Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (1191. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11891190119111921193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ALIENWARE

Beklenen update geldi. Bakalım uyanik kalma sorunu çözülmüş mü.

yeni guncellememi geldi hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jaws01 J kullanıcısına yanıt

Gelmiş hocam yaptım şimdi umarım şu sıkıntı çözülmüştür telefonun şarjı bir gün zor gidiyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marc Marquez

Gelmiş hocam yaptım şimdi umarım şu sıkıntı çözülmüştür telefonun şarjı bir gün zor gidiyordu.

link varmi hocam

• İlk gözlemlerime göre 12.0.5 güncellemesiyle geçişler daha akışkan ve seri hale gelmiş. Şarj performansı da şimdi da birkaç saatlik kullanım için aynı duruyor.

• 4 5 aydir mi 9t kullaniyorum ekran birden kapandi cihaz calisiyor bildirimler sesler hersey tamam ekranda hic tepki yok size sorun nedir?

• EEA'ya bekle ki gelsin şimdi yeni güncelleme, geçen sefer de 1 ayı buldu globale gelmesi!

• quote:

Orijinalden alıntı: ALIENWARE

Beklenen update geldi. Bakalım uyanik kalma sorunu çözülmüş mü.

Hocam yenilikler listesini paylaşabilir misin bir farklılık var ise. Teşekkürler...

• Freddy Krueger kullanıcısına yanıt
    ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

• bana gelmedi guncelleme

• Ben de güncellemeyi yaptım. Şimdilik uyanık kalma problemi çözülmüş gibi duruyor. Onun haricinde bir değişiklik hissetmedim birkaç saatlik kullanımda.

• Kardeşimde de bende de Mi 9T var, onun imei repair işlemini yakın zamanda yaptım. İkimizin de WLAN MAC adreslerimiz aynı olmuş, modeme bağlanamıyoruz aynı anda, halbuki onun işlemleri yaparken onun kendi QCN dosyasını kullandım, neden böyle oldu bir fikriniz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 16 Ekim 2020; 22:37:50 >
  • Khalasar kullanıcısına yanıt

QCN dosyaları karışmıştır büyük ihtimal.

WIFI ayarlarında bağlı olunan ağa girince rastgele MAC adresi kullan seçeneği var oradan farklı adresleri alabilirsiniz.

• Espa kullanıcısına yanıt

Kardeşimin telefonu yaparken, efs yedeğine dönmek zorunda kalmıştım, onun efs yerine, yanlışlıkla kendi efs'mi ona flashlamış olabilirim tek ihtimal o geliyor aklıma.

Teşekkür ederim o seçeneği işaretleyerek hallettim sorunu, modem arayüzünde de Kernel hatası verip duruyordu, heralde modem bozuldu diyerek modem bakıyordum almak için valla. Modemi kurcalarken mac filtresinde farkettim, ikimizin de macler aynı, birimiz bağlanınca diğerini atıyor, diğeri bağlanınca beni atıyor. Hallettim şimdi sağolun.

• ALIENWARE kullanıcısına yanıt
    Tavsiye ettiğiniz sade güzel temalar var mı ? Suan White Room kullanıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tema kullanmadığım için tavsiyem yok hocam maalesef.

• Güncelleme hangi roma geldi arkadaşlar bende görünmüyor?

• ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-
    Miui 12

• Güncelleme bende neden gözükmüyor arkadaşlar

• Güncelleme MI sürümüne geldi, Xiaomi klasiği olarak güncelleme geldiği zaman yüklediniz yüklediniz, sonraki gün güncelleme kaybolur 1 hafta kadar sonra geri gelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme de birşey yok. Xiaomi nin yazılım alanında adam akıllı arge yapması lazım

• 
Sayfa: önceki 11891190119111921193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.