Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (1181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11791180118111821183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler hocam ama 18w benim cihaz 36w zarar vermez mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kedi Adam

Teşekkürler hocam ama 18w benim cihaz 36w zarar vermez mi ?
    Cihazınız kaç w destekliyorsa o kadar alır fazlasını almaz

Bir zararı olmaz rahat olun

• Kedi Adam kullanıcısına yanıt
    36W vermiyor cihaz cekmezse. Kontrolcu cihazda zaten, o ne kadar isterse o kadar ceker. 36W cihazi bu kadar uyguna bulamazsiniz, ilerde farkli cihazlarda kullanirsiniz. Output degerlerine bakin zaten 18W verdigi degerde mevcut. 9Volt 2Amper

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 21 Eylül 2020; 15:2:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler arkadaşlar. Fazlasını nverirsek bataryayı öldürürüz sanıyordum.

• lazer__ kullanıcısına yanıt
    Başka hat deneyin düzelmezse garantiye gönderin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Espa kullanıcısına yanıt
    kapatıp açınca düzeldi hocam umarım tekrar aynısını yapmaz.
  • Global sürüm de başka ülkelerde 12.0.3 sürümünün üstü verildimi ? Son surumden baya zaman geçti güvenlik guncellemesi de gelmedi.

• sonic35 kullanıcısına yanıt
    Çin versiyonu için 12.0.4 1 ay kadar önce çıktı. Global ve EU da ses yok henüz.

• ALIENWARE kullanıcısına yanıt
    Şu uyanık gözükme durumu için bir güncelleme yapsalar bari bazen boyle oluyor.
    ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

• Bazı arkadaşlar cihaz eskidi, çıkalı 1 yıl oldu falan demişler ama benim için bu cihaz ya amoled yanığı olursa ya da 7 veya 8 inç çentiksiz amoled ekranlı telefon çıkarsa eskir. Tabi ona da param yeterse😀. Çatır çatır film izliyorum bu cihazda. Görüntü muhteşem. Kulaklık ve hoparlör sesi de çok güzel. İşlemcisi zaten hızlı.Böyle bir cihaza şu an için eskidi demek ayıp oluyor biraz.

• Beyler ben bu telefonu ataştırdım almak istiyorum rom olmadan son sürüm olarak kaç saat ekran süresi veriyor bende 7 plus var artık değiştirmeliym ve bana mantıklı geldi ekran süresi iyiyse almak istiyorum yeşillendirirseniz sevinirim

• Sadettin32 S kullanıcısına yanıt
    Son sürümde max 5 saat alırsın kullanımına bağlı olarak bu süre değişiklik gösterebilir
  • NexusElite kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• NexusElite kullanıcısına yanıt
    Benzer fiyatta amoled ekranlı(film dizi önceliğim) bir telefon var mı

Şarjı çok iyi hala. Güncellemeden önce 7-8 saat ekran süresi alıyordum şimdi de 6-7 saat alıyorum çok fark olmadı. Aod,bluetooth,mobil veri açık sürekli bir de bende.

• CeLLaT_1905 kullanıcısına yanıt
    Türkiyeden garantili mi aldınız

Hayır yurtdışı cihaz.

• CeLLaT_1905 kullanıcısına yanıt
    İşte ben garantili almak istiyorum rom işiyle uğraşmak istemiyorum rom atılmadan kullanmak istiyorum o süreleri alamam galiba sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: Sadettin32

İşte ben garantili almak istiyorum rom işiyle uğraşmak istemiyorum rom atılmadan kullanmak istiyorum o süreleri alamam galiba sizce
    Halen iyi bir cihaz. Özellikle işlemci ve kamera konusunda iddialı diyebilirim bu fiyat bandında.
    Artı olarak Mi Note 10 Lite bakabilirsiniz. Onun da Kavisli ekran riski var ( Samsung Panel İnce pembe Cizgi )
    Batarya Çift Hat aktif, 3 Tane Çift uygulama ( Pil sömüren Letgo da dahil) Wifi ve Mobil veri karışık, 5,6 saat ekran süresi ve 27-28 saat en az bekleme alıyorum.
    Video özellikle Wifi ile seyredecekseniz 7 saatleri hatta 14-15 saat bekleme de 8 saatleri görmeniz mümkün .
    Tam ekran, 48 Normal-13 Mp kaliteli geniş açı kamerasını Google Cam ile çok iyi kullanabilirsiniz.
    Ben ki çok sıkılan bir insanım Normalde Mi6 harici bütün cihazlarımın ömrü en fazla 3 ay olmuştur.
    hatta ilk aldığımı satıp Realme 5 Pro, Mi9se falanda aldım, sonra tekrar gittim Mi9T aldım
    Şuan 8.ay'a girdi ve rekor kırdı bende

• Çok saolun hocam eğer dediğiniz gibi romsuz bu süreler alınıyorsa düşünmeden alınır

• 
Sayfa: önceki 11791180118111821183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.