Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (1198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11961197119811991200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 12.05 gelmişti 3 gün önce yapmamıştım, şimdi kontrol ediyorum indirmek için 12.05 i göstermiyor sebebi ne olabilir

• Arkadaşlar 10.3.11deyim 12ye geçmeli miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GCam Urnyx Megacam config

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

Stock Kamera

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Tlf artik ekran görüntüsu almiyor, saka gibi

• 12.05 güncellemesi şarj konusunda az da olsa iyileşme gösterdi ama Android sıkıntısı bir kaç gündür gözlemlediğim kadarı ile devam ediyor telefonu wipe data yapmadığım için mi sizce arkadaşlar

• silveraction kullanıcısına yanıt

Geçmiş sayfalarda çözümü vardı.

• e-rose kullanıcısına yanıt
    Turk işi kesin çözüm yaptim, telefonu kapat aç düzeldi 😊

• Xiaomi.eu Weekly 20.10.22 sürümünü kullanan var mı? Yeni Android ve arayüz nasıl? Stabil olanı çok sıkmaya başladı, weekly geçmek istiyorum.

• Antocio kullanıcısına yanıt

Android 11 betaya şu anda bulaşmayın, zaten ilk sürüm sorunlar olduğunu yazanlar vardı Telegram grubunda. Beta için 20.9.17 sürümü oldukça stabil, en son Android 10 sürümü bu.

• Espa kullanıcısına yanıt

Tamamdır, bahsettiğiniz sürümü deneyeceğim. Umarım elimdeki TWRP sürümü uyumludur kurmak için, güzel de bir Magisk buldum mu idare eder. Stabil'den Beta'Ya geçerken IMEI kaybetme durumum vs olmaz sanırım, direkt flashlayabilirim diye düşünüyorum.

• https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/146202093#146202093 çözümü bilen yok mudur arkadaşlar?

• lord-06- kullanıcısına yanıt
    Pil tüketiminde ne gözüküyor? O bölümlerin fotoğrafını atarsanız daha çok bilgi sahibi oluruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu reset attım bir gördüm ki şarj 66'dan 64 e dustu. İnanamadim birdaha attım 62. Şimdi de 61 oldu. pil öldü mü acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiglera Beta -- 29 Ekim 2020; 23:7:15 >
  • Tiglera Beta T kullanıcısına yanıt
    Yeniden başlatınca %1-2 gidiyor normal, tüm telefonlar böyle.

• Espa kullanıcısına yanıt
    30-40 saniyelik işlemin sistemi bu kadar yorduğunu bilmiyordum hocam çok sağolun.

• Tiglera Beta T kullanıcısına yanıt
    Cihazda arka planda çalışan çok fazla servis, program var. Onları başlatmak için sistem güç harcıyor. Arka arkaya sırayla onlarca program açtığınızı düşünün.
    O yüzden de sık sık ram temizlemeyin denir mesela.
    Kapanan bir programı tekrar başlatmak, ramden geri cagirmaktan daha meşakkatli.

• arkadaşlar telefonu 15 aydır kullanıyorum.

ilk aylarda telefonun yüzde 2-3 civarından yüzde 100 e şarj olması tam 1 saat 35 dk sürerdi. sonra eu rom'a geçtim. son aylarda yüzde 2-3 ten tam dolu hale gelmesi 1 saat 15 dk alıyor. üstelik aynı şarj cihazı. yani teknik olarak böyle birşey mümkün mü ? yoksa eu rom'la gelen yazılımsal bir sorun mudur bu ? birçok şarj testi videolarını da izledim hep yüzde 100 e ulaşması 1 saat 35 dk civarı sürüyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WalterWhite00 -- 29 Ekim 2020; 23:55:22 >
  • WalterWhite00 kullanıcısına yanıt

Pillerin doğası gereği zamanla kapasitesi azaldığı için şarj süresi kısalmış olabilir. İlk aldığınızda 4000mah, 15 ay sonra 3600 mah şarj ettiğinizi düşünün.

• quote:

Orijinalden alıntı: Espa

Pillerin doğası gereği zamanla kapasitesi azaldığı için şarj süresi kısalmış olabilir. İlk aldığınızda 4000mah, 15 ay sonra 3600 mah şarj ettiğinizi düşünün.

hocam bataryayı da çok dikkatli kullanıyorum aslında. yani dolmadan çıkarmam, yüzde 15 lerde takarım genelde. şarjdayken kullanmam vs.

ama dikkatimi çekti. 1 saat 15 dk şarj ettim az önce yine. ve daha hiç kullanmadan 10 dk sonra bi baktım direk yüzde 95 e düşmüş. 10 dk bekleme süresiyle sadece yüzde 5 gitmiş..

dün ise 2 saat falan şarjda bırakmıştım. çektiğimde hem ekran süresini uzun verdi hem de öyle hızlı bir şarj düşüşü yaşanmadı.

sanırım eu rom, aslında batarya tam dolmadan tam dolmuş gibi gösteriyor. yani birkaç aydır test ediyorum. telefonu 1 saat 35 dk'dan fazla şarjda tutarsam hem hızlı boşalmıyor, hem düzensiz bir pil grafiği yok. gayet sorunsuz ve güzel bir ekran süresi veriyor. ama 1 saat 15 dakikada doldu zannedip şarjdan çekince daha çabuk bitiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WalterWhite00 -- 30 Ekim 2020; 0:17:24 >

• Pili hiç kullanmasanız bile durduğu yerde kayıp yaşanıyor, içindeki kimyasallarla ilgili. O yüzden kullanılmasa bile eski pillerin kapasitesi hep azalır. Piller %40 seviyesinde buzdolabında saklanırsa kayıp minimuma iniyor tabi.

Cihaz %100 şarj gösterse bile şarja takılı olunca şarj almaya devam ediyor telefonun göstergesindeki kalibrasyon ile bir sıkıntı var.

Marketten battery guru uygulamasını kurup kontrol edin orada giren amper gözüküyor. %100'den sonra bile giriş olduğunu görürsünüz, zaten program %100 dolumdan bir süre sonra tamamen şarj oldu yazacak bu şekilde test edebilirsiniz. Bu şekilde %100'den düşmesi de uzun sürüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Espa -- 30 Ekim 2020; 0:29:28 >
  • 
Sayfa: önceki 11961197119811991200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.