Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (1136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11341135113611371138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güncellemeden sonra bildirim çubuğundaki simgeler hoş görünüyor fakat 3 taneden sonrasını göstermiyor. bu düzeltilebiliyor mu? ayarlarda bir şey bulamadım. uyku arasında ne gelmiş diye bakarken işimize yarıyordu. hangi alanda olursa olsun bazı şeylerin kısıtlanması can sıkıyor hakkaten. ios taklitçiliğinin sonu ne olacak bakalım
  • Eminim sorulmuştur ama yine de sorayım:) Mi 12 güncellemesi yeni geldi telefona. Güncellemeden önce dosyaların yedeğini almama gerek var mı? Silinmez değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuscan86

Eminim sorulmuştur ama yine de sorayım:) Mi 12 güncellemesi yeni geldi telefona. Güncellemeden önce dosyaların yedeğini almama gerek var mı? Silinmez değil mi?
    Rahatlıkla güncelleme yapabilirsiniz dostum

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Şu ayara bi bakar mısın? Ben kapatınca (Miui 12) takvim ikonunda 16 rakamı çıktı

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

• Freddy Krueger kullanıcısına yanıt
    Ayar açıktı kapadım açtım yine aynı 16 da kalıyor
  • efebora06 kullanıcısına yanıt
    101 uygulama beni çok düşündürüyor her şey gidecek ama yapacağım mecbur, teşekkür ederim.

• MIUI 12 ile bildirim ve ayar çekmeceleri ayrılmış ama, benim kullanım tarzıma ters oldu. Ayarlar sağda, bildirimler solda. Bunların yerini değiştirmek mümkün mü. Bildirimleri sağa ayarları sola almak mümkün mü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nighty -- 2 Ağustos 2020; 18:4:46 >
  • Merhaba

En iyi gcam versiyonu hangisidir?

• Worawerz W kullanıcısına yanıt
    Ya alışacaksiniz yada eski haline getirip kullanacaksaniz. Xiaomi size Bu 2 seçeneği sunuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yunuscan86 kullanıcısına yanıt
    silinmez..
  • Şu telefonu ilk başta çok severek kullanmama rağmen öyle bir sorunu var ki tek bu sebep bile telefonu sattırır.

Sizde var mı bu durum bilmiyorum varsa ve çözümü de varsa çok iyi olur.

Telefon wifi ile bağlıyken, örneğin twitter'dayım biraz geziniyorum, bir süre sonra ekranı güncellemek (akışı güncellemek) istediğimde sanki telefon birden 2G ile bağlıymış gibi o yuvarlak yükleniyor simgesi dönüyor sürekli. Aynı şekilde whatsapp'ta takıl, çık o ara chrome'a gir tekrar geri dön yani biraz zaman geçsin, gönderilen mesajlar gitmiyor ve gelmiyor. Bu durum sadece wifi kapat-aç yapınca düzeliyor. Sürekli oluyor ve inanılmaz sinir bozucu. Yani aslında bir süre sonra wifi bağlı olmasına rağmen sanki veri akışını sıfıra yakın şekilde düşürüyor telefon.

Acaba modemden midir diye modemi değiştirdim sonuç yine aynı. Resmen evde tüm gün 4G kotasından yiyorum.

• SS10 kullanıcısına yanıt
    Bu iki seçenek kapalı mı ?

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

• efebora06 kullanıcısına yanıt
    Kapalı
  • Mi9 t lerde miui12 güncellemesi ile Android auto kablosuz bağlantı geldi mi?

Nadiren oluyor, o arada hücresel veriye geçiyorum, wifi ye döndüğümde sıkıntı olmuyor.

Garantisiz cihaz ise farklı rom kurup deneyin,Bluetooth açık olmadan deneyin,geliştirici seçeneklerinde ya da wifi ayarlarında Rastgele MAC kullan seçeneği varsa onu aktif edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 3 Ağustos 2020; 1:26:27 >
  • Önceki android telefonlarımı en geç 2-3 günde kapatıp açmazsam, yavaşlayarak, takılarak "beni kapat aç" diyordu. Biraz önce Kurcalarken gördüm, 13 gün olmuş kapatıp açmayalı ama ne takılma ne başka bir olumsuzluk yapmadı.

• Miui 12'ye geçmek kötü fikirmiş gerçekten. Telefon kasmaya başladı gibi biraz. Açık uygulamaları açmak bile işkence

• basarank kullanıcısına yanıt
    Hocam alın benden de o kadar. Resmen yaşlandı cihaz. Kurmayacaktımda işte durmadan taciz ediyor güncelle diye bi anlık buhranla kurdum pişmanım. Ekran süresi yarı yarıya düştü. Animasyonlar telefonu yavaşlattı. Saçmalık...

• Lalo Salamanca kullanıcısına yanıt
    Bu kadar kötü mü hakkaten? Bize uğramadı bile 12

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 11341135113611371138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.