Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.737
Cevap
310
Favori
1.787.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • olmadı imam Çinlilerden nefret ederim ama telefon piyasasına yön veriyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chn_yldz_ -- 29 Temmuz 2019; 23:41:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: imam feyzullah

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    ne yaşadın hocam söyle bizede tecrübe olsun ona göre
  • mi 8 lite da şebeke sorunu yaşamıştım bende kızgındım ama dönüp dolaşıp gene Xiaomi aldık

• Ben carbon black 64 GB lık cihazımı satmıştım. Yine aynı renk 128 GB lık modeli aldım. Doğu tarafından bir arkadaş vasıtasıyla 2 bine geldi. Şu malum işlem konusu oturana kadar bir süre bu şekilde kullanmayı düşünüyorum...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: imam feyzullah

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Xiaomi nin malzeme kalitesi Huawei den daha kaliteli. Huawei P30 Pro yu elime alınca plastik gibi geliyor bir ağırlığı yok.

• Arkadaşlar merhaba bir kaç sorum olacak cevaplarsanız çok sevinirim.

1- Öncelikle bu kayıt olayı. Yeni kanun neler getiriyor? İmei atılan cihazlar kalıcı olarak bloklanırsa ne yapacağız?

2- Bu imei atılan cihazlarda bankacılık uygulamaları gibi uygulamaları güvenlik sebebiyle kullanamama sorunu var mı?

3- Imei atılınca band 20 olayı nedir? 4G/LTE kullanamıyor muyuz bu neden oluyor?

4- İmei atılmış cihaz yazılım güncellemelerinde sıkıntı çıkartıyor ya da kayıt düşme durumu oluyor mu?

5- Son olarak telefonculardan kayıtlı mı almak lazım yoksa jelatinli kapalı kutu alıp sonradan kaydı kendi imkanlarımızla mı yaptırmak daha iyi olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarper26 -- 30 Temmuz 2019; 10:18:1 >
  • mavi/128 alıp bende aranıza katıldım. imei kaydını yaptırmadım. kutudan üçlü giriş adaptör çıktı. açık kutulu satanlarda standart giriş görmüştüm bende niye öyle çıkmış olabilir?
  • sarper26 kullanıcısına yanıt
    1 ve 2.ci soru özellikle 2.soru benimde sürekli kafamda olduğundan hiç yanaşmadım böyle şeylere. Yanaşmayıda düşünmüyorum. Neyse yiğenime teknosadan mi band 4 hediyeli 64 gb mavi olanınını teknosadan 3000 tl'ye aldım pazar günü.( Kredili alıp krediyi kapatınca bu fiyata düştü, hafta sonu indirimi ve hediyesi vardı şu an yok sanırım) Bu arada mavi aldık ama ben beğenmedim en güzeli siyah diğerleri çok parlıyor gibi.

1 gün kullanma imkanım oldu.

Değerlendirmelerimi paylaşayım sizlere de fikir versin. Hali hazırda XS max ve p30 pro kullancısıyım. Şahsi yorumlarımdır kimse alınmasın gücenmesin.

- Bataryası gayet yeterli günü çıkarıyor.
    - Kamerasını da beğendim kötü diyenleri anlamadım ben fiyatına göre gayet başarılı buldum. Hatta gece çekiminde xs max'dan daha iyi geldi bana. Manuel ayarlarla daha güzel işlerde çıkarabiliyor.
    - Video çekmedim o yüzden yorum yapamıcam.
    - Hız konusunda bende şaşırdım uygulama açması XS max'tan daha hızlı, p30 pro ile kafa kafaya. İş oyunlara gelince tabi geride kalıyor. Ama genel kullanım deneyimi olarak ben baya başarılı buldum. Akıcı bir cihaz yapmışlar. Helal dedim valla. Hatta baya baya beğendim.
    - Parmak izi okuyucusunu hiç beğenmedim. Koruyucu takınca dahada kötü olur heralde. Fiyatını düşününce yadırgamadım ama parmak izi ile açmak biraz zorluyor. Belkide P30 proda hızlı olmasına alıştığımdandır.
    - Oyun için pubg oynarım. Normal halde açınca pek tad vermiyor ama GFX Tools diye bir uygulama varmış. Yükledim kurdum. Pubg, sıfır kasma maksimum ayarlarda oynatıyor cihaz. Fakat takdir edersiniz ki baya ısınıyor. Yaz ayınında etkisi vardır. Keza elimdeki cihazlarda çok ısınıp parlaklığı kısıyor. Ayarlar biraz düşürülünce dahada güzel olurdu sanırım. Deneyemedim o kadar.
    - Dokunmatik algılaması gayet yeterli seviyede
    - Ekranını çok beğendim çentiksiz ekran gerçekten güzelmiş
    - Ön kamerası bence ortalamaların altında
    - Elde tutuşu ve kullanım olarak çok rahat cihaz. Malzeme kalitesi olarak da gayet yeterli bence.

