Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (1210. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26.738
Cevap
310
Favori
1.787.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12081209121012111212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bi forum sitesinde gezinirken şöyle bir bilgiye rastladım. Twrp den rom yükleyince açık olan bootloader kilidi tekrar kapanıyormuş. Bu bilginin aslı varmıdır arkadaşlar ? Miflash uygulamasından yüklemek dahamı sağlıklı olur ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzopropil Alkol sıkarak önce o bölgedeki kir, yağ ve benzeri maddeleri yumuşatmak lazım.

Sonrasında diş fırçası ve benzeri yumuşak bir eşya kullanarak temizlik yapılabilir.

Aşağıdaki linkte açıklama kısmında yararlı bilgiler mevcut bir çok alanda temizlik için kullanılır.

https://urun.n11.com/bakim-spreyleri/stein-yuzde-yuz-saf-999-izopropil-alkol-1-lt-P446183175

• codename_lord C kullanıcısına yanıt

1200 sayfa konuda böyle bir şeyi ilk defa sizden duyduk. İlk sayfada bilgiler mevcut zaten farklı bir yerden araştırmanıza gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 25 Kasım 2020; 8:38:52 >
  • theVerge T kullanıcısına yanıt

Tamamdır hocam teşekkür ederim. O kadar çok bilgi kirliliği varki. Dediğiniz gibi bu konudan başka bi yere bakıp hiç akıl bulandırmaya gerek yok 👍

• Sevgili arkadaşlar cihazım imei repairli ve ben telefonu satacağım sıfırlamak istiyorum. Ancak sıfırladığımda imei de uçacak.

İmei uçmadan sıfırlamanın yolu nedir? Bilen arkadaşlar yazabilirse çok sevinirim. Hızlıca ben yaparım diyen olursa ücretini de veririm.

• sarper26 kullanıcısına yanıt

Miflashtan global rom flashlayin sağ altta clean all seçeneği aktif olsun sadece. İnternette anlatimi var bir cok sitede

• 01Mrt 0 kullanıcısına yanıt

Bende de o sorun oluyor pandemi başladığından beri. Telefonu kolonya dezenfektanla silmekten tıkanıyor.

Bir iğne ile çok bastırmadan temizleyip. Sonra da küçük bir kartvizitle üstünden geçebilirsin.

• kobaol10 K kullanıcısına yanıt

Ben, şekersiz falım sakızı biraz çiğneyip ahize, mikrofon ve şarj kısmına bastırıyorum. Ne kadar tıkanıklık varsa açıyor, temizliyor.

Ama kesinlikle şekersiz sakız olacak. Şekerli olursa yapışıp kalır :)

• Merhaba.
    2 gün önce instagramı açmaya çalışırken instagram sürekli çöküyor uyarısı alıyordum. Instayı silip yeniden yükledim düzeldi. Ancak şu an atmış olduğum bir fotoyu düzenlemeye çalışırken yine aynı hatayı aldım üst üste. Nasıl çözebilirim bunu?

• Üstatlar çok acil yardım ihtiyacım var. Geçen gün rom attım sonrasında fastboot a düştü. Daha önce bir sürü rom yükledim işlemleri biliyorum ve doğru da yapıyorum. Ama geçen gün fastboot a düştükten sonra bir daha stock rom dahi yükleyemez oldum. Flash Tool'ların hepsini denedim hiç birisi işe yaramıyor. Fastboot'a düştükten sonra twrp'ye de girmiyor. vbmeta da yüklenmiyor. Cihaz böyle olunca sadece cmd ile rom yükleyebiliyorum. Bu şekilde stock rom yüklesem bile daha sonra twrp ile custom roma geçtiğime magisk kurduğum zaman cihaz yine fastboot a düşüyor.Hangi romu kurarsam kurayım değişmiyor. Acil yardımınıza ihtiyacım var.

• 12.0.5 sürümde Tv ekran yansıtma çalışıyormu acaba ben aktif edemedim bir türlü .
  • UoH kullanıcısına yanıt
    Çalışıyor herhangi bir sorun yaşamıyorum
  • kobaol10 K kullanıcısına yanıt

slime ile temizle. kimsayasal alkol sıvıya bulaşma. tık tık. iki dakikada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtcanbay -- 26 Kasım 2020; 1:47:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frenze

Ben, şekersiz falım sakızı biraz çiğneyip ahize, mikrofon ve şarj kısmına bastırıyorum. Ne kadar tıkanıklık varsa açıyor, temizliyor.

Ama kesinlikle şekersiz sakız olacak. Şekerli olursa yapışıp kalır :)

Bilgilendirme için teşekkürler. Denedim mükemmel sonuç aldım. Ahizeden gelen sesi eşim bile duyuyor. Allah'tan karışık dolaşık işlerim yok. ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- 

• Arkadaşlar bu android sistemin pili sömürmesini engellemek için bir çözüm bulan yok mu hala :( ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-
  • hypocrat H kullanıcısına yanıt
    Son sürümlerde bu sorun ortadan kalktı. Gece boyunca pil % kaç düşüyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben yatmadan şarjdan çıkardım 100 İken, biraz Instagram da takıldım 99 da uyudum sabah kalktım 97 idi. Çift sim ve çift mail senkronize açılı şekilde. 12.0.5 bi sıkıntı görünmüyor bende şuanlık.
  • Instagram hikaye sorunu düzeldi mi? Art arda hikaye atınca sıkıntı çıkarıyordu bayadır denemiyorum😂
  • Gece şarjı gitmiyor eu son sürüm kurulu android sistemi baya sömürüyor ama
  • 
Sayfa: önceki 12081209121012111212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.