Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (1241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12391240124112421243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ordinaryus1

Dostum gcam link ve config dosya var mı mi 9t için? Ayrıca full mobil veri ile %28 şarjım kaldı 8 saat ekran süresi gösteriyor. İyi midir? Cihaz haziran 2020 alındı.

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-urnyx05//

Buradan indirebilirsin. 8. Sürümde sadece ana kamera çalışıyor. Onu belirteyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rawkid2 kullanıcısına yanıt

İndirdim 8.sürümü. Fakat fotoğrafı çekerken basıyorum deklanşör 3sn bekletiyor sonra çekiyor fotoğrafı sende de öyle mi? Basar basmaz çekmiyor bekliyor sonra kaydediyor ne ayar yapsam şipşak çekmedi

• Ordinaryus1 O kullanıcısına yanıt
    Üst menüden HDR kapatın hızlı çeker ama kalite biraz daha düşük olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Espa kullanıcısına yanıt

Onu da yaptım dostum ama sanki sürümden 1sn daha erken oldu o kadar. Diğer gcam sürümleri böyle değildi hdr kapalı olunca şak çekiyor. Bu 8de yine bekletiyor

• Telefon şarjı bitip kapandıktan sonra kapalı halde şarja taktığım zaman telefon hiçbir şekilde şarj almıyor sadece açık halde şarj oluyor. Sebebini bilen var mı veya böyle bir sorun yaşayan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selmand

Hocam teşekkürler sonradan buldum efs yedeği almışım onu geri yükledim orjinal imei geri geldi şimdi tekrar imei atacağım.

Alıntıları Göster

oda uygundur hocam, münkünse qcn ve efs yedeğini kaybetmeyin, en iyi performans cihazın kendi orjinal modem dosyaları ile alınıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Espa

Üst menüden HDR kapatın hızlı çeker ama kalite biraz daha düşük olur.

Düşük ışıkta kendini otomatik olarak gece moduna alıyor o yüzden bekletiyor. Ama Google Camera zaten stok kamera uygulamasına göre hep daha yavaş kalmıştır. Ben ışığın düşük olduğu durumlar haricinde GCam'i kullanmıyorum. Siz de benim gibi yapın bence, tavsiyemdir.

• Selam arkadaşlar.
    Telefonu ikinci el aldım.
    Parmak izi ekleyince kilit ekraninda kalitesi bozuluyor. Ve parmak izi okuma kalitesi kotu.
    Parmak izi tanıtırken ve kilit ekranında iken sanki telefonda film var gibi görüntünün uzuerini kaplıyor. Resimlerde anlatmaya çalıştım.
    Telefona sıfırdan tekrar kurdum düzelmedi.
    Aod ise sadece parmak izine basınca görünmeye başlıyor.ve çok düşük kontrast.
    Neden olabilir fikriniz varmı..
    İyi forumlar
    ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-
    ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

• minik73 M kullanıcısına yanıt
    Tahminim ekran kirilmis ve degismis o yüzden uyumsuzluk yapıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Birde stok temada deneyin bahsettiğiniz durumu ama muhtemelen ekran dolayısıyla bir sıkıntı görünüyor değişmiş olabilir

Ekran kırılmış, yedek parça ekran tek kalite değil, ne yazık ki sizdeki telefona kalitesiz ekran takmışlar. kısa vadede ekranda his kaybı gibi sıkıntılar da yaşayabilirsiniz. tecrübe ile sabit. iare seçeneğiniz varsa tereddüt etmeyin.

• Sirchade kullanıcısına yanıt

Crdroid romunu öneririm hocam. 3-4 gündür kullanıyorum wifi- mobil veri karışık 8-9 saat ekran açık süresi alıyorum. Rom beta olduğu için ufak tefek hatalar oluyor ama can sıkıcı durumda değil. Gayet akıcı rom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefilcix -- 19 Nisan 2021; 16:31:9 >
  • Arkadaşlar Xiaomi Mi 9T 128 GB telefonumun orijinal şarj adaptörünü işyerinden çalmışlar. Alışveriş sitelerine baktım orijinal satanı bulamadım. Bulsam da emin olamadım.

Aslında kaliteli şarj aleti üreten çinli firmaların şarj aletlerini de alabilirim Ugreen, Anker gibi ama yarın bir gün telefonu satmak icap ederse diye xiaomi şarj adaptörü elimde bulunsun istiyorum.

Var mı sizin bildiğiniz 100% Orijinal şarj adaptörü satan bir satıcı?

• V12.0.8 güncellemesi geldi

• Yine güvenlik yaması, halbuki o kadar çok bug var ki

• 12.5 ne zaman gelecek?
  • MaximillianFoe kullanıcısına yanıt
    Haziran Ağustos gibi anca gelir

• tekin-71 kullanıcısına yanıt

Betaya kaydolduk umarım daha erken gelir 😁 çok problemi var

• Ordinaryus1 O kullanıcısına yanıt
    Umarım oyle olur. 11 i mumla aradik 12 ye gecince

• 
Sayfa: önceki 12391240124112421243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.