Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (1130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11281129113011311132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Espa

Karanlık mod ayarlarında istediğiniz uygulama için devredisi bırakma özelliği geldi miui 12 ile, o ayarı deneyebilirsiniz
    ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

Hocam bu menüyü diyosunuz heralde burda pubg yok mesela.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• MİUİ 12 güncellemesi sonrasında Play Protect sertifikasını yitiren ve bu yüzden Netflix gibi birtakım uygulamaları kuramayanlar var mı? Varsa, çözüm buldunuz mu? // Paralelci sitelerden apk indirmek haricinde genel bir çözüm arıyorum.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netflix.mediaclient adresinden "Bu uygulama cihazınızla artık uyumlu değil" mesajını alıyorum
    https://help.netflix.com/tr/node/12983 adresindekihttps://netflixhelp.s3.amazonaws.com/netflix-4.16-200217-release.apk dosyası indirilip kuruluyor fakat "Bu cihaz, uygulama tarafından desteklenmiyor" mesajıyla kapanıyor.
    https://c.mi.com/thread-1817211-1-0.html bu yöntemi deniyordum ama Google Play Store'n ilgili izinlerine ulaşamadım.

• 12 ye geçtik ama bunun neresi akıyor anlamadım. Ana ekran ikonlari animasyonla açılıp kapanıyor ne yaptıysam çözüm olmadı.erişilebilirlik ayarları menüsünde animasyonlari kapat ise yaramıyor. Nereden kapatırız bilen var mı?

• Mi9t kullanıyorum ve bootloader kilidini yeni açtım fakat IMEI kayıt edilmedi henüz. Dün otomatikman güncelleme indirmiş ve kurmamış. Kursam herhangi bir problem olur mu? Bootloader ile ilgili? Pek anlamıyorum sormak istedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MIUI 12'de pil tüketim kısmında sadece son 24 saat icin veri görülebiliyor. Verdiği ekran süresi de son 24 saati kapsıyor. MIUI 11 gibi son 24 saatin şarj tüketimini değil de, şarjdan çıkardığımız andan itibaren şarj tuketimini gormemizin bir yolu yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cpurss79 -- 30 Temmuz 2020; 10:4:3 >
  • cpurss79 C kullanıcısına yanıt
    Maalesef yok. Sırf bu yüzden miui 11e geri döndüm.

• ibolution kullanıcısına yanıt
    Kilit açıldıktan sonra güncelleme sorun olmaz.
  • Arkadaşlar cihazı 12 ye güncellendim. Netflix çalışan bi apk var mıdır acaba?

• arkadaşlar mi paylaşım sizde sorunsuz çalışıyor mu? başkasından gönderi alabiliyorum ama ben gönderemiyorum

• ugurcansayan kullanıcısına yanıt
    Telefon ayarlarından bölgeyi Hindistan yapın, menüye yeni bir market uygulaması gelecek oradan kurulumu yapın. Kurulum sonrası bölgeyi tekrar değiştirebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • efebora06 kullanıcısına yanıt
    Hocam rom stabil ve bug free ise denemek isterim.

Ben artik saclarimin beyazlamasini istemiyorum. Gittim bu telefonu aldim sikintisiz diye su basima gelen beni cildirtti.
  • cpurss79 C kullanıcısına yanıt
    Ben Gsam battery monitor kullanıyorum onda doğru süreleri alıyorum miui 11 den çok farklı bir ekran süresi almadım miui 12 de günde 3 kere şarj eden arkadaşta ya sıkntı var ya da telefonda habire oyun oyuyor durum cubugunun siyah beyaz geçişi çözümü gece modunu kapatmak
  • quote:

Orijinalden alıntı: tucsonFL

Maalesef yok. Sırf bu yüzden miui 11e geri döndüm.
    Niye ki? Görüp ne yapiyorsunuz tam olarak o menuyu?

• Masallah konunun atesi hic sonmuyor. Giderken guncelleme pil suresi konusuluyordu halen guncelleme pil suresi konusuluyor :)

MIUI 12 ile cihazi inanilmaz yapacak bir ozellik gelmiyor arkadaslar. O sebeple hemen kurup vah tuh demeyin. Hele BL kilidi kapali garantili cihaz sahibi arkadaslar 2-3 ay beklesin.

Amiral gemisi diye Mi10 aldik onda da stabil degil MIUI 12.. Uzulmeyin yani cihaza ozgu bir sey degil bu. Xiaominin milyonlarca test kullanicisindan biriyiz bizde :) Atiyor ortaya kullanici geri donusleriyle duzenliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 30 Temmuz 2020; 11:59:34 >
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Hocam mi 10 mu aldın kullanıyorsun 9T Pro dan sonra

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    Merak ettiğimde doğru bilgi alamamak sinirimi bozuyor tek sebebi bu.

• SUPERMAN kullanıcısına yanıt
    Aynen o sira biraz nakit lazimdi sattim sonra 3500 lere satar oldular :) Simdilik Mi10 ile devam, kopamiyorum Xiaomi çilesinden..

• Arkadaşlar merhaba,
    Aşağıdaki güncelleme sonrası telefonda türk Telekom sim kartı çalışmamaya başladı. Turkcell ve Vodafone hattı telefonumda çalışıyor ama Telekom hattı çalışmıyor.
    Kendi Telekom hattım farklı telefonda çalışıyor. Farklı Telekom sim kartları da telefonumda çalışmıyor.
    Bu durumda ne yapmam gerekir ? Telefon malum yolla kayıtlıdır

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

• Espa kullanıcısına yanıt
    Yanıtınız için teşekkür ederim. Kesin çözüm değil fakat günü kurtarıyor, acil işleri görebilir.

Benim anlamadığım iki konu var,
    Bu sorunu İngilizce forumlarda, reddit/Xiaomi'de ve c.mi.com'da arattığımda bir sonuç çıkmadı. Bu konuya bu sorunu yazan başka bir kullanıcı daha var.
  • Yani bu durumda olan sadece birkaç kişi mi var, varsa cihazlarımızın sertifikaları nereye yitti?
  • Eğer genelde yazılım güncellemesiyle ilgiliyse Türkiye'dekilerden başka etkilenen yok mu, bir yazılım güncellemesiyle yiten sertifika başka bir güncelleme ile geri gelir mi, yoksa artık unutmak vakti mi?

Özellikle son bir ayda güncellenen custom romları merak ediyorum, bu sertifika eksiği onlarda da var mı?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar merhaba.telefonumu 12.0.3 guncellemesini yukledim.benim telefonda benim kullanim sekline gore hicbirsekilde pil tuketiminde eksilme yok.garantili cihaz.farkettigim tek sorun ana ekranda widget var widget uzerinde yukari asagi yapinca kontrol merkezide iniyor.ama normal uygulamalarda boyle bir sorun yok.

• 
Sayfa: önceki 11281129113011311132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.