Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bootloader açılınca sertifika uçabiliyor. Ama burda uçmadığı söylenmiş, ne kadar doğrudur bilemem.https://piunikaweb.com/2019/07/01/xiaomi-mi-9t-june-security-update-up-for-grabs-widevine-remains-l1-after-bootloader-unlock/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gökbörüü

Kullanan arkadaşlar netflix kaç p hizmet sunuyor, benim için çok önemli bir husus, çok sevinirim cevaplandırırsanız.
    O nereden kontrol ediyoruz acaba.?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makro çekim icin özel bir ayar var mı?

• Efe E kullanıcısına yanıt
    müthiş gerçekten kullanımınız nasıl oldu ayrıca dark mod deneyın derım fark eder kesınlıkle
  • eP_362 kullanıcısına yanıt
    Benim cihazın bootloader açık. Sertifikada sorun yok. Ancak twrp kurup magisk ile rootlayıp eu roma geçtiğimde sertifika uçmuştu ve L1 desteği de gitmişti. Bunların olmasının nedeni sanırım kurduğum eu romun Redmi K20 romu olmasıydı. Tekrar globale döndüm bu yüzden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efe -- 27 Temmuz 2019; 23:17:9 >
  • Efe E kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen sadece globalde uçmaz sertifika. ROM yükleyince gider.
  • eP_362 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler yorum için o zaman almamak için neden kalmadı gibi, 64 gb yeterli olur mu sizce yoksa 128 mi almalıyım

• Gökbörüü G kullanıcısına yanıt
    O size kalmış ne desem boş şimdi 128 alırdım.
  • arkadaşlar yeni cihaz alcam oyun oynuyorum pubg falan video-dizi izliyorum klasik bi kullanıcıyım.

bütçem max 3500 tl

mi9T, Lg G7 Thinq, mi8 vs modeller var.

G7 Thinq'in işlemcisi kamerası panel kalitesi suya dayanıklılığı stero höparleri vs artıları. ama Lg markasının kötü namı korkutuyor

mi9t'nin işlemcisi snapdragon 730 kötümüdür ? pubg de ortalama ayarlarda vs kasarmı ses kalitesi nasıldır
  • ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-
    Normal stok kamera gece çekimi

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

Gcam ile gece çekimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nakres736 -- 28 Temmuz 2019; 1:48:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Vril

arkadaşlar yeni cihaz alcam oyun oynuyorum pubg falan video-dizi izliyorum klasik bi kullanıcıyım.

bütçem max 3500 tl

mi9T, Lg G7 Thinq, mi8 vs modeller var.

G7 Thinq'in işlemcisi kamerası panel kalitesi suya dayanıklılığı stero höparleri vs artıları. ama Lg markasının kötü namı korkutuyor

mi9t'nin işlemcisi snapdragon 730 kötümüdür ? pubg de ortalama ayarlarda vs kasarmı ses kalitesi nasıldır
    LG almak düşünceniz varsa LG v30+ 2400 TL şu anda değerlendirmeye alın bence.
    V30 ile sorunlarından kurtuldu deniyordu. Konusunu uzun süre takip ettim kullanıcılar baya memnundu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 28 Temmuz 2019; 10:6:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

LG almak düşünceniz varsa LG v30+ 2400 TL şu anda değerlendirmeye alın bence.
    V30 ile sorunlarından kurtuldu deniyordu. Konusunu uzun süre takip ettim kullanıcılar baya memnundu.

Alıntıları Göster
    işte LG'yi en son 2013 yılında kullandım o zamandan beri kullanmadım ve hep şikayetlerini okudum.

Birde lg alıcaksam g7 thinq daha mantıklı değilmi ? onun da fiyatı 2700 tl vs
  • quote:

işte LG'yi en son 2013 yılında kullandım o zamandan beri kullanmadım ve hep şikayetlerini okudum.

Birde lg alıcaksam g7 thinq daha mantıklı değilmi ? onun da fiyatı 2700 tl vs

Alıntıları Göster
    G7 biraz daha iyi ama ben 2900 altına görmedim 2700 bulunursa tabi ki daha mantıklı.

• quote:

G7 biraz daha iyi ama ben 2900 altına görmedim 2700 bulunursa tabi ki daha mantıklı.

