Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (1219. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12171218121912201221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MIUI 13 haberleri beklerken 12.5 çıktı. Mi 9t için beta çin sürümü de bugün yayınlanmış.

https://forum.donanimhaber.com/miui-12-5-duyuruldu-daha-akici-ve-daha-hizli--147202612

• quote:

Orijinalden alıntı: hypocrat

Arkadaşlar bu android sistemin pili sömürmesini engellemek için bir çözüm bulan yok mu hala :(

Telefonu kapat aç olmuyorsa telefona güncelleme yaptın sanırım ve sıfırlaman gerekebiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Espa

Evet çoğu kişi memnun, miui12 Android 10 oturdu diyebiliriz. Bahar aylarında da Android 11 gelir ama oturması ne kadar sürer tahminim yok, güncelleme gelirse hemen yüklemeyin.  

Hocam şarjı çok yiyor mu acaba merak ediyorum

• lazer__ kullanıcısına yanıt

A 11 Günlük kullanım için pek stabil değil deniyor buglar varmış betada, daha yolu var. Pil için fark olduğunu yazan görmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Espa

A 11 Günlük kullanım için pek stabil değil deniyor buglar varmış betada, daha yolu var. Pil için fark olduğunu yazan görmedim.

Android 10 mui 12 oturdu dediniz ya onun için sordum yani bazı arkadaşlar hâlâ beğenmiyor pili bu güncelleme ile sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 28 Aralık 2020; 23:41:37 >
  • lazer__ kullanıcısına yanıt

Evet ilk çıkan sürümlere göre gayet iyi durumda. Bu kadar yeni görsellik animasyon geldi miui11 ile aynı pil süresini kimse beklemesin zaten.. Bir miktar düşüş var ama 1 günü çok rahat çıkarıyor yine.

• Espa kullanıcısına yanıt

Dostum, bu miui 12.5 bizim global rom ne zaman düşer? Tahmini

• Ordinaryus1 O kullanıcısına yanıt

Stabil için tarih vermemişler Ocak ayında açık beta olarak yayınlanacakmış sadece bu bilgi var.

• quote:

Orijinalden alıntı: s-adebisi

Whatsapp'tan ne zaman video atsam karşı tarafta video donarak çalışıyor. Bu sorunun çözümü var mı?

Yok mu bunun bir çözümü?

• sessizharflik kullanıcısına yanıt
    İmei repair düzgün yapılmamıs,tekrardan güvenilir bir yere yazdırın..yada kendiniz yapabilirseniz yapın.
  • sessizharflik kullanıcısına yanıt
    Mi9 aynı pozisyonda bi yere yaptırdık..cihazı data kısmı gitti.hiçbir şekilde pc görmedi cihazı..bootloder de kapalı şekilde bize geldi ama imei yazılmıstı.
    Yaptıracaksanız garanti alıp yaptırın bu sekil cihazlardan 350 400 lira isteniyor..
    Birader o sekil sattı cihazı..
  • Poco x3 vardı biraz üste para alarak bu cihaza geçtim..İlk çıktığı zamanlarda da kullanmıstım bu cihazı..rom atarken devamlı dahili hafıza silinmesinden sıkılıp satmıstım..
    Büyük cihaz bana göre değil anladığım,bu ölçülerdeki cihazlar gayet iyi kullanım açısından.
  • Bu firmadan bu kılıftan alan kullanıcı varmı acaba ? ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-
  • UoH kullanıcısına yanıt
    Bu firmadan başka bir kılıf sipariş verdim güvenilir bir firma ve gayet kaliteli kılıfları
  • lord-06- kullanıcısına yanıt
    Firma konusunda çok olumlu seyler duydum benim tereddüt ettiğim bazı kılıflar cihazı anlamsız yere kaba göstermesi.
    Dediğim gibi bu kılıfı almadım başka bir model aldım kaba filan göstermedi ama varsa spesifik bu kılıfı kullanan yorumlarsa daha sağlıklı olur.

Fiyat farkı yoksa kendi sitesinden almak yerine trendyol, hepsiburada gibi yerlerde mağazası varsa oradan alın. Bir sorun olduğunda en azından bir muhatap bulabilirsiniz.

Varmış;

https://www.trendyol.com/magaza/dara-aksesuar-m-113027?sst=0

• Espa kullanıcısına yanıt

Kaba göstermeyen ince kılıf arıyorum ama yok. Bu telefon için gerçekten kılıf kıtlığı var

• Ordinaryus1 O kullanıcısına yanıt
    Ben mobil caddeden almıstım bi bakın oraya isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yashiii

Telefon sessizde iken whatsapp tan arama gelince telefonda hiçbir titreşim geri bildirim bişey çıkmıyor. Baya bi kurcaladim ama olmadı. Bilgisi olan varmı arkadaşlar

Bunun çözümünü bilen yokmu arkadaşlar

• 
Sayfa: önceki 12171218121912201221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.