Sonuç olarak üst düzey cihaz sahibi olarak ben baya beğendim cihazı.(Hava atmak gibi olmasın aman) Bir ara bana neden bu kadar pahalı telefon kullanıyorsun bak bu fiyatada fıstık gibi cihaz varmış dedirtti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elmatadori -- 30 Temmuz 2019; 11:32:25 >
  • Merhabalar bende Carbon siyahi alarak katildim araniza. İmei isini malum yoldan anlatabilecek bir arkadas varmidir.

• elmatadori kullanıcısına yanıt
    Öncelikle cevabınız için çok teşekkürler.

Cihazı ben de bayağı inceledim bir çok videosunu izledim gerçekten güzel aklıma yattı.
    3.000 TL'ye mi band 4 ile birlikte gerçekten çok çok iyi almışsınız. Teknosa sitesine bakıyorum 3.500 TL diyor. Nasıl aldığınızı yazabilir misiniz?
    Hocam teknosa da ing kredi ile alıyorsunuz. kredi faizini telefon ücretinin içine yansıtıyor. siz krediyi peşin kapatırsanız da telefonu indirimli almış oluyorsunuz. Yani alan arkadaşımız da kredi ile 12 taksitte 3.500'e( 3 Bin telefon fiyatı 500 de faizi) almış. krediyi peşin kapatınca 3000 TLye mal etmiş.
    Mi band hediyesi haftasonuna özelmiş.

Cihazı alırken anlam veremediğim şekilde faturasını 3200 küsür kesiyorlar. Tam bu kadarda kredi çıktı. Krediyi hemen kapatınca faizi iniyor. 250 tl kadar indi. İşte tam rakamları hatırlamıyorum ama 2900 küsüre geldi düz hesap 3000tl diyorum. Bu arada internet sitesinde siyah diyor ama mağazada da diğer renklerde mevcut oluyor. Bir bayii ile görüşün derim. Ben hep böyle aldım cihazları güzel oluyor.
  • elmatadori kullanıcısına yanıt
    Valla fiyat çok iyi denk gelmiş hocam. Cihaz 2.950 mi band 4 ü de kapalı kutu kullanmam satarım dersen cihaz 2.750 civarına gelir ki yurt dışı saçma sapan imei olayı ile uğraştığına değmez. 2 yıl Xiaomi garantisi de cabası. O fiyatlara gelirse hemen alırım bugün Teknosa'ya gidip soracağım mutlaka.

Teşekkürler bilgilendirme için.
  • arkadaşlar bu ilan hakkında ne düşünüyorsunuz 1900tl 2 yıl delta servis garantili diyor üstelik
    düzeltme:link uçmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RealWorldRules -- 30 Temmuz 2019; 18:48:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RealWorldRules

arkadaşlar bu ilan hakkında ne düşünüyorsunuz 1900tl 2 yıl delta servis garantili diyor üstelik
    düzeltme:link uçmuş
    Ben dolandırıcıyim diye bağıran bir ilan.

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    get ilanı açmıştı bi süre sonra kaldırdı konuştum 64gb fiyatı girilmiş 2250 tl dedi benim anlamadıgım delta garantiyi nasıl veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: RealWorldRules

get ilanı açmıştı bi süre sonra kaldırdı konuştum 64gb fiyatı girilmiş 2250 tl dedi benim anlamadıgım delta garantiyi nasıl veriyor
    Delta garantili olması için resmi imei kaydı olması lazım her tarafı sakat ilan.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.