Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vastiel

Ekran koruyucu taktiktan sonra %30 düşüyor performansı

Alıntıları Göster
    Ben bir düşüş gözlemleyemedim. Nano ekran koruyucu taktım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzlediğim yabancı bir YouTube incelemesinde kulaklık ses çıkışının iyi olmadığı söyleniyor. Deneyenler ne diyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: ultiMance

Ben bir düşüş gözlemleyemedim. Nano ekran koruyucu taktım.

Alıntıları Göster
    Hangi ürünü aldınız marka ya da link var mı acaba ve tam uyumlumu

• quote:

Orijinalden alıntı: ErsinBoz

Hangi ürünü aldınız marka ya da link var mı acaba ve tam uyumlumu

Alıntıları Göster
    Xiaomi Mi 9T Zore Nano Micro Tempered Ekran Koruyucu 34,00 TL yerine 18,60 TL
    https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/xiaomi-mi-9t-zore-nano-micro-tempered-ekran-koruyucu-P364439062

• Arkadaşlar ekran kalitesi takıntım var , nasıl ? Kontrast doygunluk netlik vs. Açısından ekran kalitesi nasıl ? Mesela mi8 ekran kalitesi AMOLED olmasına rağmen bana çok cansiz,renkleri doygunluk açısından vs kötü gelmişti .

• 1 haftadır kullanıyorum, bugüne kadarki en keyif aldığım telefon diyebilirim. Ekran süresi ise başlı başına harika :)
    ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

• quote:

Xiaomi Mi 9T Zore Nano Micro Tempered Ekran Koruyucu 34,00 TL yerine 18,60 TL
    https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/xiaomi-mi-9t-zore-nano-micro-tempered-ekran-koruyucu-P364439062

Alıntıları Göster
    Bu ürün sert değil yumuşak değil mi? Ekranı tam kapatıyor mu, boşluk kalıyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• ultiMance kullanıcısına yanıt
    Ürün ekranı tam kapatıyor mu? Ona göre sipariş etmeyi düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: FoxHound

Bu ürün sert değil yumuşak değil mi? Ekranı tam kapatıyor mu, boşluk kalıyor mu?

Alıntıları Göster
    Evet çok sert değil fakat 9H korumaya sahip ve ekranı da tam kapatıyor.

• Arkadaşlar global romda iken yedek alırsam eu rom attıktan sonra yedeği kurabilir miyim

• quote:

Band20 mi9 se modelinde gidiyor 9t de gitmiyor. Güncellemeler Eu Rom manuel atılarak yükleniyor. Eu Rom zaten daha stabil ve hızlı.

Alıntıları Göster
    hocam peki şu konudada yardımcı olurmusunuz son telefonum galaxy s8'di arızalandı şimdi yeni cihaza geçicem.

daha önce hiç xiaomi kullanmadım ama çevremdeki yorumlar hep olumlu. Lg'yide en son 2013 yılında kullandım çok arızalı bi cihazdı.

Şuan 2 cihaz arasında kaldım
    LG G7 Thinq(Resmi tr mağazasından alcam 2900 tl)
    Xiaomi Mi9T(yurtdışı alıp 8 ay normal kullancam sonra malum yollarla kayıt 2200 tl)

çok oyun oynayan çok selfie çeken birisi değilim sadece geceleri 2-3 saat pubg oynarım onun dışında internet sosyal medya sürekli arama navigasyon vs standart bi kullanıcıyım. Ama mi9t'nin tasarımı çok cezbetti beni parmak izinin ekrandan olması vs çok şık duruyor siz hangisini tavsiye edersiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Vril

hocam peki şu konudada yardımcı olurmusunuz son telefonum galaxy s8'di arızalandı şimdi yeni cihaza geçicem.

daha önce hiç xiaomi kullanmadım ama çevremdeki yorumlar hep olumlu. Lg'yide en son 2013 yılında kullandım çok arızalı bi cihazdı.

