Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (1216. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12141215121612171218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Doğrudur, resmi olarak almayacak. Elbet sunulur kullanmak isteyenler için.

• Bana hâlâ 12.0.5 güncellemesi gelmedi EAA rom. Herkeste böyle mi?
  • Bu telefonun resmi olarak android 11 almayacak olması saçmalığına kim karar verdi acaba? Tam manasıyla aptallık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: warchief46

Bu telefonun resmi olarak android 11 almayacak olması saçmalığına kim karar verdi acaba? Tam manasıyla aptallık.
  • Uygulama simgesine basılı tutunca çıkan seçenekler özelleştirilebilir mi? Google mapse basılı tutunca ev ve iş rotaları için kısayol çıkıyor mesela ondan bahsediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mi modelleri 3 yıl güncelleme aldığından 11 i alacaktır testleri yapılıyor zaten teknoloji sitesi diye geçinen c/p sitelerin haberlerine aldanmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: warchief46

Bu telefonun resmi olarak android 11 almayacak olması saçmalığına kim karar verdi acaba? Tam manasıyla aptallık.

• Bu sürüm ilk a11 betasına göre gayet kullanılabilir 3 haftaya yakındır ciddi sorun yaşamadım
    ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-
  • birkaç gündür instagram bildirimleri gelmiyor. uygulamaya girince dmden gelenler gözüküyor ama kilit ekraninda vs. bildirim gelmiyor . tüm bildirim ayarlari acik.silip yeniden kurdum düzelmedi.
  • warchief46 W kullanıcısına yanıt

Hocam yüncrllem alacaktır cihaz.

• Arkadaşlar iyi akşamlar bir sorunum var yardımcı olabilirseniz çok sevinirim son 1 haftadır telefonumda çok fazla uygulama resim vb olmadığı halde hafıza uyarısı alıyorum depolama kısmına girdiğimde ise bu görüntüyle karşılaştım lütfen yardım edin bu nedir diğer diye belirttiği şey o kadar yer kaplıyor ki telefonu bitirmiş resmen
    ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

• fthcicek kullanıcısına yanıt

Ne var diğer kısmında? Girip bakın hafıza kartınıza. Dolu olan klasörü görürsünüz elbet..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 16 Aralık 2020; 20:12:31 >
  • theVerge T kullanıcısına yanıt

Bilmiyorum tıklayamıyorum görüntüleyemiyorum o kısmı bu neden olabilir normalde tıkanıyor mu o kısma

• fthcicek kullanıcısına yanıt
  • theVerge T kullanıcısına yanıt

Allah razı olsun hocam çok sağol şıp diye çözdüm problemi mp4 dosyası varmış o kadar çok ki inanamadım halbuki hiç biri video falan değil giriyosun yeniden oynat yazıyor sadece anlayamadım ne olduğunu ama hepsini sildim sorun çözüldü çok teşekkür ederim 🙏🏻

• Arkadaşlar başına gelen var mı merak ediyorum Mi9t kullanıcısıyım son 3 4 aydır telefon ekranı kendi kendine bir yerlere dokunmuş olarak algılıyor video izlerken kapatıyor ileri geri sarıyor belge bakarken cıkıyor ana ekranda yana kaydırma felan yapıyor bu durum başına gelen oldu mu acaba ?

• hasancan003 H kullanıcısına yanıt

Daha önce 2-3 kişinin daha başına gelmişti, donanımsal bir sorun bu. Garantisi varsa servise gönderin ekranı değiştirmeleri gerekiyor.

• Çok sorulan bir soru sorucam biraz araştırdım konuyu ama çok tartışma gördüm o yüzden güncel olarak emin olmak adına soruyorum. Telefona 1 ay önce IMEI atıldı. Telefonu ayarlardan sıfırlarsam IMEI gidiyor anladığım kadarıyla fakat ben içindeki herşeyin silinmesini istiyorum nasıl yapıcağım.
  • 
Sayfa: önceki 12141215121612171218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.