Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (1207. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.737
Cevap
310
Favori
1.787.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12051206120712081209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar, alacağımız 9t'de ghost touch sorunu oluştu diyelim ekran değişimine/servise gittikten sonra o sorunun bir daha oluşma ihtimali olur mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çiziksiz, sorunsuz, mistore dan alınma 9t kaç para eder sizce? Mi 10t pro alasım var ama kararsızım.
    Cihazım 1 yıllık özenle kullanıldı. Oyun vs oynamam. Şarjı 10 altına düşmedi hiç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • car_lover C kullanıcısına yanıt

Bende düşünüyorum, benim de 1 yıllık tertemiz ve xiaomi garantili, hepsiburada takas olarak 2145 tl veriyor çek olarak, geçen Aralık da 2650ye almıştım iyi para aslında 2145 tl ama telefoncuların bu parayı vereceğini sanmam, öldürürler kesin

Benim de 10 aylık cihazım var tr garantili 64 GB sürümü, 2400'e koydum ilan sitelerine. Genelde 2000 civarı teklif ediyorlar, geri çeviriyorum.

• Espa kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim cevaplar için.

muhtemelen bi ayarı var akşam 8 den sonra olacak şekilde ayarlamış sanırım eşim, pil performans, güç vb aradım ama bulamadım. ekran resmi göndermeme gerek yok, normal siyah beyaz oluyor işte, gerçi merak ettim ekran resmi nasıl alıyor, deneyeyim, paylaşırım :)

instagram tv yi düzeltme şansımız yok mu? instagram kesmesin, telefonun ekran ayarını değiştirmek gibi bir seçeneğimiz var mı?

• Freddy Krueger kullanıcısına yanıt

Hepsiburada iyi veriyormuş şaşırdım.

O zaman satıp mi 10t alsak hepsiburada dan 3 taksit üzeri olur mu acaba. Olursa mantıklı.

Bildiğiniz gibi 3500 lira üzeri telefonlarda maksimum 3 taksit oluyor.

3 taksitten fazla olmuyor, 3 takside de vade farkı oluyor orada da maalesef

• spinmaster kullanıcısına yanıt

Peki keşke şu da olsaydı veya bu böyle olmasaydı dediğiniz bir özelliği var mı acaba? Ben bu cihazla realme 6 pro arasında kaldım. Performans olarak benzer yerdeler ama ekran tipleri değişikve bence iki ekranında kendine göre avantaj dezavantajları var mesela realme nin ips ekranin hz degeri normalden yuksek ama parlaklık olarak geride oldugu belirtiliyor. Sanilmasin realme savunuyorum. :) İki modeli artı eksisiyle konusmakti amacim. Bu ayarda performans ve fiyat olarakta aynı segmentteler. İkisinde de telephoto lens mevcut. 9t'de ise hafıza kartı yuvası yok. Mesela siz veya diger arkadaslar tekrar alma sansiniz olsa bu ayarda yine aynisi mi alirdiniz realme 6 pro yonelir miydiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: silveraction

Bu mesaj silindi.

Kusura bakma, bu kadar kaba ve kötü bir uslupla cevap verileceğini bilsem sence büyük hata ederek arkadaşın mesajına cevap yazmazdım. Artı burada kimin ne yazacağına sen mi karar veriyorsun? Önce terbiyeli ol arkadaşım

• Ağlama beni de aglatacaksin 😄 Gereksiz islerde bugun sen düştün payımıza.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: silveraction

Ağlama beni de aglatacaksin 😄 Gereksiz islerde bugun sen düştün payımıza.

Benimle bir derdin mi var? Neden terbiyesizlik yapıyorsun? Sana karşı bir hakaretim kötü sözüm olmamasına rağmen?

• Arkadasim alinma bu kadar,al telefonu kullan zevkle. Pisman olmazsin,herseyi incelersen devamli aklinda soru işareti kallir,sonucta orta seviye telefon bunlar. Bu paraya bence hala cok güzel telefon.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bazı konularda bazı arkadaşlarımız çok fazla aynı soruları sorduğu için forum içinde bazen ters yanıtlar olabiliyor. Yine de arkadaşımızın üslubunu ben de doğru bulmuyorum.

Daha önce de belirtmiştim ama bu kadar başlık altında bulmanız zor. Teknik olarak çok bilgili biri değilim. Ips ile amoled arasında kalınıyorsa ben amoled taraftarıyım. Ayrıca cihaz pro olmasına rağmen real mi serisinden olduğu için mi9 t'den pek üstün bir cihaz değil gibi görünüyor. Özellikle karbon görünümlü olanı kullandığım için, kasasının harika görünümü, tam ekran olması, pop-up kamerasının motorlu olması ki bu forumda bu zamana kadar bu kameranın bozulduğuna dair tek bir satır okumadım, bu gibi nedenlerle ben kesinlikle Mi 9T alırdım. Sadece kasa ve görünüm şıklığı bile benim için yeterli olurdu. Teknik bilgi olarak sizi tatmin edemeyebilirim ama son kullanıcı olarak yaşadığım hissiyatı dikkate alırsanız kesinlikle Mi 9T hala harika bir cihaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Freddy Krueger

Bende düşünüyorum, benim de 1 yıllık tertemiz ve xiaomi garantili, hepsiburada takas olarak 2145 tl veriyor çek olarak, geçen Aralık da 2650ye almıştım iyi para aslında 2145 tl ama telefoncuların bu parayı vereceğini sanmam, öldürürler kesin

Yeni bir şey daha öğrendim. Hepsiburada 2. el cihazınızı alıyor, yenisini mi veriyor? Vay be...

• quote:

Orijinalden alıntı: Beetleguese

teşekkür ederim cevaplar için.

muhtemelen bi ayarı var akşam 8 den sonra olacak şekilde ayarlamış sanırım eşim, pil performans, güç vb aradım ama bulamadım. ekran resmi göndermeme gerek yok, normal siyah beyaz oluyor işte, gerçi merak ettim ekran resmi nasıl alıyor, deneyeyim, paylaşırım :)

instagram tv yi düzeltme şansımız yok mu? instagram kesmesin, telefonun ekran ayarını değiştirmek gibi bir seçeneğimiz var mı?

Ben o kadar karıştırdım ayarları şarj olunca siyah beyaz olmaya dair bir şey bulamadım.

Yazılımsal bi sorun var bence

• lazer__ kullanıcısına yanıt

yok yazılımsal sorun değil, dün gece oturduk 1 saat uğraştık ve bulduk, uyku modu gibi bi mod var, onu açınca şarja taktığında ekran siyah beyaz oluyor :)

• spinmaster kullanıcısına yanıt
    Evet, hediye çeki olarak hesaba tanımlanıyor. Ama uyarayım piyasanın altında verdikleri ücret. Letgo sahibinden vs yerlerde satabilirseniz daha karlı olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Espa kullanıcısına yanıt

Cihazdan çok memnunum. Satma gibi bir düşüncem yok. Sadece bu işlemi bilmiyordum, öğrenmiş oldum. Benim gibi bir kullanıcının alıpta offf diyeceği bir telefon yok zaten. Mi 10T alsam aradaki farkı bile anlamam. Benim için süper bir cihaz, kullanmaya devam...

• 
Sayfa: önceki 12051206120712081209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.