Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (1131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11291130113111321133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Operatör cihazın plaka kayıtlı olduğunu farkedip cihazın imeiyi kapatmıştır. Ya operatör değiştireceksin ya da başka plaka gerekli diye duymuştum hocam.
  • 740turbowagon kullanıcısına yanıt
    Hatasız rom OLMAZ. Verdiğim rom gayet iyi kullanabilirsiniz...
  • OsmanlıKafası kullanıcısına yanıt
    Tamamen yanlış bilgi
  • OsmanlıKafası kullanıcısına yanıt
    Eğer başka plaka çözüm olsaydı o zaman başka Türk telekom hattı takıldığında çalışmış olmalıydı. Ama başka Türk Telekom hattı da çalışmıyor cihazda. Hat seçiminde türk telekomu secemiyoruz. Enteresan bir hata.bir tek biz mi yaşadık bu durumu anlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Neyse hayırlı olsun nasıl memnunmusun 10 dan bende 2 hafta önce sattım benim 9T Pro yu artık 3500 TL civarı ediyor piyasası bu oldu yükseldi.
    Bende One Plus 8 Pro 12 256 getirttirdim arkadaşa bunu kullanıyorum.
    Benim 9T Pro çok temizdi bir çizik bile yoktu imkanım olsaydı saklardım açıkçası çok memnundum o telefondan.

• SUPERMAN kullanıcısına yanıt
    Sagolun sizede hayirli olsun. 865 li 5G cihaz bakiyordum, One+ 8 ile Mi 10 arasinda cok gidip geldim ama ortaya dizilmis kamera duzeni beni cok irite ediyor, sadece bunu dusunerek Mi 10 aldim. Sonra baktim ki ters sarj varmis, alt ust 2 hoparlor varmis :) Hic arastirmayip aldim dogrusu ama hosuma gidiyor cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 30 Temmuz 2020; 14:12:50 >
  • arkadaşlar telefonun şarjı fazla tüketmesini önleyebilen oldumu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sánchez kullanıcısına yanıt
    Allah'tan benim o kadar kötü değil durum. Bugün de aksine iyi gidiyor şarj. Stabil hale gelene kadar sıkıntı yaşayacaz belli ki.

• Stok Miui 12'de Super Wallpapers Kullanımı

9T'de bu özelliği sağdan soldan Super Wallpapers apk ları indirilerek kullanılabiliyor. Kimisi sorunlu kimisi düzgün de çalışıyor ancak bu yöntem ile orjinali gibi dışarıdan apk indirmeden gayet sorunsuz ve akıcı şekilde çalıştırabiliyorsunuz. AOD ekranı, kilit ekranı ve ana ekran geçişleri kusursuz çalışıyor.

1- Bu adresten Mi Wallpaper uygulamasının son sürümünü indirin ve kurun:
    https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/wallpaper/wallpaper-alpha-2-3-88-06291824-release/wallpaper-alpha-2-3-88-06291824-android-apk-download/

2- Play Store'dan Activity Launcher uygulamasını indirin ve kurun:
    https://play.google.com/store/apps/details?id=de.szalkowski.activitylauncher

3- 9T'nin Super Wallpapers uygulama desteği olmadığı için Ayarlar menüsüne kısayol eklenmiyor. Bunun için Activity Launcher uygulaması üzerinden doğrudan Super Wallpapers'a erişmek gerekiyor. İsterseniz ana ekrana kısayol oluşturabilirsiniz:
    ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

4- Super Wallpapers uygulamasını açınca duvar kağıtlarının indirilebilir durumda olduğunu göreceksiniz. İndir butonuna basın ve kendisi indirsin. Sonrasında kullanıma hazır.

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

Keyifli kullanımlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALIENWARE -- 30 Temmuz 2020; 16:23:51 >

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    Evet neyse hayırlı olsun mi 10 bakmıştım bende ama one plus denemek istedim hiç kullanmamıştım one plus bendede ters şarj mevcut stereo hoparlör vs mevcut çift sim aktif edilebiliyor xiaomi gibi bootloader istemiyor bende çok memnun kaldım bundan sonra herhalde one plus ile devam ederim.