Alıntıları Göster
    Peki 2100 e yurtdışı (imei aticam) mi9t yada 2900 e k20 pro; yada mi mix 3 almak nasil olur

• quote:

Peki 2100 e yurtdışı (imei aticam) mi9t yada 2900 e k20 pro; yada mi mix 3 almak nasil olur

Alıntıları Göster
    Bende mi 9t ve k20 pro arasındayım. Mi mix 3 eledim şahsen. Hem ağır ve kalın hemde pop up kamera daha sağlıklı kizakliya göre.(kizaklida zamanla aralara dolacak toz vs ile sorun çıkabilir) Ayrıca pil perfomansi bu modellere kıyasla daha düşük mi mix 3 modelinin.
    2000 TL 4/64 mi 9t veya 2600-2700 TL ye k20 pro düşerse alacağım (kırmızı)
    K20 pro lar su anda hep 8/128 olduğu için biraz pahalı 6/128 ler gelince 2600 lü rakamlar olacak diye düşünüyorum.

• quote:

Bende mi 9t ve k20 pro arasındayım. Mi mix 3 eledim şahsen. Hem ağır ve kalın hemde pop up kamera daha sağlıklı kizakliya göre.(kizaklida zamanla aralara dolacak toz vs ile sorun çıkabilir) Ayrıca pil perfomansi bu modellere kıyasla daha düşük mi mix 3 modelinin.
    2000 TL 4/64 mi 9t veya 2600-2700 TL ye k20 pro düşerse alacağım (kırmızı)
    K20 pro lar su anda hep 8/128 olduğu için biraz pahalı 6/128 ler gelince 2600 lü rakamlar olacak diye düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    snapdragon 730 gayet iyi bi işlemci ama 855 daha uzun süreli götürür diye düşünüyorum bide parmak izi kalitesi vs k20 pro'da daha iyiymiş.

yurtdışı alınıp imei atılıp kullanılacaksa 600-700 fazla verilip k20 pro alınabilir aslında

• quote:

snapdragon 730 gayet iyi bi işlemci ama 855 daha uzun süreli götürür diye düşünüyorum bide parmak izi kalitesi vs k20 pro'da daha iyiymiş.

yurtdışı alınıp imei atılıp kullanılacaksa 600-700 fazla verilip k20 pro alınabilir aslında

Alıntıları Göster
    Mi 9t performans olarak herkese yeter ama eğer fiyat olarak fazla fark yoksa ve band 20 alacak kişi için sorun değilse (mesela ben kullandığım telefonlarda İstanbulda hiç band 20 eksikliği hissetmedim) pro modelini almak daha mantıklı.

9t avantaj olarak daha uygun bir fiyat ve bir tık daha iyi batarya performansi.

Pro modelinde ise artı olarak
    Çok daha iyi bir işlemci ve gpu...
    Daha iyi bir parmak izi okuyucu...
    Bir tık daha iyi hoparlör...
    Kamera sensörü 9t 582 pro 586 kullanıyor (586 daha iyi diyorlar)
    Daha düşük sar değeri..
    Ikiside ddr 4 ram kullanırken pro modeli daha yüksek mhz çalışan ram kullanılmış.

Pro modeli resmi olarak yok o yüzden resmi almak isteyenler mecbur 9t alacaklar.

• K20 pro ekran yenileme hız artışı mükemmel 75hz ve 81hz yüksekte bilirsiniz 90hz yede yükseltilecek daha sonra ben 81hz yükselttim gerçekten mükemmel oldu k20 pro kullanan arkadaşlara tavsiye ederim

• quote:

Mi 9t performans olarak herkese yeter ama eğer fiyat olarak fazla fark yoksa ve band 20 alacak kişi için sorun değilse (mesela ben kullandığım telefonlarda İstanbulda hiç band 20 eksikliği hissetmedim) pro modelini almak daha mantıklı.

9t avantaj olarak daha uygun bir fiyat ve bir tık daha iyi batarya performansi.

Pro modelinde ise artı olarak
    Çok daha iyi bir işlemci ve gpu...
    Daha iyi bir parmak izi okuyucu...
    Bir tık daha iyi hoparlör...
    Kamera sensörü 9t 582 pro 586 kullanıyor (586 daha iyi diyorlar)
    Daha düşük sar değeri..
    Ikiside ddr 4 ram kullanırken pro modeli daha yüksek mhz çalışan ram kullanılmış.

Pro modeli resmi olarak yok o yüzden resmi almak isteyenler mecbur 9t alacaklar.

Alıntıları Göster
    resmi almak şu güncel fiyatlarda bana saçmalık geliyor. Cihazın ekran arızası vb durumları garanti karşılamıyor zaten 2 yıl içinde çıkabilcek arızalarında fiyatının o aradaki 1200 tl fark kadar tutacağını sanmıyorum ve imei atılabildiği için yurtdışı alıcam.

Sar değeri k20 pro'nun mu daha düşük ?

yurtdışı cihazlarda mi9t genelde 2100-2300 arası k20 pro ise 3000-3200 arası satılıyor

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.