Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (1184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11821183118411851186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Birkaç gün bekleyin. Eğer aşırı tüketim devam ediyorsa büyük ihtimal hatalı işlem yapılmıştır. Tekrar Imei repair işleminin yapılması gerecek gibi gözüküyor.
  • Yen@l kullanıcısına yanıt
    Ben IMEI repair yapalı 2 haftayı geçti, az önce yeniden repair yaptım durum hala aynı değişen birşey yok
    ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-. Nerede hata yapıyorum ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Subsie kullanıcısına yanıt
    Android sistemi kullanımı bilinen ir bug, imei ile alakası yok. Hücre bekleme çok yüksek olursa imei sıkıntısı olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Espa kullanıcısına yanıt
    çözümü nedir espa hocam ne yapmam gerekir aydılatabilir misiniz ?
    ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Subsie -- 27 Eylül 2020; 12:52:56 >
  • Galerisi hoşuna gitmeyenlere şu linkteki galeriyi tavsiye ederim. Sağ tıklatıp indir deyin linke girince.
    https://drive.google.com/drive/folders/1-0GyQs9MYfGkFzQsEzSj5i7xLjMymvPt

QP Gallery 8.2 olanı kullanın.

Ben bunu kullanıyorum normal galerimdeki resmi paylaş deyip misal whatsapp ile göndermeye çalışında 10 kez whatsapp simgesine basmadan paylaşım yapmıyordu. Şimdi bu galeriyle sorunsuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OsmanlıKafası -- 27 Eylül 2020; 14:56:31 >
  • Arkadaşlar xiaomi mi9t telefonumun IMEI süresi doldu. Nerde IMEI yaptırabilirim telefona. Yardımcı olur musunuz
  • Subsie kullanıcısına yanıt
    Kesin şudur denebilecek çözümü yok. Deneme yanılma yaparak bulmanız gerekli. İmei yeniden atmak, rom değiştirmek, sıfırlamak vs, Miui bug u bile olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar merhaba iphone 7 cihazımı satarak aranıza katılmış bulunuyorum. Cihazdan her konuda çok memnunum fakat çözmem gereken bir sorun var iphone cihazımda paralı versiyon adım sayar kullanıyordum. Aynı uygulamayı mi 9 t telefona da kurdum fakat adım saymıyor başka uygulama yükledim o da saymıyor 5000 adım sayılan güzergah 467 adım olarak saymış bu sorunu nasıl çözerim..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • therevengercat kullanıcısına yanıt
    Kullandığın paralı program ne gibi ekstra özelliklere sahip bilmiyorum ama adım sayar için ücretsiz Google Fit uygulamasını deneyebilirsin kardeşim

• Freddy Krueger kullanıcısına yanıt
    Yok hocam artmıyor hiç bir şekilde adım saymıyor saysa bile 1000 adım attıysam 150 sayıyor

• Espa kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkür ederim, bilen birisine yaptırmak daha kolay olacak sanırım.
  • Bu şayomi niye güvenlik güncellemelesi vermiyor. 4 ay olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: tekin-71

Bu şayomi niye güvenlik güncellemelesi vermiyor. 4 ay olacak
    Güvensiz hissettiğin yer neresi?

• e-rose kullanıcısına yanıt
    İllaki güvensiz mi hissetmek gerek? Firmanın yazılım konusunda ki hassasiyetsiz tutumu daha önemli bence

• Arkadaşlar telefonum repairli, MIUI 12 yüklemek istiyorum en temiz yolu nedir? Sistem Güncelleme uygulamasından zipli dosyayı vermek mi, TWRP mi? Bir de EU rom kuracağım imei sıkıntı çıkarır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekin-71

İllaki güvensiz mi hissetmek gerek? Firmanın yazılım konusunda ki hassasiyetsiz tutumu daha önemli bence
    Vereceği kıytırık güncelleme ile hissedeceğin güven arasında onlarca küfür olacak ama güncelleme ile planlı eskitme yapıyorlar, tavsiye etmem.

• 4 aylık kullanımdan sonra ekranda ghost screen hatası çıktı hayırlı uğurlu olsun. Oynadığım oyunun izleri belli ekranın bazı yerlerinde şimdi bunu garanti kapsamına alıyorlar mı?

• BekirARSLAN kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun, normalde garanti kapsamında ama kasada bir çizik ezik vs varsa garantilik bir durum olsa bile garantiye sokmayabiliyorlar başıma geldi. Siz yine de garantiye verin, ücret talep ederlerse TR'de orman kanunları geçerli olduğu için önce bağırın çağırın (kabul görme olasılığınız artar) en son çare hakem heyetine başvurursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Espa

Geçmiş olsun, normalde garanti kapsamında ama kasada bir çizik ezik vs varsa garantilik bir durum olsa bile garantiye sokmayabiliyorlar başıma geldi. Siz yine de garantiye verin, ücret talep ederlerse TR'de orman kanunları geçerli olduğu için önce bağırın çağırın (kabul görme olasılığınız artar) en son çare hakem heyetine başvurursunuz.
    Aynen hocam öyle yapacağım. Şuan karantinadayim karantina bitince direk göndereceğim bakalım ne olacak bu arada ekran değişince orjinal ekran takılıyorlar değil mi? Her hangi bir kalite farkı vs oluyor mu?

• 
Sayfa: önceki 11821183118411851186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.