• Beyler ben de cihazımı MIUI 12 sürümüne güncelledim ama telefon ateş gibi ısınmaya başladı güncellemeden sonra. İşin kötüsü telefona IMEI atıldığı için telefonu sıfırlayamıyorum bile.

• Enver5 kullanıcısına yanıt
    TWRP varsa Wipe kismindan sag altta bulunan Format Data secenegini yaparsaniz cihaz sifirlanir. TWRP yoksa faarboot dan yukleyebilirsiniz.

• basarank kullanıcısına yanıt
    Farklı tema/icon pack kurarsanız o animasyonlar gider. Ama neden gitmesini istiyorsunuz anlamadım. Çok iyiler :)

• ugurcansayan kullanıcısına yanıt
    Ayarlar/uygulamalar/uygulamaları yönet

Burada arama çubuğunu play yazın. Bir kaç uygulama çıkar. Bunlardan ikisi google play store ve store services. Bunlara sırayla tıklayın. İzinlere gelin. Her ne izin istiyorlarsa hepsine onay verin.

• Yalnız miui 12 kurunca gcamde kullandığım 48mp çözünürlük artık çalışmaz oldu.esdzmodu bekleyeceğiz artık. Bu arada şu da dikkatimi çekti. Önceden ağır çekimde videoda takılma olurdu artık yağ gibi akıyor bu arada şarjdan çekeli 25dk oldu hala %100 pil ağlamak istiyorum

• genesis23 G kullanıcısına yanıt
    12.0.2 sürümüne az önce geçtim hard reset olayı nasıl yapılıyo yardımcı olurmusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALIENWARE

Stok Miui 12'de Super Wallpapers Kullanımı

9T'de bu özelliği sağdan soldan Super Wallpapers apk ları indirilerek kullanılabiliyor. Kimisi sorunlu kimisi düzgün de çalışıyor ancak bu yöntem ile orjinali gibi dışarıdan apk indirmeden gayet sorunsuz ve akıcı şekilde çalıştırabiliyorsunuz. AOD ekranı, kilit ekranı ve ana ekran geçişleri kusursuz çalışıyor.

1- Bu adresten Mi Wallpaper uygulamasının son sürümünü indirin ve kurun:
    https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/wallpaper/wallpaper-alpha-2-3-88-06291824-release/wallpaper-alpha-2-3-88-06291824-android-apk-download/

2- Play Store'dan Activity Launcher uygulamasını indirin ve kurun:
    https://play.google.com/store/apps/details?id=de.szalkowski.activitylauncher

3- 9T'nin Super Wallpapers uygulama desteği olmadığı için Ayarlar menüsüne kısayol eklenmiyor. Bunun için Activity Launcher uygulaması üzerinden doğrudan Super Wallpapers'a erişmek gerekiyor. İsterseniz ana ekrana kısayol oluşturabilirsiniz:

4- Super Wallpapers uygulamasını açınca duvar kağıtlarının indirilebilir durumda olduğunu göreceksiniz. İndir butonuna basın ve kendisi indirsin. Sonrasında kullanıma hazır.

Keyifli kullanımlar.
    Anlatım için çok teşekkürler işe yarıyor. Ancak SuperWallpaper'ı aktif ettikten sonra uygulamalar kasmaya donmaya başladı nedense. Takılarak aşağı iniyordu. SuperWallpaper'ı kaldırdıktan sonra anında düzeldi. Optimize edilip gelmesini beklemek kesinlikle daha iyi.

• Hala miu 11.0.06 global sürümüne miu12 gelmedi? Durduruldu mu güncelleme?

• Arkadaslar miu 10.3.11.0 kullanıyorum ilk zamanlar enaz 8 9 saat ekran süresi alırken şimdi 5 saati geçemiyorum.Varmı yardımcı olabilicek.

• merhaba arkadaşlar gcam önerilerinizi bekliyorum teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 11291130113111321133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.