Şuan 2 cihaz arasında kaldım
    LG G7 Thinq(Resmi tr mağazasından alcam 2900 tl)
    Xiaomi Mi9T(yurtdışı alıp 8 ay normal kullancam sonra malum yollarla kayıt 2200 tl)

çok oyun oynayan çok selfie çeken birisi değilim sadece geceleri 2-3 saat pubg oynarım onun dışında internet sosyal medya sürekli arama navigasyon vs standart bi kullanıcıyım. Ama mi9t'nin tasarımı çok cezbetti beni parmak izinin ekrandan olması vs çok şık duruyor siz hangisini tavsiye edersiniz ?

Alıntıları Göster
    Tartışmasız mi9t. Memnun kalacağına eminim. G7 ye bulaşma dostum.

• quote:

Tartışmasız mi9t. Memnun kalacağına eminim. G7 ye bulaşma dostum.

Alıntıları Göster
    açıkçası bende mi9t düşünüyorum. G7 Thinq'e pek güvenemiyorum bide çok satmamış ikinci el ilanı pek yok.

sadece birinin mi9 t fikrimi onaylamasını bekliyorum :D. G7'nin tasarımı bide iphone x çakması gibi çentikli ekran vs.

Bu mi9t alırsam yurtdışı alcam tr cihazları 3600-3700 çünkü garantilik bi ihtiyacım olmuyor genelde olursada ücretli yaptırırım yinede o aradaki 1500 tl fark kadar tutmaz zaten.

4+4'den 8 ay kullanıcam 8 ay sonunda imei attırmayı düşünüyorum fakat bi engel vs çıkmaz umarım

• bu telefona imei atılıyor mu ?
    ilanlara bakıyorum kayıtlı yazmışlar cihaza ama bir kaç ay sonra başımız ağrır mı acaba https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-xiaomi-mi-9t-128gb-mavi-global-avrupa-bahariye-mobile-713340371/detay mesela bu ilan pasaport kayıtlı yazmışlar ama o kadar para verip kayıt yaptıklarını sanmıyorum, imei atma da olmuyorsa bu telefona 4 ay sonra başımız ağrır.
    bilenler yardımcı olursa sevinirim.

• Deorro4 kullanıcısına yanıt
    İlan vermek için mecbur pasaport kayıtlı seçiyor, kapalı kutu IMEI kayıtlı olamaz.pasaport kayıta da o kadar para verilmez bu cihaz için .

• Nakres736 N kullanıcısına yanıt
    yani bu ilanlardaki cihazlar kayıtsız ve kullanırsam 4 ay sonra elimde patlayacak sonra da pasaport kaydı yaptırmazsam açılmayacak cihazlar mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deorro4

yani bu ilanlardaki cihazlar kayıtsız ve kullanırsam 4 ay sonra elimde patlayacak sonra da pasaport kaydı yaptırmazsam açılmayacak cihazlar mı ?
    Hayır. Bildiğim kadarıyla şöyle: Cihazlar kapalı kutu, siz açıyorsunuz, bootloader kilidini açmak için başvurup 10 gün kadar bekliyorsunuz açılmasını kilidin, bu 10 gün kullanabilirsiniz cihazı tabi ki, kilit açılınca satıcıya gidiyorsunuz, telefona imei atıyorlar, Eu rom yükleyip size veriyorlar. Aksi takdirde bu fiyatlara olamaz, resmi fiyatları belli

Pasaport kaydı 1500 ₺ malumunuz, bir de sim kart ile aynı isme olmak zorunda artık. Yani pasaport kaydı olayı öldü artık, imei atma yolu kaldı geriye, yasal değil ama yapılıyor.

• sarper26 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler yardımın için.
    Semerse bi bakıyım. Semersten alışveriş yapan arkadaşlar var mı burada? Güvenilir satıcı mı acaba?

• Arkadaşlar sizce uzun kullanımda(3 yıl) LG G7 ThinQ mi yoksa Mi 9T mi daha iyi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri B

Arkadaşlar sizce uzun kullanımda(3 yıl) LG G7 ThinQ mi yoksa Mi 9T mi daha iyi?
    Mi 9T daha güncel bir telefon. Yazılım desteği de fazla.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.