Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (1221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.740
Cevap
309
Favori
1.788.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12191220122112221223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekranda boşluk bırakmadan tam uyumlu kaplayan ekran koruyucu önerisinde bulunabilecek var mı?
    Ne kadar zor bu telefona düzgün bir ekran koruyucu bulabilmek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yashiii

Bunun çözümünü bilen yokmu arkadaşlar

Alıntıları Göster

Lütfen yardım

• 12.06 eu romdayım oyunsuz şarj durumu geçmek istiyenler için ön bilgi olabilir..cihaz 2 el aldım yaklaşık 10 aylık cihaz..evveliyatını pek bilmiyorum. ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-
    Bu arada kullanım wifi ile kalan %75

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByÇINAR -- 2 Ocak 2021; 23:48:58 >
  • Yabancı bir siteden mıuı 12 için kernel buldum yükledim fakat cihazın stabilisini biraz bozdu..takılmalar ,uygulamalara gir çıklarda takılmalar vardı..şuan için orjinal eu kerneli gayet iyi.
  • ByÇINAR kullanıcısına yanıt

Dostum nasıl yapabiliriz bu işleri, kilit açma twrp kurma sonra rom atma vs. Salağa anlatır gibi nasıl global den eu stabil geçerim

• Poljak50 kullanıcısına yanıt

Açık zaten. Ondan değil hocam

• Bu zıkkımın olayi nedir. %26 sarj yemis. Yoksa telefonu sömüren bu mu?

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-
  • ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

Uygulama pil tasarrufuna basınca tepki vermiyor.

Neden böyle olmuş olabilir kaldırdığım uygulama kaynaklı olabilir mi?

Mi12 yüklü

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt

Güvenlik uygulamasının verilerini temizleyin yada güncellemelerini kaldırın.

• Espa kullanıcısına yanıt
    ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

Değişen birşey olmadı yine açılmıyor

• Ekranda ısınırken oyun oynamaktan kaynaklı izler var mesela leş yazıyor silah işareti var gibi... Batarya konusunda da performans kaybı yaşıyorum. Ankarada oturuyorum servisler hakkında bilgim yok. Bununla ilgili deneyimi olan yazarsa hem benim hem konu için fena olmaz

Edit: İmla ve komple mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mk6616 -- 5 Ocak 2021; 9:7:51 >
  • Telefonun orjinal kılıfın aynisindan nereden bulabilirim ?
    Amazon uzerinden bir tane aldım ama gesture ile kullanıma uygun değil. Ekranın üzerinde çıkıntı yapıyor bu yüzden kılıfa takılıyor elim.
  • Espa kullanıcısına yanıt

App: Battery & performance

Package: com.miui.powerkeeper

Result: Success

uygulamayı yükledim düzeldi

• Arkadaşlar merhaba, cihaza miui 12 yükledikten sonra cihaz kendi kendine ekrana dokunuyormuş gibi davranmaya başladı. Çok sinir bozucu bir durum. Miui 11 de böyle bir sorun yoktu. Tavsiyeniz var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordinaryus1

Dostum nasıl yapabiliriz bu işleri, kilit açma twrp kurma sonra rom atma vs. Salağa anlatır gibi nasıl global den eu stabil geçerim

Cihazı bi arkadaşa sattım.şuan redmi note 8 pro dayım.hocam anlatmak isterdşm ama yazı ile biraz zor o işler youtubede biraz takılmanız lazım.öncelikle twrp ve root dan başlayın.rom işi daha sonra daha kolay.video izlemeniz lazım öğrenmek için

• bu telefon için canlı hava durumuna uygun tema yada duvar kağıdı varmı önerebileceğiniz?

• @CAN@ kullanıcısına yanıt
    Bende de benzer problem olmustu,tekrar kurunca duzeldi. Size tavsiyem yeni bir kurulum yapin
  • quote:

Orijinalden alıntı: silveraction

Bende de benzer problem olmustu,tekrar kurunca duzeldi. Size tavsiyem yeni bir kurulum yapin

Cevabınız için teşekkür ederim. Cihaza temiz kurulum yaptım ancak düzelmedi. İnternetten yaptığım araştırmalarda sorunun ghost touch olarak geçtiğini ve ekran değişimi ile çözüldüğünü gördüm. Ürünün garantisi devam ediyorken servise verdim. Gelişmeleri yazarım.

• 
Sayfa: önceki 12191220122112221223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.