Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (1243. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.740
Cevap
309
Favori
1.788.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12411242124312441245
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Maşallah, Bende yaklaşık 16 'aydır kullanıyorum ve Batarya ve yazılımsal sıkıntı yaşamadım. ( Stock Rom )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oldsoundman

Maşallah, Bende yaklaşık 16 'aydır kullanıyorum ve Batarya ve yazılımsal sıkıntı yaşamadım. ( Stock Rom )

ben Beta rom Miglobe kullanıyorum. az önce internetten bir firma buldum. 210 lira fiyat verdi. şu bayram sonrası değişim yaptırmayı düşünüyorum. bir yıl daha kullanır satarım kısmetse.

• harock kullanıcısına yanıt

Özel dns kısmı dediğiniz yer neresi hocam

• Worawerz W kullanıcısına yanıt
    Ayarlar - > Bağlantı & Paylaşım - > Özel Dns

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • harock kullanıcısına yanıt
    Sadece isim yazmakla nasil oluyor bu bütün ağ ayarları ayni kalırken?

• silveraction kullanıcısına yanıt
    İsim derken engellemeyi dns sunucusu üzerinden yapıyor hatta o dns yi modem arayüzüne girerseniz bağlanan cihazlarda da otomatik olarak reklamlar engellenmiş olur bazen çok nadir dns sunucuları çalışmıyor haliyle o durumda İnternete erişemiyorsunuz o zaman özel dns ayarını otomatik ve ya kapalıysa alabilirsiniz arada kontrol edip duzelmisse tekrar kullanırsınız

• 14 ay oldu bende alalı maşallahı var daha batarya ile ilgili bir sorun yaşamadım 

• Edge tarayıcıda tümleşik engelleme mevcut bunuda kullanabilirsiniz

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt

Full wifi ile %55 şarj kaldı. Ekran süresi 5 saat iyi mi?

• Ufak tefek sorunlar can sıkıcı olmaya başladı artık. şu 2 problemi yaşayıp çözebilen var mı acaba;

1- teleonla konuşurken yüzüme yaklaştırdığımda ekran kapanıyor. Fkat uzaklaştırdığımda tekrar açılmıyor. sensör bozuk olsa hiç kapanmaz. Kapandığına göre sağlam olmalı. Tekrar açılmaması yazılımla ilgili olduğunu düşündürüyor bana.

2- telefonla konuşurken gerek ahize olsun, gerek hoparlör olsun sesi kısıp yükseltemiyorum. Ekranda bi ses çubuğu çıkıypr, alçalıp yükseliyor ama, ses yine aynı.

bu kadar ufak tefek şeyler için de fabrika ayarlarına döndürüp onlarca programı tekrar yüklemekle uğraşmak istemiyorum.

daha aklıma gelmeyen bir sürü ufak tefek yazılımsal problemler var. Hiçbirisi telefonun kullanımına engel değil, ama, can sıkıyor ve konforu azaltıyor.

• Arkadaşlar selam temalar programını güncelledim şimdi beğendiğim tema yüklenmiyor...

İndiriyorum sonra uygula diyorum sonra da şöyle hata veriyor :

Maalesef sunucularımız şu anda kapalı

• nighty kullanıcısına yanıt

Volume styles programını yükle ses olayını çözersin.

Ben ekranın sağ üst kısmına geri tuşunu kullanır gibi parmak hareketi yspıyorum panel açılıyor istediğim şeyin sesini kısıp açabiliyorum  

Zil sesi, alarm, konuşma sesi, görüşme sesi falan..

• kordexa K kullanıcısına yanıt

Hocam eyvallah önerin için, teşekkürler ama, telefonun bu kadar basit bir özelliği durduk yere çalışmıyor diye de ayrı program yüklemek mantıklı değil gibi geliyor bana :)

• nighty kullanıcısına yanıt

Selamlar

Ekran kılıfı, yakınlık sensörünü etkiliyor olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: nighty

Hocam eyvallah önerin için, teşekkürler ama, telefonun bu kadar basit bir özelliği durduk yere çalışmıyor diye de ayrı program yüklemek mantıklı değil gibi geliyor bana :)

Valla sen bilirsin eziyet çekmek hoşuna gidiyorsa bi şey diyemeyeceğim  

• ugurcansayan kullanıcısına yanıt

Kılıf sürekli aynı kılıf, eskiden sorun yoktu, şimdi oldu.

• Her güncellemede ön kamera performansı vasatlaşıyor.gün ışığında ışık karşıdan gelirken çektiğim selfyler berbat .yapay zeka nın zekası yok renkleri abuk sabuk hale getiriyor buğulanmış çekiyor gece performansını demeye gerek yok.Telefonu kamera ve film video için kullanıyorum ama kamera performansı beni kesmiyor artık.

Mi 9t 64gb xiaomi türkiye garantili 1 yıl 2 ay yani 14 ay daha var garantisinin bitmesine. ve telefonu aldıktan 1 hafta sonra askere gitmiştim telefonu evde bıraktım 6 ay evde yattı telefon kutusu ile.Çizik kelimesinin ç si bile yoktur yere dahi düşmedi hiç.Cihazı 60 tl lik tank kılıf ve 50 tl lik ekran koruyucusu ile kullandım ilk günden beri.Cihazı 5-6 aydır kullanıyorum yani bi kaç üst modele geçiş için satmayı düşünüyorum ne kadar eder ?

• rameowerr R kullanıcısına yanıt

Bunu bende merak ediyorum aynı özelik ve 12 ay garantisi kaldı. Satsak kaça gider acaba

• Bazı sitelerde aynı özelliklere aşağı yukarı 2400--3000 arası fiyat koymuşlar.

• note 10 pro a52 yeni cikan telefonlarin islemcilerinin hepsi bu telefonunkiyle ayni. Alali 17 ay oldu, guzel gidiyor

• 
Sayfa: önceki 12411242124312441245
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.