıcısına yanıt
    O imei bulunup silinme ihtimali var mı peki?
  • Arkadaşlar bu telefonu mu yoksa cc9 mu alsam kararsız kaldım.cc9 sahibinden de 2200-2300 civarı bulunabiliyor ve çok güzel bir cihaz

• Bayçora B kullanıcısına yanıt
    Bence mi9t, karşılaştırmaya linkten bakabilirsin ,cc9 un + yanları hafıza kartı destegi,kızıl otesi,ön kamera mi9t den daha iyi ama sadece ön kamera, bu özellikler dışında mi9t gerek tasarım olsun gerek işlemci olsun hertürlü önde, yani aradaki farklar sizin için önemliyse(mesela hafıza kartı desteği) ve tasarım önemli değilse cc9
    https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/167771-171327/xiaomi-mi-9t_xiaomi-mi-cc9/

Edit;cc9 detaylı ozelliklerine baktığımda 4.5g de sorun yaşarsınız bunuda göze alın bazı bandlar yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RealWorldRules -- 2 Ağustos 2019; 1:23:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim cihazda geldi,daha ilk günden korktum vallahi tanımadığım 3 kişi sordu bu hangi marka model diye En son iphone ilk çıktığı zaman aldığımda böyle durum yaşamıştım

İlk izlenim gayet iyi,ekran çok net ve parlak,çentiksiz olması başlı başına alma sebebi,kamera iyinin üzerinde ama mükemmel değil,ön kamera iyi,tasarım dehşet,kalınlığından ve ağırlıktan korkuyordum hiç hissedilmiyor bile 8.8mm ve ağır olduğu,gayet iyi ayarlanmış ağırlık.Gps çok hızlı,şarj hızı tatminkar.Parmak izi örneğin 100 kereden 96sında başarılı,her yönüyle genel olarak kullandığım redmi note 4 den sonra iyi geldi bana.

Herkesin bildiklerini tekrarladım belki ama bende paylaşayım dedim,cihazla ilgili soru olursa yanıtlayabilirim.

Şuan bence F/p ve f/tasarım bir cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XnetaS -- 2 Ağustos 2019; 3:54:28 >

• Hali hazırda mi note 3 kullanıyorum çok memnunum. Mi 9 a geçmeyi çok düşündüm çentik beni hep itti. Damla da olsa itici geliyor bana. Bunu görünce çok sevindim hah dedim tamam tam benlik alıyorum bi baktım kızılötesi yok ben şok.
    Hayaller suya düştü. Çok önemli olmasa da alışkanlık yaptı olmadık yerde lazım oluyor. Neden kaldırırsın ki bu kadar güzel bir telefondan şunu
    Herkese hayırlı olsun telefonları güle güle kullanın inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: C0LDWAVE

Ürün yakın bi zamanda elime ulaşacak kırmızı almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar kırmızı rengini nasıl buldu acaba? Cihaz global rom ile gelirse ne yapmalıyım imei konusunda başımı ağrıtsın istemiyorum manuel olarak kendim güncelleyebilirim direk eu roma mı geçmeliyim imei uçar mı?
    İmei atıldıysa bu cihaza, çift sim iptal olup sadece sim2 aktif olup Eu rom kullanılmak zorunda, global kullanılırsa veya sonradan globale geçilirse imei'in uçma ve kapanma ihtimali çok yüksek, o sebeple Eu rom yükleniyor. Eu romlar arasında geçişlerde ise sıkıntınız olmaz

Eu rom globale göre daha hızlıdır, globalde olan gereksiz uygulama ve ayarlar eu romlarda yoktur. Ancak güncelleme desteği global kadar pratik değildir, twrp ile yeni sürümleri yüklemek zorunda kalırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: ultiMance

Her konuda mi 9t önde. Note 7 de plastik kasa var. Mi 9t alüminyum kasa. Note 7 IPS ekran, mi 9t HDR destekli Amoled ekrana sahip. Note 7 de eski 14 nm SD660 işlemci varken mi 9t de 8 nm SD730 işlemci var. Kamera konusunda da mi 9t daha donanımlı. Ses konusunda mi 9t de 24 bit hi-res desteği var. Note 7 standart ses çıkışına sahip.

Alıntıları Göster
    çok teşekkür ederim dostum

• alcest kullanıcısına yanıt
    Eski kopyalanan cihaza sim takılıp sinyal alınırsa iki cihaz da klon imei den dolayı kapanır. İsterseniz başka imei atılır isterseniz 250 tl ye devlete resmi kayıt yapılır.

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.